Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, krzyhu923 napisał:

Dziękuję Panie ireniqs :s159: Sam pewnie nawet bym nie zwrócił uwagi na tego producenta, bo wcześniej o nim nie słyszałem.

Poka jakieś fotki. Jestem ciekawy jak to na żywca wygląda. No chyba że nie masz ochoty to luzik. :lapka:

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, ireniqs napisał:

Poka jakieś fotki. Jestem ciekawy jak to na żywca wygląda. No chyba że nie masz ochoty to luzik. :lapka:

Postaram się wrzucić w najbliższym czasie, bo obecnie nie mam telefonu z sensownym aparatem, więc mija się z celem. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 5.12.2018 o 23:09, Velius napisał:

Ja w koncu zrobilem upgrade swojej starej grafiki na RTX 2070. Ale jestem (narazie) zadowolony, pieknie zapiprza.

 

Ja koniec końców wyhaczyłem poczciwą 1070 w dobrej cenie i po zmianie samej grafiki mi wynik w 3d marku podskoczył z 2350 na 5750 :D  Mam nadzieję, że aktualne ryzenki stanieją po wyjściu 3 gen to jeszcze 7ka 2700x i maszyna jak terminator :shotgun:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W pracy jest idealny, bardzo poprawił mój komfort zarabiania pieniążków. 

Jeśli chodzi o gry, to musiałbym coś nagrać, aby się pochwalić. Gram w 3440x1440, i w takiej rozdzielczości wszystkie nowy gry chodzą w very high/ultra w 60fpsach, choć np. w takim GTA V nie da rady wszystkiego wymaksować, ponieważ ma kilka zasobożernych funkcji do wykorzystania w przyszłości. 

 

Do tego jest bardzo cichy, cichszy niż wiele laptopów. Natomiast na obciążeniu wiatraczki grają pięknie niczym wiatr za oknem podczas wiosenej burzy.

 

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krzyhu923 napisał:

Padła mi mysz (dwuklik) i wolałbym coś innej marki tym razem (obecnie Logitech). Lubię pograć w FPS-y, ale tylko dla rozrywki, nie wczuwam się w to, dlatego ma być tanio. SteelSeries Rival 110 czy Razer DeathAdder Chroma?

Ja brałem Chrome na premierę i też bardzo polecam. Chyba najlepsza myszka jaką miałem. Dużo grałem w csa/coda i w połączeniu z podkładką razera super się łoiło.

Odnośnik do komentarza

pisałem kilka miesięcy temu po zakupie i mogę to powtorzyć teraz 

Cytat

Po tygodniu korzystania z myszki g403 mogę powiedzieć że jestem BARDZO zadowolony. Polecam. Myszka ma akumulator wbudowany na ok 20 h. Dobrze leży w łapie i ma odpowiednią wagę (ja z odważnikiem mam ale można ją zmniejszyć). Wszystko śmiga pięknie. Z myszką jest bardzo długi kabel do ładowania albo po prostu do zrobienia z myszki bezprzewodowej myszkę przewodową. W FPS'y nie gram ale przy two point hospital wszystko pięknie śmiga :)

Dodam jeszcze że bardzo szybko się ładuje myszka i akumulator nawet na dłużej starczy jak nie grasz w fps a tylko strategie i pracujesz na kompie. 

Odnośnik do komentarza

Chyba będę brał pieca, wychodzi za niedługo Anno 1800 i chciałbym w to zagrać, mój laptop na bank tego nie uciągnie, a jak zwierzę w 10fps i 320p grać nie mam zamiaru. 

 

Oglądałem zestawy na PurePC i taki za 5600 wydaje się być bardzo ok, choć chyba zmienił bym w nim płytę główną na Gigabyte Z390 GAMING SLI, bo ta co jest, niby tylko obsługuje Crossfire, a prędzej kupię drugiego GF niż jakiegokolwiek Redeona, stwierdziłem, że lepiej mieć opcje niż jej nie mieć. Potrzebuję do tego jakieś pudło, to co kupił krzyhu923 kilka postów wyżej bardzo ładne, zmieściłoby się ewentualnie to moje tatałajstwo do tego? Chyba, że jakiś fachowiec zaproponuje jakieś lekkie modyfikacje tego co jest, a może też nie warto brać tej płyty głównej z SLI, a lepiej przeznaczyć to na lepsze chłodzenie?

Ktoś coś doradzi? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie baw się w SLI, mało która gra potrafi to dobrze obsłużyć. Szkoda zachodu. Poza tym OK, nie ma się do czego przyczepić właściwie. Procesor 9600K i MSI Z390 MAG Tomahawk (alternatywa na PurePC) mogę zdecydowanie polecić - mam i wszystko gra jak należy. Procesor i płyta trzymają bardzo dobre temperatury.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie i7?? Kupujac teraz rtx raczej sie troche przeplaca, chyba ze ktos od razu bierze 2080ti. W grudniu wyciekl gtx 1160 wiec mozliwe ze beda wydawac rownolegle wersje bez turinga. 

 

Co do myszek polecam g403, mialem rivala 100 ale sie korbka rozwalila jak nia pieprznalem (to nie wina myszy wiec nie ze odradzam czy cos). 203 tez chce sprawdzic bo jest niedroga i mala. W rivalu mi nie pasowaly przyciski boczne i nie lezala za dobrze w rece ale to indywidualna kwestia raczej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Chewie napisał:

203 tez chce sprawdzic bo jest niedroga i mala.

Właśnie ta mi padła, dwuklik z prawej strony. Miałem ją trochę ponad rok, normalnie grałem, bez żadnego katowania. Może jest po porstu słaba pod tym względem, a może trafił się taki egzemplarz.

Odnośnik do komentarza

Jaki klatkarz i rozdziałka? Dla niektórych może to śmieszne, ale klatki max 60 i rozdziałka 1080p, bo komp będzie na tą chwilę podpięty tylko i wyłącznie pod TV. Ktoś napisze, że nie ma sensu, wystarczy 1070 i takie tam, pewnie, że wystarczyłoby 1070, ale chcę sobie kupić od razu coś lepszego, a mocy lepiej mieć zapas niż jak ma mi jej brakować, choć z tym SLI to faktycznie bez sensu jak się nad tym zastanowiłem. Na i7 nie mam funduszy, tym bardziej żeby od razu przywalić jakieś 2080, że o 2080Ti nie wspomnę. Co najwyżej mogę dołożyć jeszcze 16GB ramu, zmieszczę się wtedy w 7k pln z obudową i systemem, ale to absolutny maks. 

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...