Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Wesker napisał:

Singiel jeden z gorszych w Codach niestety

15 minut temu, GoltaR napisał:

Singiel super

 

Jak żyć? :whyyy:

Ostatni CoD, którego skończyłem w singlu (i jeden z zaledwie czterech w ogóle) to Advanced Warfare, w którym zaskakująco dobrze się bawiłem.
Dla mnie najlepszą kampanią w gierkach tego typu (wojskowy celowniczek na szynach) po dziś dzień pozostaje MoH Warfighter, więc w sumie ten cały realistyczniejszy sznyt i brak przesadnego efekciarstwa może mi się spodobać.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny dzien, kolejny patch 8 giga. Czy oni sa kurna niepowazni? Chcialbym ta gre lubiec ale wydaje mi sie jakby nikt jej nie testowal, po prostu wrzucili 2 najlepsze mapy do bety i wszystko co w becie nie zostalo wylapane przeszlo wesolo do fulla. Od BO2 nie gralem w coda az do ww2 ktore zaluje ze kupilem i ominalem bo4, ale przyjalbym mapy z ww2 w trybach 6v6 z otwartymi ramionami, no poza gustavem i battleshipem. Z flagi A na piccadilly sa 2 wyjscia lol, ludzie klada claymory praktycznie na spawnie i nic sie nie da zrobic.

IW jedzie tylko na marce imo, ludzie kupuja rozbudowana bete za 60 ojro i tworcy/wydawca smieja sie w twarz.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że gdyby ktoś niedawno mi powiedział że wezmę CoDa na premierę to popupakłbym się w czoło, jednak przyjemna beta i obietnica realistycznej kampanii sprawiła, że sięgnąłem po ten tytuł.

 

Infinity Ward dotrzymało obietnicy i dostaliśmy bardzo przyjemną i w miarę realistycznie przyziemną kampanię. Bez patosu i chorych akcji typu inwazja Rosji na USA w MW2 ani grafomańskich debilizmów rodem z Black Opsa. Porządna historia (chociaż zbyt czarno-biała i pro-amerykańska) z dobrym pacingiem, niektórymi dość ciekawymi mechanikami i must-have jeśli chodzi o kampanię Call of Duty (skradanie, misja snajperska itd). Jedyne czego zabrakło to jakiejś dłuższej sekwencji z pojazdami. Około 5-6h film wojenny (więcej czas zajmuję veteran/realism który swoją drogą nie jest tak frustrujący jak w poprzednich latach).

 

Gameplayowo nie ma tu żadnej innowacji ani rewolucji. Jedyna świeżość to poruszanie się i gunplay, nie jest to już papierowy, arcade'owy, śmierdzący Xboxem 360 CoD a raczej mix tego co widzieliśmy w Battlefield4, Rainbow Six Siege i Medal of Honor. Broń ma porządny odrzut, postać porusza się wolniej i po prostu ją "czuć".

 

Zdecydowanie nową jakość czuć w oprawie, bo graficznie jest fenomenalnie, moim zdaniem lepiej niż w Battlefield V (którego kampania jest tak słaba że nie chciało mi się nawet słowem o niej napisać). HDR, oświetlenie, efekty, poziom detali to jest top tej generacji. Absolutnym topem są misje w ciemności z użyciem noktowizji, które serio zahaczają już o fotorealizm. Myślę że dla samych graficznych wodotrysków warto sięgnąć po ten tytuł. Dodatkowo audio - dawno nie grałem w coś z tak fantastycznym dźwiękiem. Jest on na tyle dobry, że w niektórych misjach jest on częścią mechaniki.

 

Jeżeli ktoś oczekuje powiewu świeżości w kampanii to go nie dostanie - to jest tylko i aż Call of Duty, jak ktoś lubi żołnierskie opowieści to będzie usatysfakcjonowany. Ja jestem zadowolony bo dostałem to na  co liczyłem w fenomenalniej oprawie. Nie jest to poziom MW1 i MW2, nie ma też tutaj jakiś wybitnie pamiętliwych momentów, ale mogę śmiało stwierdzić że to bardzo ścisła czołówka jeśli chodzi o singeplayer w tej serii.

 

8+/10

 

9EikAZrtocf9Q4=

 

l0YaQosMRXAZ8PFEA5bKVA=

 

dxmNQTE=

 

98984ef2-5ef1-44e4-b4bb-61b5c7cf378d.PNG

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Grafika w nowym CoD-ie jest taka, że po prostu szczęka opada. HDR robi robotę aż miło. Pyknąłem sobie z pół godziny w singielka i przeszedłem do właściwego segmentu MW, czyli multi. No tu już aż tak różowo nie jest. Powodem są mapy. Dobre są tylko wszystkie z bety, oraz Euphrates Bridge i Akrlov Peak. Tego zaś kto dopuścił do ostatecznej wersji gry takie guvna jak Picadilly, Rammaza, a zwłaszcza najgorsza z najgorszych tj St. Petrograd powinien smażyć się w piekle. Tragedia!:/

Odnośnik do komentarza

Euphrat i Picadilly to ścierwo, reszta jest całkiem OK

 

W ogóle jaką macie taktyke na ten tytuł? Kiedyś to było run&gun, ale mam wrażenie że stosując taktykę z czasów MW2 jestem besztany z każdej strony, szczególnie przy takim udźwiękowieniu gdzie tupanie słychać z kilometra. Trzeba chyba bardziej zachowawczo grać.

Odnośnik do komentarza

Plotki mówią ze dojdą niektóre mapy z MW2.

Teraz, MaZZeo napisał:

Euphrat i Picadilly to ścierwo, reszta jest całkiem OK

 

W ogóle jaką macie taktyke na ten tytuł? Kiedyś to było run&gun, ale mam wrażenie że stosując taktykę z czasów MW2 jestem besztany z każdej strony, szczególnie przy takim udźwiękowieniu gdzie tupanie słychać z kilometra. Trzeba chyba bardziej zachowawczo grać.


tak jak piszesz, trzeba troszkę zwolnić, słuchać otoczenia, grając na słuchawkach da się zrobić 2x więcej killi, bieganie na pale już nie ma takiego sensu ale fenomenem jest to ze taka rozgrywka nie spowalniania tej gry do poziomu R6

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MaZZeo napisał:

Euphrat i Picadilly to ścierwo, reszta jest całkiem OK


Ja Picadilly w TDM lubię, w Domination to absolutnie zepsuta mapa, przez dziwny brak spawn swapu - jak drużyna jest przyparta do A, to już się stamtąd nie ruszy - dosłownie.  Euprath za to u mnie odwrotnie - lubię w Domination (i walka o B jest imo ciekawa), a w TDM to najnudniejsza mapa w całej grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...