Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Fanek napisał:

Philips się skończył dobrych 5 lat temu na rynku telewizorów LCD, a Oled to wiadomo, prawie każdy sobie równy

 Gdzies czytalem o ślepym teście oledow. Każda marka philips, sony, lg, panasonic. Ustawienia fabryczne i zasadniczo w tym tescie w wiekszosci kategorii wygrywał właśnie oled philipsa. Nie wiem czy seria 800 czy 900.

Edytowane przez Jakim
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam

Mógłby ktoś polecić jakiś dobry tv, tak do 3 tysięcy, może troszkę więcej.  Maksymalny ekran to 50 cali, na więcej nie mam miejsca. Zastanawiałem się nad czymś z LG Nano Cell 86 ale nie wiem czy to dobry wybór ? Biorę też pod uwagę Samsungi np. SAMSUNG LED UE43RU7102 lub SAMSUNG LED UE50RU7102. Przyglądam się również temu modelowi : LED Philips 43PUS7805/12. Warto zainwestować w któryś z tych modeli ? Wziąć coś innego ? Głównie chodzi mi  o tv pod konsole, teraz ps4 pro wkrótce ps5.


 
Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, easye napisał:

Czy ktoś podłączał Rtx 30XX pod HDMI 2.1? Gdzie mogę włączyć odświeżanie 120 hz, bo w panelu Nvidi widze jedynie 60...

 

EDIT: a nie zobaczyłem, ze na dole mam PC ustawienia i tam można przestawić. :facepalm:

Zobacz sobie filmiki z hdtvtest, tam koleś pokazywał ustawienia z nowymi rtxami. 

Odnośnik do komentarza
On 12/21/2020 at 6:56 PM, steve said:

Witam

Mógłby ktoś polecić jakiś dobry tv, tak do 3 tysięcy, może troszkę więcej.  Maksymalny ekran to 50 cali, na więcej nie mam miejsca. Zastanawiałem się nad czymś z LG Nano Cell 86 ale nie wiem czy to dobry wybór ? Biorę też pod uwagę Samsungi np. SAMSUNG LED UE43RU7102 lub SAMSUNG LED UE50RU7102. Przyglądam się również temu modelowi : LED Philips 43PUS7805/12. Warto zainwestować w któryś z tych modeli ? Wziąć coś innego ? Głównie chodzi mi  o tv pod konsole, teraz ps4 pro wkrótce ps5.


 

Tutaj tylko dwa TV są z reguły polecane albo Sony XH90 albo LG CX. Jeśli chodzi o pomoc z innymi TV to będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lpcl napisał:

Zobacz sobie filmiki z hdtvtest, tam koleś pokazywał ustawienia z nowymi rtxami. 

Wrzucilbys linka? W sumie zadowlony jestem ze swojego trybu gry, ale zawsze warto zobaczyc.

Jakby ktos szukał kupiłem ten kabel:

https://allegro.pl/oferta/kabel-hdmi-2-1-ultra-high-speed-8k-60hz-4k120hz-3m-9926384270

 

Wszystko działa!

 

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich pytających o TV - krótki poradnik zakupowy. Wybierałem telewizor w tym roku, co nieco poczytałem i moim zdaniem wygląda, to tak:

 

1. LG BX/CX,

2. Sony XH90,

...

3. Samsung (od 55") Q70, Q80, Q90,

...

...

4. Cokolwiek na matrycy VA, dobrze byłoby 120 HZ. Tu możecie sobie sprawdzić.

...

...

...

5. LG nano - jeśli komuś zależy na matrycy IPS.

 

 

Priorytet cena/jakość. Domyślnie - TV do gier.

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Właśnie nie wiem czy Ty kiedyś tego nie polecałeś.

Kupiłem oba produkty .Na wstępie napiszę że kupić oba w jednym sklepie byle jakim stacjonarnym to wyzwanie .

Ostatecznie trafiłem od sklepu na allegro z wysyłka .

Ściereczka do kurzu antyelektrostatyczna to najlepsza opcja i moim zdaniem tylko ja można kupić .Tv czysty bez żadnych plam itd


Przy okazji dzięki za polecenie .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...