Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Zazdro dla tych co trafiają idealne matryce w oled. I dla tych co nie widzą wad też. Ja myślę co dalej. TV oddany, ale pomysłu żadnego nie ma niestety. Zero alternatyw.

 

Ten banding chyba jest zawsze. Kwestia żeby był jak najmniejszy. Idealnie z bandingiem nigdy nie będzie. 

 

Natomiast nie wiem o co chodzi z tymi zafarabami w oledach bo jeszcze tego nie widziałem w 3 OLEDach przy wyświetlaniu białej planszy. To jest dość powszechna wada?

Odnośnik do komentarza

Ja na 6 widziałem w 6. Zawsze głównie na różowo. Ale pytanie czy siedziałeś na wprost czy nie. Bo w b9 mam na wprost, a po przesunięciu się w prawo trochę już nie mam. I to jest po(pipi)e. Tam niby problem sprawia jakaś warstwa polaryzacyjna czy coś takiego. Dlatego pod różnymi kątami biały się zmienia. W C1 miałem na środku róż i to tak solidnie niestety, ale ogólnie było to widocznie najbardziej na planszy. A lewa strona w B9 mi koloruje nawet kolory i to mega wku rwia.

Odnośnik do komentarza
Mordeczki, jakiś tv 65" za ~5k z dwoma portami 2.1? Kumplowi telewizor wysiadł no i coś na teraz szuka. Ten xh90 słabo dostępny, ale chyba najlepszy w tym przedziale cenowym, no chyba, że jest jakaś warta uwagi alternatywa?
Aktualnie jest chyba dobra promocja na 65 cali Xh90

https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-sony-ke-65xh9096-w-euro-rtvagd-100hz-android-387009
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

X90J dostaniesz juz w ME:

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sony-led-xr65x90jaep-uhd-4k-120-google-tv-tv-full-array-led-2021?utm_medium=linktxt&utm_campaign=2021.04&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=1519650

 

Cena: 6 49900zł

 

Czy Was też wkurza w sony ten ciągły komunikat: Może to spowodować wzrost zużycia energii w porównaniu ze standardową konfiguracją.

 

Kolejne z dupy dyrektywy UE? I dlaczego tego nie można wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.04.2021 o 07:47, Schranz1985 napisał:

Znalazł ktoś info nt x90j?
Ile stref ile nitow hdr/ddr?

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

W dniu 23.04.2021 o 18:02, Fanek napisał:

 

Daj znać kolego jak znajdziesz info

 

 

 

 

 

No to zapowiada się znowu rok gorszych LCDków.

Sony znowu bez funkcji - "nadejdą w aktualizacji" xD

jak się ktoś zastanawia nad zmianą TV to niech bierze modele 2020 za 1/2 ceny...

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 godzinę temu, easye napisał:

 

 

 

 

 

 

No to zapowiada się znowu rok gorszych LCDków.

Sony znowu bez funkcji - "nadejdą w aktualizacji" xD

jak się ktoś zastanawia nad zmianą TV to niech bierze modele 2020 za 1/2 ceny...

 

Nieźle, który to już rok? Trzeci? 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
19 minut temu, balon napisał:

Co trzeci?

W tamtym roku Sony miało ten „lepszy” rok, czyli model na plus względem 2019, teraz idą w dół. Samsung też się z tym boryka i mają duże amplitudy r/r w jakości swoich TV.

Tak średnio bym powiedział z tym sony, jeśli koledze z forum z ceny zjechali przez nie spełnione obiecanki. Nie chcę już pisać nawet o spierdzielonym 4k i 120 hz w ich tv. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.