Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2022 o 13:09, mugen napisał:

Wturlaj się we wszystkie ściany w domku, jedna zniknie. Jak się czyta wiadomości graczy, to się znajduje takie rzeczy.

Wystarczy gadac z NPCami i pchac ich questliny. Od jednej sie dostaje info o tym przejsciu.


Ja biegam z bloodhound's fang bo dobrze sie skaluje z dex i str, ale przede wszystkim dlatego, ze special tej broni jest kozacki. Pierwszy cios zadaje duzy dmg i postac odskakuje od przeciwnika, co wielkrotnie uratowalo mi dupe, bo niestety jestem chciwy i nie mogę się powstrzymać od atakowania wtedy, kiedy nie powinienem. Mało tego, można zrobić follow up kolejnym atakiem, przy ktorym postac znika i pojawia sie tuz przed przeciwnikiem, zeby mu zajebac :obama:  Jest calkiem spore okienko na aktywowanie drugiego ataku, wiec z dobrym timingiem czesto udaje sie robic pieknie uniki przy znikaniu i od razu potezna bomba la leb leci. Wspaniala bron.

Ale mysle zeby sobie zrobic respeca na full INT, coby sie wiecej magia pobawic, bo w pewnym momnecie w zasadzie przestalem jej uzywac. A pod koniec gry jak bedzie ciezko, to wroce do dexa.

Odnośnik do komentarza

@Czezare - nie jestem pewny, ale do tego bossa potrzebna jest chyba konkretna pochodnia. Ja go zrobiłem normalnie i nie było łatwo. 

 

EDIT: Rozi mnie uprzedził z tą pochodnią. 

 

Za pierwszym przejściem zrobiłem grę legendarnym mieczem Fire&Night. Miecz nawet OK, ale miał mocny specjal dystansowy za niewielki koszt FP.  Generalnie to moc wielu broni pochodzi właśnie ze spacjali. 

Sam teraz gram bardzo popularnym curved greatsword (Bloodhound's Fang). Jednak grając drugi raz wiedziałem, jak go można szybko ulepszyć, jakie summony są dobre, jak bossów robić i gdzie można levele przyfarmić. Za pierwszym razem nie miałem tak łatwo. 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czezare napisał:

Jakimi broniami ciśniecie? Ja mam już, albo dopiero 60 lvl postaci i napieram wielkim mieczem, który znalazłem na terenie Zamku Morne. Podpakowałem go kamykami kowalskimi do +13, ale i tak łatwo nie jest. Póki co jedynie z tym bossem  błękitnym rycerzem z Karyjskiej Posiadłości nie miałem problemów. Padł jak szmata za pierwszym razem. 

Zgodzę się z jednym z przedpiśców, że koniecznością jest eksplorowanie i wchodzenie do jaskiń i kopalń, choćby dla znajdowania kamyków do apgrejdu broni. Teraz muszę znaleźć miejscówki, które mają kamienie kowalskie 5 lvl.

Przy okazji pytanie o bossa w jednej z jaskini na Płaskowyżu Altus:

  Pokaż ukrytą zawartość

Jako boss występuje tam kutafon, który jest niewidzialny. Choćbym nie wiem jak machał mieczem i gdzie stał to zachodzi mnie od tyłu i podrzyna gardło. Na wejściu gracze piszą, że potrzeba przedmiotu. Domyślam się, że chodzi o coś co pozwoli zobaczyć tego chuya. Co to za przedmiot?

 

 

Ja gram obecnie Dark Moon Greatswordem (zrobiłem respec z quality dex/str na pure int) i jest chujowy. xD Ale za to fajnie wygląda no i zupgradowałem go do +10 więc teraz trochę słabo go porzucić. :lapka: I tak spelle grają pierwsze skrzypce w int buildzie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie głównie to, ten strzał ze zbufowanej wersji powinien być ewidentnie spaczowany. Pociski latają mobom nad głowami, a jak jakiś stoi na schodach, parę stopni niżej od postaci to już w ogóle zapomnij. Frustrujące strasznie. No i powolny jest jak cholera. Ale ma też swoje plusy. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Czoperrr napisał:

Odkąd zdobyłem Kiel wasala to broni nie zmieniałem, mam już zrobiony upgrade prawie na maxa bo brakuje mi smoczego kamienia by zrobić full upgrade.

Trochę nim śmigałem (na +7) ale potem zmieniłem na innego longsworda bo mi nie pasował podstawowy atak pod R1. Był za wolny względem normalnego longsworda. Ale chyba zrobię respec i pójdę w dexa do tej broni bo chwalą tutaj ten mieczyk...

Odnośnik do komentarza

Czy można odzyskać kamyczki z chybionej broni? Zmarnowałem kilkanaście cennych tzw ponurych (tłumaczenie PL) kamieni kowalskich na zakrzywionym mieczu zdobytym na opcjonalnym bossie w tzw więzieniach. Kiepsko leje i ma słaby moveset. Przede wszystkim mocny szlag w jego wykonaniu to cios wyprowadzany z boku, co powoduje, że w ciasnych korytarzach trafiam w ścianę, a nie w niemilca, czym kilka razy przypłaciłem życiem. Wolę jednak, gdy mocnym atakiem jest sztych do przodu.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Czezare napisał:

Czy można odzyskać kamyczki z chybionej broni? Zmarnowałem kilkanaście cennych tzw ponurych (tłumaczenie PL) kamieni

Przykro mi ale nie, ale nie przejmuj się bo w grze jest ich mnóstwo. Poza tym można uzyskać odpowiednie itemy po zabiciu niektórych bossów itd. Gdy zaniesiesz je do sprzedawcy w głównej bazie, będzie miał kamienie na sprzedaż w nieograniczonej ilości.

 

Edytowane przez anarom_pl
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Robie dzis bareczki, gadka szmatka z ziomkiem, mowie, ze sie nie wyspałem i nie mam siły na trening, bo napierdalałem na konsoli. Pyta w co, okazało się, że tez nakurwia eldena i śpi po 5h, nakierował mnie na jakiegoś bossa co dropi summon szkieletów. Podobno spoko do odciagania uwagi, bo sie odradzaja bez konca, jesli boss ich nie dobije.:lapka:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shen napisał:

Robie dzis bareczki, gadka szmatka z ziomkiem, mowie, ze sie nie wyspałem i nie mam siły na trening, bo napierdalałem na konsoli. Pyta w co, okazało się, że tez nakurwia eldena i śpi po 5h, nakierował mnie na jakiegoś bossa co dropi summon szkieletów. Podobno spoko do odciagania uwagi, bo sie odradzaja bez konca, jesli boss ich nie dobije.:lapka:

W którym miejscu?

Odnośnik do komentarza

Graj jak chcesz i eksploruj wszystko w początkowej mapie, żeby nie pominąć key itemów. Potem po prostu graj jak chcesz, idź gdzie chcesz. Jak trafisz na ścianę to idź w przeciwnym kierunku. Miłego Zmatowieńcze.

 

Dziś w końcu po ... tygodniu wrócę do tej krainy... :( Dzień dobry dorosłość. Energetyków nie piję. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...