Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, ASX said:

tak właśnie się zastanawiałem, czy pojawi się ktoś kto będzie bronić tej decyzji i na Karolu

Jak ja z tego się śmieje.

Korpo które ma profity na poziomie miliardowym daje użytkownikom wbicie jakiś pucharków aby UWAGA szybciej połączyć się z centrum obsługi klienta.:kekw:

 

To jest już samo w sobie absurdem ale pisanie i płakanie,że teraz już nie będzie po równo jak kiedyś XD XD

Jeszcze rozumiem jakby ta konsola psuła się co tydzień no to byłby ogromny problem,ale przeciętny użytkownik dzwoni tam raz na generację,raz na dekadę a płacz jakby siedzieli tam codziennie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MEVEK napisał:

Chopy :lapka:

 

Zmienilem zdanie zaraz po zakupie gry z PSS. Spokojnie. Nie pobralem gry. Teraz chcialbym zwrocic ja spowrotem do sklepu. Jakie sa procedury tej scisle tajnej operacji ??? Domyslam sie rowniez ze kasy mi nie zwroca tylko kasa trafi do koszyk w sklepie :leo:

Tutaj masz krok po kroku co trzeba zrobić.

 

https://www.playstation.com/pl-pl/support/store/ps-store-refund-request/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MEVEK napisał:

 Zamiast dac opcje z automatu to nie musisz sie z nimi kontaktowac i uzerac.

Tego się z automatu nigdy nie załatwia.

Kiedyś kupiłem na wyprzedaży YS VIII na Vitę, myśląc że kupuję ja na PS4. Normalnie dzwonisz, chwilę czekasz, wszystko elegancko załatwione, zwrot kasy na konto PSN poszedł. Nie ma się co nakręcać, nie będą grzebać w życiorysie i wymagać metryki chrztu.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MEVEK napisał:

Chopy :lapka:

 

Zmienilem zdanie zaraz po zakupie gry z PSS. Spokojnie. Nie pobralem gry. Teraz chcialbym zwrocic ja spowrotem do sklepu. Jakie sa procedury tej scisle tajnej operacji ??? Domyslam sie rowniez ze kasy mi nie zwroca tylko kasa trafi do koszyk w sklepie :leo:

 

Jak zasiliłeś konto zdrapkami i za to kupiłeś to zwracają na konto w PlayStation store, jeśli kupiłeś kartą to wrócą na konto bankowe, PayPal analogicznie. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, MEVEK napisał:

Chopy :lapka:

 

Zmienilem zdanie zaraz po zakupie gry z PSS. Spokojnie. Nie pobralem gry. Teraz chcialbym zwrocic ja spowrotem do sklepu. Jakie sa procedury tej scisle tajnej operacji ??? Domyslam sie rowniez ze kasy mi nie zwroca tylko kasa trafi do koszyk w sklepie :leo:

Co zwracasz? :problem:

Odnośnik do komentarza

https://mp1st.com/news/report-horizon-zero-dawn-remake-remaster-in-the-works-for-ps5-horizon-multiplayer-game-in-development

 

Cytat

If you thought The Last of Us Part 1 divided players up on whether or not a game needed a remake, prepare yourselves as it has been revealed to us that PlayStation is now remaking or remastering (details are still unclear) Horizon Zero Dawn, a game that is only five years old and had its sequel released earlier this year.
Our source didn't elaborate whether or not this was a "built from the ground up" style of remake, however we were told that the remake features an improved lighting system (ambient occlusion, and such), overhauled textures. and better animations, with new character models to match those found in the sequel, Horizon Forbidden West.

Outside of that, we were told there is big focus on bringing the accessibility options that the sequel introduced. Different graphic modes will also be available, though that is a given since most PS5 games have a performance, quality, and uncapped performance to take advantage of VRR (variable refresh rate). For gameplay changes themselves, there are some subtle improvements, mostly those being the quality of life improvements the sequel brought. It wasn't confirmed whether or not we would see flyable mounts, or a glider, though we suppose that is unlikely given to their story related importance in the sequel.

 

Homelander 350zł już gotowe?

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, 20inchDT said:

 

Horizon Zero Dawn jest dla mnie warte tyle za ile je kupiłem. Czyli zero bo było w jakiejś covidowej promocji. Ale gdyby był konkretny update za 10$ to sprawa do przemyślenia

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, creatinfreak napisał:

No ale oby to były tylko plotki.

zbyt dużo niezależnych i wiarygodnych źródeł to potwierdziło, są bardzo małe szanse że to tylko plotki.

 

Zaraz pewnie, ktoś zarzuci mi że odczuwam satysfakcje z tych rimejków ale jest wręcz przeciwnie. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć remake TLoU (ale nie jego cenę) bo to gra jeszcze z PS3, bez portu na PC, tak już zupełnie nie widzę sensu jaki ma remake/remaster pierwszego Horizona i moim zdaniem lepiej byłoby zainwestować środki w coś nowego zamiast odświeżać grę z 2017 r.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...