Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy wrzucalo mnie do graczy z innych platform i ps4 z myszkami. Nie wiem jak to sie ma do emulatorow sprzetowych myszek czy gra tez wykrywa jako myszka czy pad. Wiem tylko jedno ze chcialbym miec wybor ze jesli gra laczy mnie z crossplatforma to zeby byli sami gracze na padzie, to samo z konsolami. Jesli nie niech wylacza ten crossplatform i niech nawet zabiora ground war w takim wydaniu

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam crossplay wyłączony, na plejaku i tak jest od groma graczy tak więc po co jeszcze mieszać się z innymi. Dziś chyba odnalazłem swoją pukawke- kilo 141 ze scopem i magazynkiem na 50 kulek daje radę. K/D przeważnie na plusie czyli jest dobrze. Nic tylko grać :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, McDrive napisał:

Gra się naprawdę fajnie. Kampania jak to kampania, krótka, ale intensywna. Najważniejsze i tak jest multi gdzie bawię się równie dobrze jak za czasów oryginalnego MW. Fajna opcja rusznikarska, wreszcie mogę dostosować broń jak tylko zechcę:banderas:

 

Potwierdzam w 100%.

Jak to chodzi w multi! Grafika i płynność animacji nic nie tracą w stosunku do single.

Pięknie meczyki startują. Nie rozłącza, nie rozbija. 

Majstersztyk.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja to serio nie mogę się oderwać od grania, czuje klimat MW1/MW2

 

Ground War jest całkiem spoko - Battlefield to nie jest ale można pograć :) mi najbardziej odpowiada tryb 10v10

 

jeśli ktoś ma koksa i mu potrafił się hard reset podczas gry zrobić (mi sie zdarzyło wczoraj raz) to IW wypuściło patcha

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, easye napisał:

Teraz grałem z popi, jak utworzyliśmy grupę on myszka ja pad to wrzucilo mnie po raz pierwszy w totalny miszmasz. Może grup nie ogarneli...

Wczoraj zanim dolaczylem sie do Ciebie to zagralem sam i spojrz na to: https://m.fotosik.pl/zdjecie/f0148df06fdfd0d6 ja naprawde nie ogarniam jak ten crossplay dziala... 

Odnośnik do komentarza

No dzisiaj pierwszy mecz zagrałem rzeczywiście z myszkami ale nie widziałem jakiegos pogromu szczerze mówiąc. Mimo wszystko to dziwne ze crossplay działa w ten sposób, powinna być dodatkowa opcja ze chce crossplay ale tylko z uzytkujacymi kontroler i tyle.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, easye napisał:

Dla mnie wszystko w tej grze zagrało.

Ładny ból dupy ruskich na metacritics:

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/call-of-duty-modern-warfare/user-reviews

Prawda w oczy kole ¯\_( ツ)_/¯

 

Druga sprawa, że większość tych komentarzy pewnie napisali żołnierze z ich wojsk cybernetycznych. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wooyek napisał:

On nie działa, dla blacharzy spoko, mają mięsko armatnie, konsolowcy powinni cały ten mega ficzer zwany crossplayem wyłączyć w pizdu. 


Po powinien być crossplay na zasadzie tego z PUBG - tylko PS4 i XBOX, a PeCetowców w to nie mieszać, bo i po co?
Wiadomo, że i na konsolach trafi się ktoś z jakimś cronusem czy hori, ale jednak większość towarzystwa gra raczej na padach.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem crossplay powinien obowiazywac wszystkie 3 platformy, ale powinien byc on zrobiony na takiej zasadzie, ze grajac na PC moge zagrac z konsolami TYLKO wtedy gdy gram na padzie i to niezaleznie od tego czy probuje dolaczyc do znajomego czy gram sam, wtedy to ma jak najbardziej sens. 

Edytowane przez popi_91
Odnośnik do komentarza

Singiel jeden z gorszych w Codach niestety, kończy się w najlepszym momencie i serio myślałem że pogram dalej a tu zonk napisy końcowe. Ograniczyli też widowiskowość sekwencji co było wizytówką w poprzednich Codach a sama fabuła opiera się na kilku postaciach. Najlepsze misje choć maksymalnie oskryptowane to te z działaniami z noktowizjerami.

 

btw platyna 1/10, nie ma ani customizacji w kampanii ani niczego do zbierania. Kilka wytycznych i przejście na Weteranie. Brak za multi i jedno z opsów jest. Dwa wieczory i 100% pyknięte

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...