Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, no ale jak widać słabio wypada te "ferrari" wśród telewizor, jak nawet największym fanom technologi nie chce się bawic z losowością matryc.

 

No ale tyle z przytyków, bo doskonale rozumiem, przed wyborem nowego telewizora bałem się tego samego, a że dla mnie każda technologia ma coś spierdolone,  to w zeszłym roku pierwszy raz wybrałem portfelem i o dziwo do dzisiaj jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza

No cóż mogę powiedzieć. Gdyby to było 65 to bym próbował, ale przy 77trzeba ogarnąć busa w jedną i drugą stronę, ktoś musi pomóc to wnieść i złożyć. Za dużo kombinacji.

Próbowałem zrobić fotę, ale no nie ma szans bo za mocno świeci i aparat wariuje. Ogólnie na białym przez cały ekran idą poziomie i pionowe linie. Oczywiście najbardziej widoczne jest to w grach jak się rusza kamerą. Co ciekawe poziome są mocniejsze od pionowych.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, easye napisał:

No Vizyry z Białegostoku zawsze będą traktować normalna dyskusje o telewizorach jak wojnę xD typical...

>reakcja śmiechu pod zdjęciem brandingu

>normalna dyskusja

 

no i nie schlebiaj sobie, bo czasem takie tu fikoly walisz że chylę czoła :lapka:

Odnośnik do komentarza

No na  poprzedniej stronie  przeczytałem, że skala problemu taka jak wypalenia, to trudno się z tego nie śmiać.

56 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

No cóż mogę powiedzieć. Gdyby to było 65 to bym próbował, ale przy 77trzeba ogarnąć busa w jedną i drugą stronę, ktoś musi pomóc to wnieść i złożyć. Za dużo kombinacji.

Próbowałem zrobić fotę, ale no nie ma szans bo za mocno świeci i aparat wariuje. Ogólnie na białym przez cały ekran idą poziomie i pionowe linie. Oczywiście najbardziej widoczne jest to w grach jak się rusza kamerą. Co ciekawe poziome są mocniejsze od pionowych

Zadzwoń może do sklepu może zwrot też kurier zabiera, że względu na gabaryty telewizora.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

No cóż mogę powiedzieć. Gdyby to było 65 to bym próbował, ale przy 77trzeba ogarnąć busa w jedną i drugą stronę, ktoś musi pomóc to wnieść i złożyć. Za dużo kombinacji.

Próbowałem zrobić fotę, ale no nie ma szans bo za mocno świeci i aparat wariuje. Ogólnie na białym przez cały ekran idą poziomie i pionowe linie. Oczywiście najbardziej widoczne jest to w grach jak się rusza kamerą. Co ciekawe poziome są mocniejsze od pionowych.

Oddawaj plusy z zakupów growych :[

Odnośnik do komentarza

Kumam że ktoś ma budżet na tv. Ale naprawdę każdy budżet można zwiększyć czekając nawet kilka miesięcy. Dobre LCD latają już po 4-4,5 k. Dodatkowo jak poczekasz te kilka miesięcy będą tegoroczne modele w tej cenie. Nie wiem może to ja ale jak spędzam pod tv średnio 3 h dziennie to chce dobry sprzęt na lata a nie technologie sprzed dekady. Ips obecnie no nie mógłbym. Rozumiem że oled to loteria i cena odstrasza ale są dobre LCD z fajnymi matrycami. Też te o których pisał ostatnio gmeru. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Za 3300-3400 chodził XH90, który zdecydowanie jest lepszym wyborem niż IPS od LG.

 

Obecnie w sklepach 3699 z wielorabatami, ale to już lepiej na niego polować.

 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-sony-ke-55xh9005?gclid=Cj0KCQjwse-DBhC7ARIsAI8YcWKcDNDZ7jaOv6NJRjUDHzfqoZ0kLHm18QawLilZ2zxipfTifrgbWlgaAn0NEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, WisnieR napisał:

Tak mi się skojarzyło z komentarzami ze wstawki telefonu za 1400zł.4df484ed4963bef5517daae499201d9c.jpg

Kiepskie porównanie bo telefon dużo osób używa tylko do dzwonienia i np discorda. Ja sam na telefonie nic nie oglądam ani nie gram to narzędzie do prostych rzeczy i nie muszę mieć telefonu za 4-5 k. Mam bieda androida i zmieniam jak telefon zamula czasem po 3 latach albo i dłużej. To jest forum o grach i patrząc przez pryzmat gier kupujemy tutaj telewizor. Telewizor domyślnie ma być na lata dla kolegi więc czemu nie odłożyć w 3-4 miesiące ekstra 600 aby kupić np tego Sony. Są też raty zero procent czy opcja odłożonej o kilka miesięcy zapłaty. Jednak telewizor kupujemy aby mieć jak najlepszą jakość obrazu. Oglądamy netflixy i inne w uhd z hdr czy gramy w gry w 4k i hdr. Oczywiście na takie tv jest miejsce z chujowym albo żadnym hdr czy świecące jak psu jajca. Nasi rodzice do TVN 24 , 1 z 10 czy jakiegoś serialu TVN, TVP etc nic innego nie potrzebują. Do rewatcha wojny domowej, potopu, ranczo czy czterech pancernych dobry LCD czy oled nie potrzebny. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zeszły rok okazał się lipny w tym ledy idą mocno teoretycznie w końcu będzie tru 2.1 przyzwoity hdr i czerń.
Pozostaje znów czekać do listopada i za 4 albo i mniej na bank będzie dobrej klasy 55"
Tylko co z tym ps5 kiedy ten vrr kiedy gry dostaną pacze pod 120kl?
Taki rl już dawno powinien mieć ale podobno to celowe zagranie żeby ludzie przechodzili na epicka.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, blantman said:

Kiepskie porównanie bo telefon dużo osób używa tylko do dzwonienia i np discorda. Ja sam na telefonie nic nie oglądam ani nie gram to narzędzie do prostych rzeczy i nie muszę mieć telefonu za 4-5 k. Mam bieda androida i zmieniam jak telefon zamula czasem po 3 latach albo i dłużej. To jest forum o grach i patrząc przez pryzmat gier kupujemy tutaj telewizor. Telewizor domyślnie ma być na lata dla kolegi więc czemu nie odłożyć w 3-4 miesiące ekstra 600 aby kupić np tego Sony. Są też raty zero procent czy opcja odłożonej o kilka miesięcy zapłaty. Jednak telewizor kupujemy aby mieć jak najlepszą jakość obrazu. Oglądamy netflixy i inne w uhd z hdr czy gramy w gry w 4k i hdr. Oczywiście na takie tv jest miejsce z chujowym albo żadnym hdr czy świecące jak psu jajca. Nasi rodzice do TVN 24 , 1 z 10 czy jakiegoś serialu TVN, TVP etc nic innego nie potrzebują. Do rewatcha wojny domowej, potopu, ranczo czy czterech pancernych dobry LCD czy oled nie potrzebny. 

Dobrze powiedziane. Kurcze zobaczymy jak ten rok pójdzie to chyba się szarpne w końcu na nowy TV, bo jest tak jak mówisz. Spędzam przed nim najwięcej wolnego czasu, a mam nowy laptop, telefon, a TV 7 lat... Będzie trzeba w okolicach murzyńskiego piątku wychaczyc dobry LCD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...