Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

No plan jest taki by zakończyć karuzele handlu i posiedzieć z czymś dłużej. Nowe karty AmD na pewno tanie nie będą, podejrzewam że lepiej teraz kupić 6950 za 4k, bo coś nowego na tym poziomie pewnie będzie kosztowało 7.

 

No chyba że to będzie prawda:

Karty graficzne AMD Radeon RX 7900 XTX i RX 7900 XT trafią do sprzedaży już w następnym miesiącu – 13 grudnia 2022 roku. Bardziej zaawansowany model został wyceniony na 999 dolarów (równowartość ~4800 złotych), natomiast wersja z dopiskiem XT będzie kosztowała 899 dolarów (~4300 złotych).

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ukukuki napisał:

W tej cenie ciężko będzie coś lepszego złożyć. 

Raczej niemożliwe. Jak ktoś chce coś mocniejszego to trzeba wybulić ponad dwa razy tyle na AM5 albo nowe intele. Ryzen 5600 to najlepszy value teraz. Potem można dać nawet 5800X3D na tej płycie. Ale tak jak pisali koledzy 5600 w pełni wystarczy i w grach będziesz ograniczony przez gpu a nie cpu także nie ma co szaleć.

 

Tylko poczekaj na black friday, ja kupiłem tę płytę aorus za 599 w xkomie na promce

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, kiseki napisał:

Luzo, przewinęły mi się ostatnio RX5700xt i rtx3070 z 3 wentylami i spokojnie się zmieszczą ;)

Z tym ze seria 4xxx jest tak z 1/3 większa w każda stronę

Dobrze czytam ze 4090 w kombinacji z 9900k się dławi w 4K przy gierkach leżących na cpu? Miło. Myślałem ze ten cpu to przeżyje wszystko. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, easye napisał:

xD

Kto kupuje 4090 by grać w 1080p?

 

I tu cię zaskoczę pewnie większość która kupiła tą kartę w celach rozrywkowych xD A nawet grają w niższych. W esporcie gra się w śmiesznie małych rozdzielczościach na dzisiejsze czasy aby wyciągać chore ilości klatek a goście kupują zawsze top topów. 

 

Mój kumpel kupił 4090 pod CS GO :reggie:  Wiem ,że wyciąga kilka tysięcy klatek w tej gierce a możliwe jest przekroczenie chyba 4000 o ile dobrze pamiętam. 

 

Scena turniejowa na PC jest dosyć rozbudowana w sporej ilości gierek i nawet takie turnieje lokalne jak w Mielcu czy Rzeszowie mają główne nagrody w okolicach 10000-15000 zł. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...