Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Kazali mi jeszcze wysłać zdjęcie testowe z telewizora te w dzień, ale przecież tam kompletnie nic nie widać. Włączyłem wczoraj na BR UHD Czarownice dwa i w scenie w nocy jak leci to widać ten paseczek. 

Czyli co jestem za bardzo przewrażliwiony? Chyba dobrze, że ten XH90 anulowałem...

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, easye napisał:

Na jakim kablu testowales?

Można gdzieś już kupić certyfikowany HDMI 2.1?

 

Na certyfikowanym 2.1 kupionym w necie, Powyżej 3m bałbym się jednak kupować coś w ciemno, przy tej przepustowości to już musi być kawał kabla i patrząc na doświadczenie ludzi na świecie, to te 5-10 metrowe lub dłuższe po prostu nie wyrabiają. Te oparte o światłowód mają za też jakieś fuckupy i trzeba czekać na poprawione wersje (jeśli ktoś potrzebuje długiego metrażu).

Odnośnik do komentarza

Heh ktoś mi wyjaśni co jest nie tak w matrycy @Donatello1991 bo ni chuja nie potrafię się tam chociaż paska dopatrzyć. Ja mam o wiele gorszą matryce na grey scale 5% ale ustawiałem pod ustawienia do testów a nigdy nie widziałem tego w filmach czy serialach.

 

 

A mogę wam sprzedać anegdotkę apropo bandingu. Kolega miał vertical banding na oledzie a przynajmniej tak myślał. Tylko że widział to tylko i wyłącznie w jednej grze ring fit adventures. Okazało się jak do niego wpadłem że to ring fit ma taką brudną biel przy rozgrzewkach czy rozciąganiu która wygląda troszkę jak banding. Ten chciał już reklamować tv ale pokazałem mu na ipadzie i na youtube ten sam filmik i tam też była nieczysta biel xD Także ten lepiej mniej czytać więcej oglądać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...