Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

130 czy ile to wyszło z X jest ok. 199, 250 czy ile to bym nie dał.

Z tego raka branży podobała mi się tylko 4 za klimat piratów. Ostatniego nawet nie odpaliłem, poprzedni był ładny. Ale ten (pipi)nik znaków zapytania i wszystko to samo zabił ochotę grania. To wyglada jak z poprzedniej generacji i to z początku. 
Klimat ok, muzyka w tle ładna. Zobaczymy co będzie dalej. Jak będzie znowu pół mapy znaczników, to oleje. 
 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

No niestety, graficznie to wygląda bardzo słabo, do tego śmierdzi budżetówka na km, klimat wikingow tylko na pudełku, do 1 zetknięcia sie z gra, Voice Acting, postacie niszczą wszystko już w  pierwszej godzinie. Tutaj nawet wstawki są poucinane, niedorobione, brak w nich jakiekolwiek klimatu, jak tak wygląda walka z bosami, jak z pierwszych 3h, to ja dziękuję. Szczerze, to szkoda było tych 59 zł na te 2 crapy i Assasin i nowy Watch Dogs to niestety ta sama liga skipów.  Nie polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Detekcja kolizji nie istnieje, reakcji na ciosy brak - no parodia. Bedzie pewnie milion poprawek, jak z kazdym poprzednim. Dla mnie to najgorszy Assasin w jakiego ostatnio grałem, jak to dla niektórych jest gra startowa i wejście w nowa generacje, to naprawdę wspolczuje...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, easye napisał:

No niestety, graficznie to wygląda bardzo słabo, do tego śmierdzi budżetówka na km, klimat wikingow tylko na pudełku, do 1 zetknięcia sie z gra, Voice Acting, postacie niszczą wszystko już w  pierwszej godzinie. Tutaj nawet wstawki są poucinane, niedorobione, brak w nich jakiekolwiek klimatu, jak tak wygląda walka z bosami, jak z pierwszych 3h, to ja dziękuję. Szczerze, to szkoda było tych 59 zł na te 2 crapy i Assasin i nowy Watch Dogs to niestety ta sama liga skipów.  Nie polecam.

 

 

No klimat 1 ligowy to nie jest, ale jakiś tam jest :) VA faktycznie słaby, to o czym pisałeś wcześniej.

Wygląda jak zbiór kilku gier, ale połączenie w jedność im nie wyszło. Ubi i tak tylko odcina kupony od tej nazwy. Więc cudów przed premierą się nie spodziewałem. 

Odnośnik do komentarza

Postacie to dla mnie brzmią jak z gangów londyńskich wiktoriańskiej epoki bardziej niż wikingowie. Do serialu z Ragnarem to nie ma podjazdu - tam aktorzy sobie bardzo fajną specyficzną maniere wypracowali i mimike.

Nie no wrogowie reagują na ciosy prawidłowo, ale już wierzęta nie i jak na(pipi)iasz wilka małego silnymi atakami to nic nie stoi na przeszkodzie by wilk napierdalał ciebie w tym samym czasie xd

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Ma_niek napisał:

No ja (pipi)e starzy wyjadacze pokupowali asasynka bo recenzje dobre jakby nie wiedzieli co to za seria a teraz zdziwienie ze jednak slaba gra :) Czego wy spodziewaliscie sie po ubisofcie. Klepia te open worldy na pomste a dobrego nie umieja zrobic. Te asasyny to sie kupuje jak zjada ponizej stówy.

Ale zdajesz sobie sprawę że gre dorzucali do konsoli? :) nie ma co dorabiać sobie ideologii.

Odnośnik do komentarza

Eee ja mam na razie odmienne wrażenia. Odyseja mnie odrzuciła stylem, historią, postaciami. Tu jest dla mnie o wiele lepiej pod tym względem. No ale na razie łażę po Norwegii. Jasne walka dosc drewniana, wolałbym więcej możliwości stealth. Koń, a właściwie jego autonaprowadzanie do jakiegoś punktu jest dziwne. Minigierki na plus, ale pewnie po 3 razie się znudzi.

 

Tylko, że ja jestem w stanie grze wybaczyć jak mam interesujący mnie klimat i widoczki. Hitu się nie spodziewałem, GoT toto nie jest, ale na razie jest to DLA MNIE o wiele bardziej grywalne jak odyseja.

 

A i kurde daliby sobie spokój z tym animusem. Błe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...