Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o 8pm czasu polskiego odbędzie się Gamescom Opening Night, które poprowadzi Geoff Keighley i ma to trwać około 2h. Wszystko wskazuje na to, że tam ujrzymy trailer, a może i gameplay z Elden Ring.

 

Geoff zasłużył. Wystarczy zobaczyć jak emocjonalnie zapowiada Mesjasza.

 

Edytowane przez Jordanensis
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Jordanensis napisał:

Dziś o 8pm czasu polskiego odbędzie się Gamescom Opening Night, które poprowadzi Geoff Keighley i ma to trwać około 2h. Wszystko wskazuje na to, że tam ujrzymy trailer, a może i gameplay z Elden Ring.

 

Geoff zasłużył. Wystarczy zobaczyć jak emocjonalnie zapowiada Mesjasza.

 

 

Wszystko wskazuje na to, że nie ujrzeliśmy ani gejpleju, a nie nawet trailera. Jak zamierzasz zrekompensować mi zdeptane marzenia i zawiedzione oczekiwania?

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, mugen said:

 

Wszystko wskazuje na to, że nie ujrzeliśmy ani gejpleju, a nie nawet trailera. Jak zamierzasz zrekompensować mi zdeptane marzenia i zawiedzione oczekiwania?

Pokaz trailera czy gameplayu to było 50/50. Były przesłanki, że będzie, ale i były w necie głosy, że nie będzie. Zycie. Natomiast Gamescom trwa do jutra, więc kto wie. 

Mi się wydaje jednak, że jak wczoraj nie było to zapewne będzie na TGS które jest za miesiąc, więc może wygodniej im będzie zorganizować coś na swojej ziemi.

Sorry mugen, na pocieszenie dodam, że ja też straciłem 2h. 

 

5 hours ago, MichAelis said:

Przecież ten matoł wrzucił filmik od jakiegoś randoma co ma dwie subskrypcje na YT i mówi że hajpowana jest prezentacja XD On żyje w jakimś odrealnionym świecie swojej pustej bani.

Włącz myślenie zanim coś napiszesz. Wrzuciłem filmik gdzie był sam Keighley gdy zapowiadał od roku wyczekiwany trailer - gdzie gdy to zapowiadał to trząsł mu się głos i był mega podjarany, bo zapowiedź Mesjasza pojawiła się u niego. Nikogo nie obchodzi akurat ile gość który to wrzucił ma subow. Już rozumiesz? Czy mam mugena poprosić by ci jeszcze raz wytłumaczył?

Edytowane przez Jordanensis
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...