Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Cały tył jest biały i nie wiem jak ramki, czy nie są srebrne czasami. Podstawka biała z tyłu, a przód chyba srebrny.

OK, zapomniałem, że wymagający z ciebie klient. xd

16 minut temu, mushabelly napisał:

Hehe. To pierwszy model na który zwróciłem uwagę bez jakiegoś większego zgłębiania tematu :).

Ja też, bo tani jest. :)

Niestety inne będą pewnie droższe. 

Odnośnik do komentarza
OK, zapomniałem, że wymagający z ciebie klient. xd
Dziwi Cię, że chce mieć czarny tv zamiast białego? B7 miałem srebrnego bo innych nie było i był paskudny. V910 mam biały j jeszcze gorzej niż paskudny. Nie wiem, tak już mam że sprzęt jeśli występuje czarny to biorę czarny. Tył jak tył, ale srebrne ramki w nocy się świecą od ekranu i jest to słabe.
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Dziwi Cię, że chce mieć czarny tv zamiast białego? B7 miałem srebrnego bo innych nie było i był paskudny. V910 mam biały j jeszcze gorzej niż paskudny. Nie wiem, tak już mam że sprzęt jeśli występuje czarny to biorę czarny. Tył jak tył, ale srebrne ramki w nocy się świecą od ekranu i jest to słabe.

Jezu PiPoLiNiO nie uruchamiaj się. xd

Oby nie było słychać terkotania. :D

 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

Przy 3060TI jak będzie chciał grać w 4k to raczej w wielu grach tych 120 fpsow nie wyciagnie. Do takiej karty spokojnie wystarczy HDMI 2.0, bo skończy sie raczej graniem w 60 fpsach z vsync, wiec poszukałbym 120hz telewizora z HDMI 2.0.

Ale jeśli będzie chciał między 60 a 120 fps to jednak te 2.1 by się przydało, cnie? 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ins napisał:

Miałem czekać na porównanie C1 z G1 ale trafiła mi się dobra cena na LG 65G1 z Xbox Series X (8600zł) i w tym tygodniu finalizuje transakcje. Telewizorek powinienem mieć na początku maja. Jaram się jak małe dziecko :)

A gdzie za tyle kupiłeś? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ins napisał:

Miałem czekać na porównanie C1 z G1 ale trafiła mi się dobra cena na LG 65G1 z Xbox Series X (8600zł) i w tym tygodniu finalizuje transakcje. Telewizorek powinienem mieć na początku maja. Jaram się jak małe dziecko :)

Super, nie zawiedziesz się ;)

Odnośnik do komentarza

Recenzja C1 skośnookiego:



[mention=10624]gmeru[/mention] czemu Wy się pieprzycie z jednym sony od ponad 2 tygodni i recenzji nie widać, a inni w tym czasie zrobili testy oled Sony, LG C1 i G1 oraz Miniled Samsung? Bo nie potrafię tego zrozumieć. Zwłaszcza, że z tego co mówiłeś to LG nawet nie macie, więc w czasie gdy inni ogarnęli 3-4 tv, Wy nie potraficie jednego.

Pomijając, że HDTVPolska od jakiegoś czasu to jedna wielka reklama wszystkiego, a w reckach jak wady były pomijane albo znacząco umniejszane, tak dalej są.


Odnośnik do komentarza

Wy tu gadu gadu OLED vs LCD, a ja dziś dostałem nowego POCO F3 gdzie OLED jest naprawdę niesamowity, jak na telefon, na papierze 1200 nitów, realnie jakieś 900. W każdym razie zapuściłem kilka materiałów testowych i jestem w nim zakochany, bo na głowę biję mojego OLEDa z Huawei Mate 10 pro.

Do momentu aż włączyłem test szarej planszy przy minimalnym podświetleniu i jak zwykle to samo. Nie wiem o co chodzi na rynku mobilnym ale w Huawei miałem to samo, wymienili mi erkan to dostałem jeszcze gorszy bo ma 3 poziome pasy nierówne...

Masakra. I co kupię inny telefon, trzeciej już marki, i będzie to samo? No niezła technologia ten OLED.

Widocznie to jest tylko głównie na szarych tłach przy jasności ekranu nie większej niż ja wiem z 15%, ale jak w nocy robię coś na telefonie to widzę, chociażby w Tapatalku, że ten szary jest nierównomierny. To samo jest teraz w POCO. Trochę szkoda mi go oddawać bo przy normalnej jasności to ekran jest PETARDA, a HDR wali nieźle.e7de1be7398fca06c1ca93bcc0321296.jpg65d7546f8546a9ae563f81068a31a749.jpg

Odnośnik do komentarza

Chyba jedynie Samsung nie z tym problemów jeśli chodzi o telefony. Przy S8 była pink gate, gdzie krawędzie były różowe, ale w S9 to ogarnęli i więcej nigdy nie było żadnych problemów. OnePlus jeszcze ma najmniejszy problem z zielonymi ekranami, ale czasami się trafiają. Za to w takim Huawei to norma niestety.

Ogólnie jeszcze w telefonach z amoled jak ruszasz ekranem i masz niskie podświetlenie to elementy się zlewają, czarny robi się filetowy i inne kwiatki. Ale z tym już nic nie zrobisz. Tak po prostu jest. To nie jest technologów do bycia ściemnianą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...