Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak po 20h odkryć, że ten rune arc trzeba zużyć by great rune zaczęło działać xD Coś mi śmierdziało, że ta runa z godricka nic mi nie dała do stat mimo opisu, a już miałem z 8 rune arc i nie wiedziałem do czego to, odpaliłem z ciekawości w końcu i myk mega boost

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pofarm trochę, wrzuć levele w żyćko (każdy punkt wrzucony w żyćko i w staminę jest dobrze wydanym punktem na początku niezależnie od buildu w jaki idziesz) i będzie lepiej. Jak Ci nie idzie na lewo to idź na prawo/północ/południe, gdzieś Ci pójdzie. Potem wracasz na to lewo i spuszczasz im wszystkim wpierdol. Pierwsze godziny też miałem ciężkie, tu boss, tu boss, tu grupa przeciwników, a wszyscy z jednym celem - gangbang bez mydła. Ale chwila farmienia i było łatwiej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale ludzie jadą po tej grze. 

 

"Mixed" na Steam.

6.5 na metacritic. 

Nie spodziewałem się tego, ale to mi tylko przypomina, dlaczego tak bardzo walą mnie oceny. 

 

Ciekawe skąd się  tak nagle wzięł u ludzi taki elityzm i bufonada, że jak gra chrupnie, to już tragedia i nie da się grać. Przecież ta seria pamięta czasy 15fps na bagnach. Niby gram na średnim PC, gdzie są największe problemy, a gra mi się mega. 60fps w 1440p i tylko czasem coś dogra. Co chwilę mam opad szczęki i się zastanawiam, czy 4 godziny snu faktycznie jest mi potrzebne, czy może 3,5 mi starczy. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Geeeez ale ta gra jest ogromna. Zerknąłem na mapkę na wiki i masakra będę w to grał pewnie z rok … czyli dobrze :)

anyway podoba mi się ze nie ma jednej z góry narzuconej drogi i podobają mi się te kapliczki przed bossami. Przy tak dużej grze no jakoś nie widzi mi się latanie do bossa przez pół levelu. Podejrzewam ze powody są 2 - aby więcej graczy się nie odbiło ale tez zaprojektowanie świata tak żeby wszędzie były skróty to by było przy tej skali nie wykonalne. Mam nadzieje ze nie gra nie znuży ale na razie stare dobre from - porwanie, patches, gangbangi no chce się grać. Nie pamietam kiedy wciągnęła mnie tak gierka. Wiem ze na bank pójdzie drugie przejście melee buildem chociaż mag tez nie ma tutaj za różowo - jest jak w ds3 mniej więcej są momenty ze brakuje pyerdolniecia z ręki 

 

@C1REX oglądałem materiał z df- no gra dropi na wszystkim do 20fps u nawet gsync nic nie daje to co się dziwisz? Technicznie to padaka jest gdyby nie wersja na xa i vrr to bym marudził a i tak kupiłem grę 2 razy xD

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Ta gra za tą warstwę techniczną nie jest grą na 10 i takie są fakty, to samo recykling animacji i wciąż te same asety, na Boga to nie DS4 tylko zupełnie nowe IP chyba najwyższa pora coś z tym zrobić?! Nie zrozumcie mnie źle w to się mega gra ale nie jest to gra tak jak to w recenzjach podają jeszcze jak zwykle fabuła a raczej jej brak i jasne ktoś napiszę tych gier nie kupuje się dla fabuły...rozumiem ale gra na 10 jakąś tą fabułę mimo wszystko powinna mieć yo

Odnośnik do komentarza

@mozi - dropi, ale to jest głównie na samym początku. Dogrywają się jakieś rzeczy w pół sekundy i potem działa dobrze. 

Jak robią benchmark i odpalają świeżą grę, to faktycznie, ale każdy fan gra dłużej, niż kilka minut i po tym czasie gra działa OK.

 

Nie jestem tutaj jedynym na PC, który nie ma większych problemów. Tzn. jest stattering, ale daleko mu do tej dramy, co ludzie starają się zrobić. Wejdziesz do nowej lokacji, chrupnie, a potem betonowe 60fps. 

 

Poza tym, te słabe oceny graczy są też na ps5 i series X. Po konsolowcach tego się nie spodziewałem. 

 

Smute widać ludzie mają życie i nic już ich nie zachwyca. 

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, C1REX napisał:

Ale ludzie jadą po tej grze. 

 

"Mixed" na Steam.

6.5 na metacritic. 

Nie spodziewałem się tego, ale to mi tylko przypomina, dlaczego tak bardzo walą mnie oceny. 

 

Obecnie jest 74%, czyli w większości pozytywne na Steamie.

 

Gracze na PC nie przymykają oczu na problemy techniczne i dyskusyjne zabezpieczenia (Denuvo). W tym przypadku dobrze, bo warto dać znać studiu i wydawcy że jest to nieakceptowalne.

 

Choć ja akurat nie mogę narzekać na wydajność, a ewentualne spadki klatek nie psują aż tak zabawy.

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, tlas napisał:

Dobrze działa, jest 30fps a czasami i więcej.

 

luksja, a tfu gracze narzekają

Dark Souls3 miał 30fps. 

Dark Souls1 spadał do 15fps na bagnach.

Bloodborne miał niby 30fps, ale frame pacing sprawiał wrażenie 20fps. 

Te gry mimo wszystko nie dostały ocen 0/10 od graczy, bo przez grafę nie dało się grać. Jedynie Bloodborne trochę przesadził, ale dla wielu to wciąż gra życia. Każda z gier FROM jest grą życia dla wielu ludzi. 

 

Rozumiem małe rozczarowanie, ale od razu dawać grze 0/10 na metacritic i robić refundy? 

 

https://steamcommunity.com/app/1245620/discussions/0/3183486320470430238/

 

 

Ale co kto lubi. Jak kogoś ominie przygoda życia, bo gra spadnie do 58fps, to jego strata. 

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że będę aktywny w temacie, bo o gierce warto pogadać ale kurłaaaa od czwartku nie ma czasu :pawel: Nie mam pojęcia kiedy gra mnie tak wessała, że nie chcę mi się odpalać PC by przejrzeć neta, forumek czy obejrzeć coś w streamingu. 45h gry nabite i jeszcze końca nie widać. Mam już fobie społeczną i w krzyżu mnie napier.dala, ale uj tam Caelid sam nie się nie zrobi. 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Więc tak, w kwestii tego cwaniaka, co przed wejściem do zamku naciągnął mnie (i nie tylko mnie) na prowizję, to na gzymsie już go nie było. Wróciłem więc do miejsca przy bramie, gdzie pierwszy raz go spotkałem. Patrzę - stoi! Cały dumny z siebie, aż promieniuje moimi runami, którymi się nachapał. No to porozmawiamy koleżko, pomyślałem, a potem będzie wpierdol. Okazało się, że typ ma na sprzedaż kilka gratów (m.in mały puklerz, ktoś tutaj szukał, chyba @20inchDT ). Można też było wybrać opcję, że jednak chcę wejść przez bramę, potem do niej podejść i otwarcie jej najwyraźniej anulowało naszą umowę, bo od tamtej pory po zgonie wszystkie moje runy co do jednej grzecznie czekają na miejscu.

 

Więc dziadowi darowałem życie, bo może będę chciał coś od niego kupić, a biznes jest biznes i nie ma miejsca na urazę.

 

Przy okazji wygrano z Godrikiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...