Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może i wiedzieli, ale pierwsza zapowiedź dotyczyła tylko PS4, X1 i PC i zapewne dłubali pod stare konsole. Wiadomo, że i tak nawet jakby wiedzieli to i tak nie mogli wpisać konsol nowej generacji przed ich ogłoszeniem. Nie wiem czy mieli devkity, zapewne tak, ale ze względów finansowych nie było szans, że od razu odpuszczą stare konsole - co z resztą developerzy nadal praktykują w większości :)

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem napomknąć, ale na szczęście internet wrze. 

Ma być tak, że gdy Host będzie bez pomocnika/ów - invader nie może najechać takiego gracza. 

Invaderzy zawsze mieli przewalone, już w DkS3 dużo znanych graczy płakało. Jedynym który nie marudził byłem ja, bo sobie świetnie radziłem i było spoko. Teraz natomiast wychodzi na to, że przyjdzie mi walczyć zawsze przynajmniej 1vs2. Szczerze mi to aż tak nie przeszkadza, więc przeżyję i i tak będę zabijał.

Czy ja jako invader będę miał zatem mniej graczy do najechania? Nie sądzę. Kto nie chciał gości w grze ten grał offline, więc wyjdzie na to samo w mojej opinii.

 

Co to zmienia na plus? Czy jest jakiś plus w ogóle? Jest. Jeśli byli, a wiadomo, że byli gracze którzy włączali grę offline ze względu na invaderów to tacy teraz spokojnie będą mogli być online.

 

Co z turniejami i fight clubami? Tak po prawdzie to nic, bo zawsze host będzie mógł pierw przywołać niebieskiego, a sądzę, że czerwone znaki nawet sam host będzie widział na ziemi, więc luz. Rozchodzi się tylko o invaderów. 

 

Ja sobie właśnie włączam film z fextra. Jeśli ktoś się interesuje to zapraszam do obejrzenia. 

 

Odnośnik do komentarza

Nie do końca Mugen. To dodawało i dodaje smaczku, podwyższa poziom trudności i daje emocje. 

Gdy pierwszy raz zostałem najechany w 2009 roku w Demonsach przy ślepym przejściu w Latrii - to zapamiętałem te emocje do dziś, bo udało mi się wygrać. To jest magia. 

Przecież po inwazji możesz zacisnąć pięści i walczyć z invaderem i go zabić zgarniając dodatkowe dusze. 

Do tego tak jak piszesz - Ci zdarzało się to rzadko, więc nie powinno Ci przeszkadzać :)

 

Na szczęście ta decyzja nie jest jeszcze zamknięta i FROM zapewne czeka na reakcję graczy. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Brutto jakby tak było to Soulsy nie miałyby pełnych serwerów po 5 latach w DkS3. 

Zresztą inwazje różnią się od PvP. Hitboxy to były tylko w pierwszym Dark Souls. To nie była reguła, ale zdarzały się. 

A community? Uważane za najlepsze ze wszystkich. 

 

Wiem, że możesz nie lubić, że mogłeś mieć laga, takie rzeczy wszędzie się zdarzają, ale Twoja opinia mija się z prawdą.

 

59 minutes ago, mugen said:

Co kto lubi, teraz będę miał konia, więc powodzenia

 

 

Mugen no ja mam styl Stealth, a teraz to będzie jeszcze bardziej rozbudowane, więc kto wie co się stanie :Coolface:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...