Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj z 3 godzinki moją Wretch i co mogę powiedzieć. Rozkład Limgrave w pewnym stopniu kojarzę z Network Test więc tutaj jeszcze bez żadnego zaskoczenia, ochów i achów. Pierwszy raz gram tak słabo przygotowaną klasą więc jest ciekawie ale w miarę szybko wydropiłem ze strażników ich set i pozbierałem bronie. W porównaniu do Soulsów zdecydowanie więcej rzeczy tu podnosimy również dzięki craftingowi. Grafika z początku nie zachwyca ale im dalej jestem w grze z koniem zdecydowanie widoczki robią się coraz lepsze. Co do konia poruszanie się nim w becie przysparzało mi problemy, zwłaszcza w walce ale teraz o dziwo załapałem i nawet pierwszy miniboss czy gigant nie straszny na 7 lvl.

https://www.xbox.com/play/media/GQGBMWWD

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Rash napisał:

Polecam Ci zainstalować wersje ps4 na ps5. Sam tak gram od rana i jest ciumes.Płynniuśkie 60 klatek. 

Nie chcę sobie jeszcze kroić oprawy - i tak czytam że jest średnio więc kupiłem już wersję na x'a - to nie majątek. Zawsze mogę pcta odpalić ale nie chce mi się kombinować. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mugen napisał:

Hej, Czoko, a wiesz, że jak będziesz wciskał lewy górny trigger podczas konikowania, to ludek macha mieczem z lewej strony? Może nie wiesz, bo chyba nie użyłeś tego ani razu, a widzę, że czasem tak dziwnie manewrowałeś, żeby tylko móc go pacnąć z prawej.

Dzięki ale nie jestem czoko :frog:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, A.L.I napisał:

Jest to gdzieś dostępne stacjonarnie w media marktach expertach czy euro? Niby dziś premiera a na stanie wg www w sklepach brak

Kupiłem w Media Expert, w Euro rano nie było ale może jeszcze nie wystawili bo byłem przed 10. 

Podejrzewam że nie powinno być problemu z dostępnością pudełek od ręki.

Wieczorem jak będę miał czas to odpalam.

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Malibu napisał:
Trochę te tipy pomagają

Ktoś jeszcze podpowiadał, by w Task Manager obok gry znaleźć ten anti cheat system i ustawić dla niego priorytet wydajności na low, bo to on podobno mocno za te dropy odpowiada. 

Nie wiem co zadziała, bo wszystkie te tipy dopiero za parę godzin będę mógł sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

We are currently experiencing some issues that are preventing the game from playing properly under some conditions.

We apologize for any inconvenience this may cause and ask for your patience.

 

Main items to be revised

  • Regarding the problem of the mouse being too sensitive in the PC version. We will be sending out a patch for this issue in the near future.
  • Regarding the problem of Easy Anti-Cheat failing to launch when the Steam account name is set to 2-byte characters.We are aware of the cause of this issue and will be providing a patch in the near future.
  • Regarding the phenomenon of frame rate and other performance-related issues during gameplay. We will be constantly working to improve the game so that it can be played comfortably on various PC environments and platforms. For the PC version, updating your graphics card drivers to the latest version may significantly improve performance.
  • About the phenomenon of game data that does not save correctly in the PlayStation 5 version. If the PS5 console is unexpectedly turned off while playing a game or in rest mode, saved data may not be saved correctly. We are aware of the cause of this issue and are working on a patch to correct it, but until the patch is released, please save your game manually by exiting the game regularly. Game data will be saved correctly if you quit the game by opening the system menu using the OPTION button and selecting "Quit Game.”

 

We are also working on a few other bug fixes and performance improvements as needed. Please don’t hesitate to contact our support team if you encounter other issues.

https://en.bandainamcoent.eu/elden-ring/news/message-about-some-performance-issues-elden-ring

 

Szczególnie ostatni punkt dość istotny dla tych co grają na PS5. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...