Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ASX napisał:

Zagrałbym w takiego mrocznego Killzone w stylu dwójki. Za czasów Playstation 3 ta gra robiła na mnie bardzo duże wrażenie swoim gęstym klimatem.

Szanse na to są równe 0. Ta seria już przy trójce postanowiła pozbyć się tak naprawdę swojej jedynej wartości czyli tego brudnego wojennego klimatu i poszła w strone kolorowego akcyjniaka. Jeszcze ten z vity miał trochę klimatu dwójki no ale ogólnie bez rebootu ta seria jest nie do odratowania

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Ukukuki napisał:

Mi dwójka siadła ale nie na tyle żeby mi się chciało drugi raz to przechodzić. Multi było czasem bardzo chaotyczne. Odsłona na PS4 to jakiś żart.

 

Ja bym chciał powrotu Motorstorma, dobra i niepowtarzalna ścigałka.

 

no, taki Motorstorm na poziomie Pacific Rift robiony z myślą o PS5 to byłaby fajna sprawa

 

o, albo taki wipeout nowej generacji

 

albo Jak 4 od Naughty Dog, ale oni już dawno temu wyrośli z 'takich' gier, szkoda

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ludwes napisał:

no, taki Motorstorm na poziomie Pacific Rift robiony z myślą o PS5 to byłaby fajna sprawa

O Motorstormie swojego czasu się sporo plotkowało, tylko już nie pamiętam czy remake jedynki czy kompletnie nowy, jeśli nowy to całkiem możliwe że jedna z tych gier z listy która niby ma być racerem open world to właśnie on, choć wątpię.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Szermac napisał:

gracze to dzisiaj chcą tylko sequeli chyba, ale w sumie lepsze to niż rimejki gier sprzed pięciu lat

 

pamiętam, co pisałem, i nadal jeśli chodzi o naughty dog to wolałbym od nich nowe IP niż sequel tlou/jaka/uncharted, ale w przypadku pozostałych dwóch przykładów, które podałem, to to nie jest tak, że chce wipeouta/motorstorma kosztem nowych IP, które tworzą te studia, bo po prostu ich nie ma, nie, więc w obecnym świecie fajniej by było mieć choćby kolejne części znanych już marek niz nic

 

w ogóle biblioteka PlayStation była dużo bardziej różnorodna w czasach PS3 niż teraz - tu dwa różne shootery, tu rozne arcade racery, jakiś sim, platformówki 2d, tpsy, action adventure, ehh

 

gry były troszke roznorodniejsze i krócej się na nie czekalo :(

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Figuś napisał:

O Motorstormie swojego czasu się sporo plotkowało, tylko już nie pamiętam czy remake jedynki czy kompletnie nowy, jeśli nowy to całkiem możliwe że jedna z tych gier z listy która niby ma być racerem open world to właśnie on, choć wątpię.

Sumo Digital miało by to robić? Oby się nie sprawdziło bo rozbudowane, przemyślane trasy z rozwidleniami >>>> open world. No i nie wiem czy poradzili by sobie z fizyką jazdy. Kolejny raz wraca temat zaorania Evolution i braku studia ogarniętego w wyścigach innego niż Polyphony i ich GT.

Odnośnik do komentarza
Teraz, łom napisał:

Sumo Digital miało by to robić? Oby się nie sprawdziło bo rozbudowane, przemyślane trasy z rozwidleniami >>>> open world. No i nie wiem czy poradzili by sobie z fizyką jazdy. Kolejny raz wraca temat zaorania Evolution i braku studia ogarniętego w wyścigach innego niż Polyphony i ich GT.

Nie wiem kto miał to robić, bo nie było takiej informacji. Raczej bym się nie napalał bo wyjdzie jak z plotkowanym Sly :sadkek:

Odnośnik do komentarza

Zaorali każde studio które nie robi cinematic open worldów tpp to teraz mają głupie c0rwy. Oby te nowe mniejsze okazały się na tyle zdolne że wyklepią jakąś perełke dla zagrajmerów

1 minutę temu, Figuś napisał:

Nie wiem kto miał to robić, bo nie było takiej informacji. Raczej bym się nie napalał bo wyjdzie jak z plotkowanym Sly :sadkek:

Że niby maskotka samochodu z motorstorma to byłby słaby powrót? :kekw:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pupcio napisał:

Zaorali każde studio które nie robi cinematic open worldów tpp to teraz mają głupie c0rwy. Oby te nowe mniejsze okazały się na tyle zdolne że wyklepią jakąś perełke dla zagrajmerów

Że niby maskotka samochodu z motorstorma to byłby słaby powrót? :kekw:

limitowane matchboxy

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

Nie, było robione po części przez ludzi z Evo, nie na ich silniku.

Nazywali się Codemasters Evo, od evolution właśnie. Skończyło się tak, że wysrali gniota na modłę motorstorm tylko z dziwnymi zabiegami jak brak mety i jakieś punkty. Core gry to dalej była szalona arkajdowa jazda po trasach z dużą ilością rozwidleń itd. Czy dalej istnieją to nie mam pojęcia.

 

Codemasters Cheshire - MobyGames

Edytowane przez PanKamil
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...