Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, balon napisał:

Jeżeli masz możliwość poproś w sklepie aby zgasili światło i zasunęli rolety oraz włączyli Grawitację na płycie  

 

  Ukryj zawartość

:yao:


a tak serio to jak masz 65, to nie ma co się zastawiać i schodzić w dół, ponadto 48-55 vs 82 to przepaść. 

Niech weźmie koc i każe się przykryć z telewizorem.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, kislawa napisał:

Wyobraźcie sobie że pracujecie w takim Media Markecie i przychodzi taki typ nazwijmy go dla przykładu BiBOlino (postać fikcyjna, zbieżność nazw kompletnie przypadkowa) po telewizor, wyciąga z torby płytę bluray z filmem grawitacja i mówi proszę mnie to włączyć na tym oledzie. Jako że nie ma na sklepie odtwarzacza podłączonego pod tv, chcesz go odprawić z kwitkiem, ale nie ma tak łatwo, torbę ma dużą więc wyjmuje i odtwarzacz bluray razem z kablem hdmi i 10 metrowym przedłużaczem bo on się nie da kurwa zaskoczyć.

 

Dajesz za wygraną, wszystko podłączone i pada hasło, "pan mnie jeszcze te światła zgasi", myślisz no dobra dziwna prośba ale gasisz górne światło na dziale z tv. "Nie no panie, ale wszystkie światła i telewizory też pan wyłączy i te wszystkie inne diody na urządzeniach w trybie czuwania bo ja potrzebuje oglądać czarny."

Chcesz go pogonić bo mówisz jakiś kosmita, no ale akurat target trzeba wyrobić, a za sprzedaż nowych oled akurat bonus dają. Jest poniedziałek wieczór myślisz, ok chuj tam - gasisz wszystkie światła, panika na sklepie, ludzie się wypierdalają na dziale z wiatrakami, ktoś wózkiem wjechał w topowego 8k qled od samsunga, dzieci płaczą, kierownik drze mordę "co tam się kurwa dzieje, awaria, ewakuować sklep" ale cały czas masz w głowie myśl że bonus masz już w kieszeni.

 

Po godzinie oglądania grawitacji, plansz testowych na YouTube, czekerbordów, zafarbów i innych dziwnych obrazków pada "dobra wiem już wszystko".

W końcu - czujesz się cudownie, mylisz na co wydasz bonus i słyszysz "dobra to dzięki zamówię w internecie" mówisz "no panie to pan zamówi już u mnie z dostawą do domu". Na co Bibolino patrzy Ci w oczy i mówi "królu złoty, tu jest szachownica, banding i zafarb, ja to będę musiał z 7 po koleji tych tv zamówić żeby trafić poprawną matryce, a pozostałe 6 wstawicie sobie na outlet".

 

Rozczarowany i wkurwiony myślisz tylko o tym żeby go udusić tym przedłużaczem ale przypominasz sobie że masz kredyt więc zapalasz światłą i idziesz robić porządek na sklepie.

 

14 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Świadomy konsument.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, mario10 napisał:

Wiecie z jednej strony podśmiechujki, ale z drugiej jak ktoś wydaje na telewizor 10000zł wzwyż to jednak wymaga żeby sprzęt był top klasy i jakości.

 

Niby tak i jasne że podśmiechujki bo moje ostanie dwa tv tez były czasem grubo powyżej tej kwoty i wiem ile się nawkurwałem, a i tak nie dostałem sprzętu top klasy i jakości bo taki nie istnieje. Raczej chodziło mi o pokazanie w jak śmiesznie nasze podejście, w wygląda z perspektywy Kowalskiego, który wybiera tv bo mu pan w markecie doradził :)

Odnośnik do komentarza
Wiecie z jednej strony podśmie(pipi)ki, ale z drugiej jak ktoś wydaje na telewizor 10000zł wzwyż to jednak wymaga żeby sprzęt był top klasy i jakości.
Co Ty. Tu srają kasą. 10 tys, 20 tys, 110 tys za 88 8k. Żaden problem. Nawet z dziurą w matrycy.

Wiesława wpada do Media, wciskają mu największe (pipi) które oddałem ja i 10 innych osób z 5 wypalonymi pikselami, ale on bierze z pocałowaniem rączki. Do tego jeszcze ps5 w zestawie z piszącącymi cewkami która miała 7 zwrotów i leży od pół roku. Ale co tam. Ważne, że kierownik i pracownicy zadowoleni.

Ktoś mądry kiedyś powiedział, "Tylko bogaty może sobie pozwolić na kupowanie tandety. Bo może to robić w nieskończoność."
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tak, jednak gracze mają trochę spaczony gust jeśli chodzi o telewizory w końcu ten telewizor jest narzędziem, na którym realizujemy swoje hobby i fajnie mieć fajny sprzęt. Choć osobiście jestem daleki od tego żeby wydawać takie wysokie kwoty na telewizor to z drugiej strony jak czytam tu czasem info od chłopaków, którzy wydają takie pieniądze, że telewizor ma pewne wady, to dla mnie słabo postępują producenci bo uważam, że jak ktoś wydaje na telewizor kwotę opiewającą na 5 krotność średniej pensji w Polsce to w ciemno powinien dostać produkt bez wad.
A tu jeszcze jest z tym loteria.

3 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Co Ty. Tu srają kasą. 10 tys, 20 tys, 110 tys za 88 8k. Żaden problem. Nawet z dziurą w matrycy.

Wiesława wpada do Media, wciskają mu największe (pipi) które oddałem ja i 10 innych osób z 5 wypalonymi pikselami, ale on bierze z pocałowaniem rączki. Do tego jeszcze ps5 w zestawie z piszącącymi cewkami która miała 7 zwrotów i leży od pół roku. Ale co tam. Ważne, że kierownik i pracownicy zadowoleni.

Ktoś mądry kiedyś powiedział, "Tylko bogaty może sobie pozwolić na kupowanie tandety. Bo może to robić w nieskończoność."

Trafne hasło. Najbardziej mnie śmieszą ludzie jak mój znajomy, który kupił telewizor za jakieś 9k i chciał w tym mieć wszystko, opowiadał z dumą co ten telewizor posiada, a jak byłem u niego to grać na nim nie gra i telewizor jest obsługiwany przez przycisk on/off nawet kalibracji żadnej w nim nie zrobił. W takim wypadku kupiłby telewizor za 1/2 czy 1/3 ceny i miałby to samo. Większość osób wydaje mi się tak korzysta z tv i pewnie każdy sprzedawca z dobrą bajerą wciśnie co zalega na magazynie.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Schranz1985 napisał:

To co brać te c1 czy jednak poczekać rok/ dwa?
Tanio teraz cx latają ale jako że ja w esport to nie wiem czy warto w cx inwestować, chyba lepiej c1.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

No a czego nie ma CX co ma C1? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...