Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Donatello1991 napisał:

Pokonałem 

  Ukryj zawartość

Godfrey i morgot 

Wiem, że w kanałach będzie jeszcze jeden boss. 

Ilu ich jest w stolicy?

No i 

  Ukryj zawartość

Bliźniaków ale to pionki były.

 

 

W stolicy to chyba wszyscy, przynajmniej jeśli chodzi o obowiązkowych.

 

Powodzenia w dotarciu do bossa z kanałów. :lapka:

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na twitchu już są runy bez blood/Frost/mimic no i tak to niestety jest z balansem, bez blooda jest ciężej, z bloodem wchodzisz jak w masło w bossów i zaczyna mnie nudzić wtedy...

 

Walka z Melania bez blooda to jest hardkor, sam sobie utrudniłem na początku, potem zmieniłem broń i poszło, będę próbował teraz zwykłą bronią ja pokonać.

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Po tym grubasie co ciska na około bleedem - nie będę pisał jego nazwy ;) jest jeszcze coś dalej/ niżej?

Jest. Zrób rolla za ołatarzem gdzie się z nim biłeś w kanałach i masz wtedy sekcje z precyzyjnym skakaniem by zrobić wymóg na frenzied flame zakończenie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Ten Transient Moonlight jest kurwa przegięty, każdy boss leci na kilka szlagów, dodatkowo to jeszcze staggeruje XD Oj obawiam się mocnego nerfa.

Kurła serio - polazłem gdzieś w celid do jakiegoś towera i tam mobki mają mnien a hita - no nie bo ten skill ich ropzpierdala jak chce

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Rozi napisał:

This.

 

Nie trzeba wcale grać magiem, albo przegiętymi połączeniami, oni tego nawet nie sprawdzają.

 

Ja się bardzo cieszę, że to są najbardziej przystępne Soulsy, jeszcze lepiej mi się w to gra.

W Soulsach zawsze były fajne kombinacje, które pomagają przezwyciężyć problemy w tych niezwykle trudnych grach, powiedziałbym, ze to zamierzone przez twórców. I to jest dobre. Ja to uznaję za plus, jak nie idzie i nie masz chęci ginąć za często, albo stresuje Cię widmo porażki, rób nowego builda :D. 

 

Mechanika summonów offline tutaj bije summony z coopa, przez brak skalowania HP. W sumie w coopie bossów bije się dużo ciężej niż solo, nie mówiąc już o summonach offline, któe dają spory handicap, szczególnie podbite na wysoki level słynny już klon naszej postaci. Ale ja w sumie jestem happy, również zawsze jak jest 2:1 summony wchodzą i nie trzeba czekać aż ktoś kompetentny się przyłączy, tylko można to zrobić za pomocą nowej mechaniki. 

 

Każdy gra jak chce i nigdy jeszcze nie było tyle opcji do wyboru, to wciąż jest imo gra single z elementami multi, więc balans nie jest tutaj aż tak potrzebny jak w grze nastawionej stricte na PVP czy PVE. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Metoda napisał:

 

I ma bardzo fajny OST.

Szkoda, że poza tym, to w sumie mi to w pamięci może zapadły 3-4 utwory, bo reszta jakoś tak się nie wyróżniała.

Przede wszystkim ma zajebiste lore, prawdziwy kozak jest z niego.

 

A najlepszy utwór do tej pory, to ten z walki z Ancestor Spiritem.

Odnośnik do komentarza

Te chórki podczas walk z bossami to już trochę oklepane w soulsach za to muzyka podczas eksploracji to chyba nowość i wypada dosyć nieźle, jest cicha i przejmująca czegoś takiego właśnie oczekiwałem. Do tej pory chyba tylko w hubach była. Najlepsza w ds2 w majuli oczywiście.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...