Skocz do zawartości

Sezon 8


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem recapy poprzednich sezonów i moje ciało jest gotowe na ostateczne rozczarowanie downgoradem, postępującym gdzieś tak od połowy 5. sezonu, kiedy serial zaczął zmieniać się z adaptacji w coraz bardziej przypałowe fan fiction, napędzane cudownymi zbiegami okoliczności i teleportacjami postaci.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek przed pracą. Ze dwie sceny warte uwagi. Nie rozumiem ludzi, którzy budzili sie na 3 nad ranem, aby obejrzeć ten przegadany odcinek. Jedynie ponowne spotkanie królobojcy i Brana wzbudziło moje zainteresowanie.

 

Oglądałem na hbo:go. O dziwo, w jakości HD. Spodziewałem sie oblężenia na serwerach. 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Ej, a czego wy się spodziewaliście? Że się w pierwszym odcinku będą napierdalać z nieumarłymi? xddd

 

Odcinek bardzo klimatyczny i spokojny ale z kilkoma fajnymi momentami. Czas mi bardzo szybko zleciał i jestem zadowolony z tego co zobaczyłem. Teraz tydzień czekania. :/ 

Odnośnik do komentarza

No jak pan @suteq mówi. Bardzo spokojne i klimatyczne przypomnienie rozstawienia pionków na szachownicy, że tak powiem. Niektórym chyba hajp przyćmił pamięć o tym, że gdzieś tak z 70% epów GoT to w większości tzw. gadające głowy :kaz:

Odnośnik do komentarza

A mi się podobało. Przy pierwszych scenach i openingu wręcz miałem ciary i banana na ryju. Ale to przez to, że w końcu będzie można pooglądać. Śmiesznie wygląda Daenerys, która w końcu nie ma kociej mordy i ciągle się uśmiecha, zamiast "BEND THE KNEE". Fajne spotkania, kilka całkiem spoko dialogów. Podobała mi się cięta riposta Tyriona do Varysa.

 

Końcóweczka piękna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Końcówka bardzo spoko. Liczę, że

Spoiler

 

prawda wyjdzie na jaw już w następnym odcinku i dojdzie do mocnego spięcia pomiędzy rodami Winterfell i stroną Daenerys po czym wpadnie Walking Dead i zniszczy całe miasto :usmiech:

Ktoś znaczący mógłby już teraz zginąć jak np. Sansa co by podnieść widzom ciśnienie. Taki GoT mi się marzy, bo faktycznie ostatnie sezony to fanserwis trochę.

 

 

Odnośnik do komentarza

już zapomniałem jaka to była fantastyczna scena z Brienne w łaźni :obama:

"Jaime. My name is Jaime" 

 

 



Dla niektórych pewnie nie będzie to nic nowego, ale dopiero dziś poczytałem o teorii w której Bran jest Night Kingiem, podróżuje w czasie i próbuje wszystko naprawić, ale psując wszystko czego się dotknie. Skoro potrafił cofając się w czasie przejąć władzę nad Hodorem, to dlaczego miałby nie przejąć władzy/mówić w myślach do Aerysa (Mad Kinga). Coś poszło nie tak i z jakiegoś powodu on słyszał tylko 'burn them all' a miało chodzić o palenie Innych za murem. Jaranko mocno.

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem w kinie :sir:

Sala pełna, ludzie kulturka, cisza cały czas, żadnego szeleszczenia, no tak to mogę cały sezon oglądać. 

 

Puścili też ostatni odcinek poprzedniego sezonu i tamten był długi i pełen akcji a ten krótki i trochę przegadany drętwymi dialogami (ogrzej mnie, Cersei z rybakiem Jon z Aryą), ale były też fajne momenty (Ogar vs Arya i Gendry, Cersei i Sam, niebieskie oczy). Fajnie, że dopinają wątki i Theon wrócił po siostrę, może jeszcze do czegoś ją wykorzystają. Końcówka ciareczki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...