Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sekiro to był poboczny projekt więc mają zasoby żeby ciągnąć dwie gierki na raz. Ja sekiro skończyłem, podobało mi się, ale klimaty azjatyckie<dark fantasy do tego RPG? No kurde idealnie w moje gusta trafiają skurczybyki. Dam nawet te 350 zł za cyfrówkę jak będą tyle chcieli i to z pocałowaniem rączki.

 

Wydaje mi się ,że świat będzie jeszcze bardziej otwarty a my będziemy odwiedzać krainy w różnych klimatach stąd ten koń. Pośrodku pustynia/step lub las z losowymi spotkaniami jak w starych Falloutach a poboczne lokacje to te krainy każda w innym klimacie. Tak to widzę, jak w starych gierkach gdzie każdy poziom to była zupełnie inna bajka. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, cotek napisał:

Te animacje postaci bardziej przypominają system walki z Sekiro, i wcale nie musi być drewnianie tak do końca. Z Eldena może być oppus magnum From, idealny blend Sekiro, Bb i DS :sir:

Dokładnie to.

 

Wzieli stylistykę z Dark Soulsów, dodali dynamiczne uniki z BB, elementy eksploracji otoczenia i zwiększoną mobilność z Sekiro, spakowali to do jednego worka i wystawili do świata.

 

Będzie zajebista gra.

 

Aczkolwiek liczyłem gdzieś tam po cichu, że From zrobi coś zupełnie nowego.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Hendrix napisał:


Dlaczego From miałby akurat to wskrzesić? Tenchu to gra Acquire, po Acquire stery przejęło K2 LLC. From tylko wydawał/udzielał licencji na część tytyłów, tych znacznie gorszych dodam. Jak From próbował robić coś z Tenchu, to wyszło Sekiro :v

I jak dla mnie wyszło im doskonale. Dla mnie Sekiro to jedna z najlepszych gier mijającej generacji :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, mario10 napisał:

I jak dla mnie wyszło im doskonale. Dla mnie Sekiro to jedna z najlepszych gier mijającej generacji :)


No tak, sam lubię Sekiro (nie przeszedłbym tej gry 7 razy, gdybym jej nie lubił), ale From to ostatni developer, któremu bym zlecił zrobienie Tenchu - bo, no, nie mają doświadczenia w projektowaniu gier opartych o skradanie, a tego po Tenchu bym oczekiwał, nie inspiracji grami rytmicznymi, szermierką i mitologią (i soulsami) :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Dark Soulsach i BB mam platyny, a od Sekiro odbiłem się jak piłeczka kauczukowa już po czwartym lub piątym bossie :/ Liczę, że oprócz settingu system walki pozostanie bliższy tamtym grom i raczej będzie więcej turlanka i uników niż parowania, bo za stary już jestem i refleks nie ten. Tym bardziej, że cała reszta robi niesamowite wrażenie i pragnę czerpać radość z ER bez zgrzytania zębami, że mi nie idzie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Ale to już kurva ostatni raz, jak za 5 lat wyjda znowu soulsy pod inna nazwa to chyba jebne o ścianę. 

 

A dlaczego by nie, gierki są dobrze przyjmowane przez społeczność, dobrze się sprzedają. Niech mają swojego tasiemca, jeśli jest na poziomie i się podoba. Zawsze mogę eksperymentować z pobocznymi projektami.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, XM. napisał:

Jest za 7 dych na brazylijskim storze i też walcze że sobą :cebula:

Nice, najniższa cena do tej pory. Poczekam tylko do niedzieli i jak nie wrzucą do GP to kupię.

 

Co do ER to nie wiem czy to tylko trailer jest tak zmontowany, ale walka wygląda na bardziej dynamiczną niż w soulsach. Mam nadzieję, że to rzeczywiscie nie jest powolne turlanko jak zawsze, bo znudziło mnie to. 1:42 powiedzcie mi proszę, że to jest armor dla postaci, a nie npc. Czuć berserka.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 20inchDT napisał:

Czuć berserka.

Okładka gry wygląda jak Panel gdzie Griffith trzyma behelit w dłoni na tle zaćmienia słońca, kozokoń wierzchowiec skacze po skałach i drzewach jak koń skull knighta. Miyazaki to nerd Berserkowy i na bank będzie tego więcej by uczcić pamięć Miury.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...