Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Hendrix napisał:

No, Bansai i tak masz najwyższe K/D na liście znajomych :v   Nie grałem w serię od BLOPS3, a tutaj już 50+ poziom wbity - pogram pewnie dłużej w tegoroczną edycję, dawno mi się żaden CoD tak nie podobał.

 

Nawet nie patrzylem jeszcze w statystyki, poki co gram w to w trybie ground war sluchajac podcastow.

 

Najgorsza mapa jest zdecydowanie most.

 

bi94j1l7mrv31.jpg?width=960&crop=smart&a

 

Reszta jest w miare ok.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MaZZeo napisał:

A co jest w niej nie tak? dla mnie jedna z lepszych

Wchodzi się do klatki schodowej, potem na piętro, a tam po kolei otwiera drzwi do mieszkań. Wszystko by było cacy, gdyby...okna nie były zabite dechami!:dynia:

NO BICZ PLIS!:pawel:

Tam nie ma jak sensownie prowadzić ognia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2019 o 17:26, Bansai napisał:

Kuuuuu*a, mialem 28:0 i mecz sie skonczyl, a tak blisko atomowka byla...

8 godzin temu, Koleś88 napisał:

Ile miałeś? Jakim kier.wa cudem?

 

Przecież Bansai ma z 15 lat, więc refleks ma dużo lepszy, niż przeciętny, ponad trzydziestoletni "dziad" :)

 

30 minut temu, easye napisał:

Ciekawe czy Battle Royale wprowadza.


Były jakieś ploty, że raczej będzie, choć ten Blackout z BOIIII był taki sobie - po PUBGU i APEX to jakoś tak słabo "smakował - niby ładne, ale jakieś takie zamulone.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wooyek napisał:

Mam pomysł na wspaniałą klasę, która jeśli jeszcze nie jest popularna to będzie.

 

Restock, claymore, do tego system trophy żeby Cię z nory nie wykurzyli granatem, tuba na broń i można grać. Wszystko się samo uzupełnia co 30sek, żyć nie umierać. :obama:

Najgorszy typ gracza xd 

Odnośnik do komentarza

Jak widzę mapę z mostem od razu wychodzę z wyszukiwania. Sry, ale nawet na Czarnobylu w MWR snajperzy mnie tak nie wkurzali.

Petersburg był moją najgorszą mapą do momentu odkrycia okien na środku mapy :P
Ogólnie mam powtórkę z MW2 gdzie dostawałem srogi wpyerdol. 45 poziom i K/D na poziomie 1.0 po zabiciu ponad tysiąca przeciwników gdzie tryb "orania" innych w MWR zaczynał się u mnie przy 300 trafieniach:reggie: Cóż gram dalej, bo świetna gra.

Odnośnik do komentarza

W sumie ten Piotrogród choć guvniany to da się tam grać dzięki jednej jedynej broni tj strzelbie 725. Wpadam na klatkę schodową i nie ma chuya we wsi, żeby ktoś w wąskim korytarzu przeżył spotkanie z tym potworem, co więcej obrzyn ten ciągnie tak daleko, że można nawet wyhaczać z dość dużej odległości kolesi sterczących w oknach. Również mapka Rammaza po pierwszej dezaprobacie zaczęła mi się nawet podobać dzięki tej pukawce...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...