Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja nienawidzę kanałów w grach. W Eldenie tak jak w każdej innej grze w jaką grałem w życiu, kanały są najgorszą lokacją.

 

Mam pytanie dotyczące progresu do tych co ukończyli, czy po

Spoiler

dojściu do "mgły" na końcu Farum Azula (tej z sentinelem przed wejsciem) to czas, żeby zawrócić i dokończyć eksplorację i poboczne zadania czy mogę kontynuować później?

 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś platynuje to zwróćcie uwagę na invadera w Farum Azula i go zabijcie od razu, ja go zignorowałem, bo nie chciało mi się grać pod koniec, więc leciałem przez mapę i zbierałem przedmioty, później zobaczyłem na wiki, że upuszcza legendarną broń, wróciłem się na to miejsce ale już się nie pojawia. Nie wiem czy to bug czy jego inwazja jest jednorazowa, w każdym razie muszę na NG go zrobić albo w nowej grze.

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po ostrym maratonie doszedłem do ostatniego bossa po drodze ubiłem z 8 innych mniejszych bossów i giga smoka jutro zobacze ending. Niestety calaka nie będzie przy pierwszym podejściu bo zawaliłem z brońka w stolicy i nie chce mi się bawić z sejwami. 

Teraz mam zagwozdke czy ubić main bossa a potem oczyścić co zostało na mapie czy od razu lecieć z ng+ albo od nowa z inna klasą ehh trudne jest życie gracza.

Odnośnik do komentarza

Dorwałem swój egzemplarz. Wiedziałem jak wygląda premierowe wydanie, ale mimo to jestem zaskoczony i chciałbym to podkreślić. W dzisiejszych czasach - gier za 3,5 bomby, minimalizmu wydań pudełkowych, tu jest grubo. I szczerze nie jestem zbieraczem, wszystkie te dodatki będą leżeć w pudełku... Ale, przy pierwszym kontakcie czuć ten pieprz i ciepełko na serduszku. Nie to co te puste, bezduszne wydania.

 

Niestety muszę jeszcze trochę wytrzymać - zagram dopiero w okolicach środy :frog:

 

A, ostatecznie nie mogłem się zdecydować i zamówiłem też trylogię DS - co dalej nie ułatwia mi wyboru od czego wystartować. Ale będzie, to chyba ER.

Odnośnik do komentarza

Chlopaki lece z buildem str. Bardzo silny lecz głupi. Taki jestem :)

Zawsze tak lece w soulsach za pierwszym razem

 

Latam z wielkim mieczem rycerskim +12 plus tarcza. Ale zauwazylem ze malo korzystam z tarczy , bardziej roll. No i jak narazie (lvl60) idzie mi mocno bezproblemowo. Ale wiadomo , byc moze do czasu. Tylko to tez nie tak ze jestem czolgiem. Udzwig nie przekracza 60% 

 

Jest jakis kozak olbrzymi miecz? Mam pare na stanie ale nie wiem czy marnowac kamienie na ulepszanie ktoregos. Poszedlbym oburącz wlasnie w jakiegos 20 kilowego miecza. W ds3 byl fajny. Ogromne dmg i ogromne mozliwosci wytrącania z rownowagi. 

 

Bym napierdalal po lbach moim ulubionym ciosem z wyskoku :)

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj po ostrym maratonie doszedłem do ostatniego bossa po drodze ubiłem z 8 innych mniejszych bossów i giga smoka jutro zobacze ending. Niestety calaka nie będzie przy pierwszym podejściu bo zawaliłem z brońka w stolicy i nie chce mi się bawić z sejwami. 
Teraz mam zagwozdke czy ubić main bossa a potem oczyścić co zostało na mapie czy od razu lecieć z ng+ albo od nowa z inna klasą ehh trudne jest życie gracza.
Wystarczy że ktoś ci "pożyczy" broń na chwilę i trophy wpadnie.
Ja nie mam chmury więc i tak nie ma szans na 1 przejście.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

@Aleks - a ja polecam zacząć od Elden Ring. Raz, że to chyba najłatwiejsza gra w serii, a dwa, że jest teraz bardzo aktywnie online i jak teraz to przegapisz, to nie da się tego nadrobić. 

Chodzi mi zarówno o graczy w grze, coop, znaki itp. jak też aktywność na forach, YT, Wiki.

 

@kanabis - Fextralife wrzucił dwa buildy str. Ludzie chyba preferują te zwyklejsze miecze ulepszane zwykłymi kamieniami, bo da się w nich zmieniać skille. Buffy na broń też chyba klasycznie tylko te zwykłe mogą przyjąć. Ten miecz z Berserka chyba jest najpopularniejszy. 

Odnośnik do komentarza

Doświadczeni użytkownicy forum psxextreme nie mogą się mylić. Ale i tak mam poważne rozterki - "#piekłograczy". 

 

Biorę pod uwagę dwie opcje:

1. Po bożemu  (DS 1-3, ER) tu się obawiam, że będę na siłę cisnił do najnowszej odsłony. 

2. ER, a później trylogię - nie wiem czy stare po nowym będą robić na tyle, że będzie mi się chciało w nie grać. 

 

Oczywiście nie mam zamiaru z marszu ograć pod rząd czterech soulsow. W między czasie wleci coś dla relaksu.

 

 

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

W sumie chuj mi do tego, ale w jakimś sensie podziwiam upór Cirexa, z jakim rozpierdala sobie tę grę. Dziesiątki godzin w grze, drugie tyle poradników obejrzanych na YT, metody na warzenie sera, farming run, questy po sznurku, na kolanach wykaz przedmiotów do znalezienia w lokacji, na tablecie odpalone fextralife, każdy boss opanowany na filmikach zanim jeszcze się do niego podeszło, kalkulator skalowania pod ręką. O czymś zapomniałem?

 

A wszystko wynikające z obawy, że "może coś przegapię".

Straszna choroba.

Ale chuj mi do tego, powtórzę.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Aleks napisał:

Doświadczeni użytkownicy forum psxextreme nie mogą się mylić. Ale i tak mam poważne rozterki - "#piekłograczy". 

 

Biorę pod uwagę dwie opcje:

1. Po bożemu  (DS 1-3, ER) tu się obawiam, że będę na siłę cisnił do najnowszej odsłony. 

2. ER, a później trylogię - nie wiem czy stare po nowym będą robić na tyle, że będzie mi się chciało w nie grać. 

 

Oczywiście nie mam zamiaru z marszu ograć pod rząd czterech soulsow. W między czasie wleci coś dla relaksu.

 

 

 

Ja bym to tak widział:

Masz ogranego Bloodborne'a - najgęstszy klimat ✓

Sprawdź Sekiro - najlepszy system walki ✓

Elden Ring - największe soulsy ✓

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Aleks napisał:

Dorwałem swój egzemplarz. Wiedziałem jak wygląda premierowe wydanie, ale mimo to jestem zaskoczony i chciałbym to podkreślić. W dzisiejszych czasach - gier za 3,5 bomby, minimalizmu wydań pudełkowych, tu jest grubo. I szczerze nie jestem zbieraczem, wszystkie te dodatki będą leżeć w pudełku... Ale, przy pierwszym kontakcie czuć ten pieprz i ciepełko na serduszku. Nie to co te puste, bezduszne wydania.

 

Niestety muszę jeszcze trochę wytrzymać - zagram dopiero w okolicach środy :frog:

 

A, ostatecznie nie mogłem się zdecydować i zamówiłem też trylogię DS - co dalej nie ułatwia mi wyboru od czego wystartować. Ale będzie, to chyba ER.

Jesli nie wiesz, czy gry Ci siada, to: DkS3 -> DkS1 -> Elden Ring.

 

Jesli DkS3 nie siadzie po 3 bossie, to Elden Ring.

 

Jesli wiesz, ze Ci wszystko siadzie, to po kolei wszystkie DkS, potem Elden.

 

Gdybym mial wybrac 3 najbardziej warte ogrania gry FROM, to bylyby to Sekiro, Bloodborne i Dark Souls 3/Elden Ring (jak kto woli).

Edytowane przez Nyu
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kmiot napisał:

W sumie chuj mi do tego, ale w jakimś sensie podziwiam upór Cirexa, z jakim rozpierdala sobie tę grę. Dziesiątki godzin w grze, drugie tyle poradników obejrzanych na YT, metody na warzenie sera, farming run, questy po sznurku, na kolanach wykaz przedmiotów do znalezienia w lokacji, na tablecie odpalone fextralife, każdy boss opanowany na filmikach zanim jeszcze się do niego podeszło, kalkulator skalowania pod ręką. O czymś zapomniałem?

 

A wszystko wynikające z obawy, że "może coś przegapię".

Straszna choroba.

Ale chuj mi do tego, powtórzę.

Z jednej strony masz racje, ale z drugiej dobrze wiemy  że jest niemożliwe wszystko bez pomocy odkryć i zrobić, a i można coś łatwo spartolić. Chyba, że się siedzi masę godzin i  proby i ng+. A nie każdemu się chce i już tu sporo osób pisze, że nuży po jakimś czasie. No ja na swoim przykładzie wiem, że takiego questa ranni bym w życiu bez pomocy yt nie skończył. O wielu npc zdążyłem zapomnieć przez rozległość gry. To samo do myhgwen bym w życiu nie trafił i nie znalazł tak kapitalnego miejsca do farmienia tam. Ktoś kto wydaje 200+ na grę i mu się podoba, chce wycisnąć max ile sie da, a niekoniecznie chce spędzić 100+ h.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...