Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

No na wprost lewa strona lekko różowieje albo żółknie. Głównie na szarym, na parkiecie nba oraz meczach piłki. Ale wystarczy 10 cm w prawo usiąść i dzieje się magią i wszystko jest okej Tyle, że to jest w każdej sztuce, i czasami też idzie przez środek, więc zależy jak trafisz.

Odnośnik do komentarza

Każdy producent ma matryce od LG. I nie istnieje matryca bez wad. Albo jest banding na szarym, albo zafarby na białym.

Ale i tak po 5 latach na oled nigdy bym nie wrócił do lcd.

Serwis LG to jest dramat. Jak nie masz usterki typu matryca padła na amen to będziesz walczył miesiącami. Dla nich wszystko jest cechą i nara. Przerabiałem serwis oled z 4 telewizorami i zawsze to samo.

Miesiąc temu wymienili mi tv dopiero po nagłośnieniu sprawy na forach i wykopie oraz interwencji w centrali LG. Gdyby nie to miałbym dalej uszkodzonego B7 zamiast nowego B9.



  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Każdy producent ma matryce od LG. I nie istnieje matryca bez wad. Albo jest banding na szarym, albo zafarby na białym.

Ale i tak po 5 latach na oled nigdy bym nie wrócił do lcd.

Serwis LG to jest dramat. Jak nie masz usterki typu matryca padła na amen to będziesz walczył miesiącami. Dla nich wszystko jest cechą i nara. Przerabiałem serwis oled z 4 telewizorami i zawsze to samo.

Miesiąc temu wymienili mi tv dopiero po nagłośnieniu sprawy na forach i wykopie oraz interwencji w centrali LG. Gdyby nie to miałbym dalej uszkodzonego B7 zamiast nowego B9.


 

No jest w tym pewien heroizm.

Odnośnik do komentarza

Uwierz, można się w(pipi)ić jak masz trzaski z wyjścia optycznego, a właściciel serwisu z Piły Ci mówi, że w sumie to ma to w dupie bo wyjście daje dźwięk.

Po interwencji centrali przyjechał po raz 4 do mnie, włączył yt, udał, że słyszy trzask (bo akurat wtedy nie wystąpił, ale stwierdził, że go słyszał) i wymienił tv.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Serwis LG to jest dramat. Jak nie masz usterki typu matryca padła na amen to będziesz walczył miesiącami. Dla nich wszystko jest cechą i nara. Przerabiałem serwis oled z 4 telewizorami i zawsze to samo.

 

Wiesz może czy naprawy gwarancyjne kupione w MediaExpert zlecane są serwisowi LG czy zajmuje się tym serwis ME? Kot wyżłobił mi w matrycy swoje pazury i chociaż nie widać tego na co dzień tak może przycebulę i w to miejsce wpadnie B9. :cebula:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...