Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, Ukukuki said:

Mogłeś zrobić podobnie jak ja i kupić wentylator bez pwm lub podłaczyć tak żeby nie działał. Przykładowo bezpośrednio pod zasilacz. Wtedy masz cały czas maksymalne obroty na fanie. 
 

Masz mega głośno na idle. Z jakiej odległości mierzysz? Ja tyle nie mam na testach pod pełnym obciazeniem. 



Mogłem ale nie wiedziałem, pierwszy raz w życiu kupowałem AIO jak i wentylatory i wszystkie mam PWM, mierzyłem z bliskiej odległości w sensie przy samej obudowie  aplikacją na komórki. Może coś źle podłaczyłem nie wiem, wszystko działa i się nie przegrzewa. Wentylatory GPU na idle nie pracują i ogólnie to jestem zadowolony i hałas jakoś mi nie przeszkadza jako że i tak natywnie piszczy mi w uchu, a wieczorem gram na słuchawkach

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś takiego kompa jak MSI Creator P50?

 

Obecnie przeceniony na RTV EURO z 7499 na 4999

 

https://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/msi-komputer-msi-i511-16gb-512gb-3060-w10_1.bhtml

 

Procesor i5 11400, 16GB RAM, RTX 3060, Win 10 Pro z updatem do Win 11 Pro. Dość ładna, mała obudowa, trochę jak konsola, np. xbox series s.

 

A i RTX to pełnowymiarowy MSI Geforce RTX 3060 Aero ITX 12gb

 

Z tego co czytałem procesor i RAM są trochę wolniejsze niż normalnie (procesor o ok 20%), co rekompensuje mniejszy rozmiar urządzenia i pobór energii.

 

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza

Ta obudowa ma dobre opinie ogólnie, intele dopiero od i7 się grzeją 

 

Jak tam po prezentacji amd? Może nie będzie to opcja tylko dla informatykow 15k jak wychodzi 299$ za procek a mobo b650 beda sie zaczynac od 125, czyli jakieś sensowne płyty powinny kosztować z 180 dolcow

 

Edytowane przez Chewie
Odnośnik do komentarza

Panowie za tydzień zapowiedź nowych kart ale widzę już w sieci zostały wykopane ich specyfikacje . Mój obecny 3080/12900k lata na 750w corsair-a , w sumie zawsze wymieniałem cały zasilacz ale zastanawiam się by nie pieprzyć się z okablowaniem da rade w przypadku zasilacza modularnego kupić po prostu zasilacz coraair tej samej serii ale 1000w i po prostu wymienić sam zasilacz bez wymiany kabli?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Panowie za tydzień zapowiedź nowych kart ale widzę już w sieci zostały wykopane ich specyfikacje . Mój obecny 3080/12900k lata na 750w corsair-a , w sumie zawsze wymieniałem cały zasilacz ale zastanawiam się by nie pieprzyć się z okablowaniem da rade w przypadku zasilacza modularnego kupić po prostu zasilacz coraair tej samej serii ale 1000w i po prostu wymienić sam zasilacz bez wymiany kabli?

 

Kable są uniwersalne, więc raczej bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...