Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, mozi napisał:

Zapraszamy nie soulsowcow do zabawy.  @balon@_Red_

Jest na liście za jakimiś 6-7 gierkami na regale w foli i kajecie. No ale na bank sprawdzę, choć fanem soulsów jakoś nie jestem.  Akurat zjedzie z ceny i wyjdą pacze. Staram się już gierek Day1 nie kupować. Wyleczyli mnie skutecznie twórcy. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mama do mnie dzwoni czy bym ją w weekend zawiózł do kuzynki na wieś 500km od domu :pawel: Ja do niej, że chyba mocno ją poyebało skoro Elden Ring 98 na meta i żeby życia mi nie układała, trzasnąłem słuchawką i elo. 

 

Spoiler

Nie no, nic takiego nie powiedziałem, bo kocham swoją mamę. Zawiozę ją i będzie fajnie, nawdycham się świeżego powietrza i króliki sobie pooglądam. Będzie super :frog:

 

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, balon napisał:

Jest na liście za jakimiś 6-7 gierkami na regale w foli i kajecie. No ale na bank sprawdzę, choć fanem soulsów jakoś nie jestem.  Akurat zjedzie z ceny i wyjdą pacze. Staram się już gierek Day1 nie kupować. Wyleczyli mnie skutecznie twórcy. 

to dzięki mnie i mejmowi a nie twórcom balon! :nosacz3::asax:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, bartiz napisał:

Tak trzymał stabilne 18 klatek na bagnach

 

No to jedna lokacja i mówimy o PS3 ja grałem w to na inne konsoli a na PC problemu nie było tu jest i to wszędzie a nie tylko w jednej lokacji. 

2 minuty temu, Zwyrodnialec napisał:

Wiesiek to przede wszystkim fabularny RPG z łatwą walką, więc można było jej techniczne mankamenty wybaczyć. Gry od FS są trudne i wymagają precyzji, więc ten framerate i kamera powinny mieć znaczenie przy wystawianiu oceny końcowej.  

 

Dokładnie 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Pupcio napisał:

to dzięki mnie i mejmowi a nie twórcom balon! :nosacz3::asax:

No nie, bo wy nie wiecie jak niedopracowane potrafią być gierki na tej generacji, więc na uj was słuchać? Ja to wiem :reggie:

 

 

W poprzedniej generacji brałem po kilka-kilkanaście gier w rok na premierę. W tym roku wezmę 1, może 2…

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...