Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

No ale zastanawiać się czy jutro po obejrzeniu meczu czy za tydzień nie wyjdą jakieś nowe linie to średnio :rolleyes:
Nie no, to raczej działa odwrotnie zawsze. Bo po to to jest w sumie. Zasada zawsze jest taka sama, oceniaj matryce po kilku dniach użytkowania. Wyskoczenia nowych się nie obawiam już. Widać, że zaczyna się stabilizować na odpowiednim poziomie.
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:
9 godzin temu, Fanek napisał:
No ale zastanawiać się czy jutro po obejrzeniu meczu czy za tydzień nie wyjdą jakieś nowe linie to średnio :rolleyes:

Nie no, to raczej działa odwrotnie zawsze. 

No nie, masz wiele przykładów z tego tematu w tym mój. To są organiczne matryce, może być lepiej, za pół roku może być gorzej, za 2 lata może być Manta z tesco. Może też nie być żadnej z tych rzeczy - takie to jest "Ferrari".

Odnośnik do komentarza

Zmieniając temat, jakiś czas temu pisalem, że zacząłem walkę z jedną siecią o obniżenie ceny telewizora za sygnał 4k/120 i brak aktualizacji VRR/ALM w moim 75' XH90 od prawie roku.

 

Dzisiaj ja wygrałem - cena została obniżona o 1500 zł, więc telewizor wyniósł mnie 6699 zł.  Warto walczyc o swoje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No cóż, jednak na białym są poziome pasy na całym ekranie. Zaczyna się to coraz mocniej rzucać w oczy niestety. Obawiam się, że tu czyszczenia nie pomogą. Także chyba przygoda z 77 cali będzie krótka. Mam zamówioną drugą sztukę, ale stwierdziłem, że to jest za dużo zabawy, więc jak tego oddam to zostanie 65.

Pisałem bodaj w zeszłym tygodniu, że lg ma z tym problem od zeszłorocznych modeli. Na białym robią się poziome szare pasy albo szachownica.

Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć szczęście by trafić idealna matrycę. Mam nadzieję, że w moim G1 banding będzie widoczny tylko na 5% planszach testowych, tak jak miałem w przypadku B6 i B7, gdzie nie było to w ogóle widoczne przy normalnym użytkowaniu.

 

Teraz troszkę z innej beczki. Nadal nie wiem czy będę wieszać nowy TV (będzie wtedy trochę większą odległość od ekranu). Czy ktoś wie nóżki od GX będą pasować? Albo coś takiego:

https://www.net-s.pl/produkt/uchwyt-wolnostojacy-vesa-600x400-37-65-lcd-led-820265;20-c-10?utm_source=ceneo&utm_medium=referral 

 

Ktoś ma doświadczenie z uchwytami wolnostojącymi?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

No cóż, jednak na białym są poziome pasy na całym ekranie. Zaczyna się to coraz mocniej rzucać w oczy niestety. Obawiam się, że tu czyszczenia nie pomogą. Także chyba przygoda z 77 cali będzie krótka. Mam zamówioną drugą sztukę, ale stwierdziłem, że to jest za dużo zabawy, więc jak tego oddam to zostanie 65.

Pisałem bodaj w zeszłym tygodniu, że lg ma z tym problem od zeszłorocznych modeli. Na białym robią się poziome szare pasy albo szachownica.

Tylko na białym tle to widać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...