Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dla większości problemem jest to, że nie można jej kupić w cyfrze, a pudełka są drogie.
Problem chyba w tym, że ta gra po prostu nie żyje i poza singlem w multi zostały same świry jak już się znajdzie mecz, o ile w ogóle jeszcze działa te multi, bo nie sprawdzałem. Nie można też zrobić gry ze znajomymi i botami więc nawet jak chcieliśmy we troje sobie polatać to trochę pusto na torze jednak było.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Druga sprawa, że na rynku z molochami jak Fortnite czy Apex mało komu opłaca się stawiać własne serwery dla gry która straci większość swoich graczy po kilku miesiącach od premiery.


Nieważne jak dobry byłby to tytuł, dzisiaj trzeba zaistnieć w świadomości i na twitchu aby się utrzymać z taką konkurencją.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Homelander napisał:

No chyba skradanek i eliminowania wrogów po cichu to nie brakuje teraz na rynku


Oczywiście, że brakuje.
Jasne, że sporo tytułów oferuje taką opcję (Assassiny, Horizony, TLoU, nawet Elden Ring), ale z takich prawdziwych skradanek to chyba tylko Hitman aktualnie się ostał na rynku.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minutes ago, Wredny said:


Oczywiście, że brakuje.
Jasne, że sporo tytułów oferuje taką opcję (Assassiny, Horizony, TLoU, nawet Elden Ring), ale z takich prawdziwych skradanek to chyba tylko Hitman aktualnie się ostał na rynku.
 

W Hitmanie to chyba mniej skradania niż w Elden Ringu. No ale oprócz wymienionych możesz w ten sposób grać w wielu gierkach. Deathloop, Cyberpunk chociażby. Nawet w Horizon. Ja też lubię się skradać i zdecydowanie w grach sporo skradania teraz jest

Odnośnik do komentarza

O, Sniper Elite wypadł mi z głowy.
@Homelander, ale to nie są gry typu stealth, nie są oparte na tej mechanice, tylko dają ją jako jedną z opcji.
Ja też w ten sposób gram, właśnie w Cyberpunka aktualnie, ale to nie jest tytuł dopieszczony pod tym kątem (inna sprawa, że pod wieloma kątami jest on niedopieszczony:leo:).
Fajnie byłoby dostać nowego Splinterka (podobno się robi), albo innego MGSa - piątka gameplayowo była "skradanką" idealną, więc ciężko będzie to przebić.

Odnośnik do komentarza

Teraz jak espionage działa w europie na wysokich obrotach gra w klimatach political fiction (mój ulubiony gatunek literacki oraz gierkowy) sprzedał by się jak ciepłe bułeczki. Tylko, która firemka co działa na excelach podjęła by się tematu by zrobić coś takiego AAA lub przynajmniej AA? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...