Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Takie chyba nadal są i będą miały. Ale jest też coś takiego jak ataki specjalne, które zakłada się przy ognisku. Każda broń ma slot na coś takiego. Wpinasz to sobie w broń i jak naparzasz L2 czy tam L1 to masz dodatkowy atak specjalny, który zjada MP. I są przeróżne z różnymi efektami.
giphy.gif

Edytowane przez cotek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, messer88 napisał:

a kim będziecie grać? ja nigdy nie zaczynałem magiem czy innym cudakiem i tak się trochę zastanawiam chociaż pewnie zrobię standardowo pure melee builda 

Ja biorę tego typka po prawej

HpNUPc4G2VMvazcEVPKHz4-1024-80.jpg.webp

 

2h mieczyk, zero magii bo nie pedał i szukam tej zbroi lekko przypominającej Gutsa z pierwszego trailera

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Eh nadrabiam sobie zaległości i gram sobie obecnie w Nioh 2 i Salt and Sanctuary, ale myślami jestem cały czas przy Elden Ring, im bliżej premiery to, tym bardziej nie mogę się skupić, bo cały czas myślę o tej grze i jakim buildem będę grał :banderas:. We wszystkie poprzednie soulsy grałem cały czas pod siłę i zręczność i dla odmiany chciałbym najpierw pograć tym prorokiem i pobawić się magią, bo w tej produkcji jest według mnie najładniej zrobiona i jaram się nią mocno:mage:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Soban napisał:

STR i szukanie zbroi berserkera z trailera by se zrobić cosplay Gutsa z jakimś ogromnym mieczem

No właśnie zastanawiam się czy w to nie iść. Zawsze dex albo mag.

 

Nigdy str nie grałem. Ale boję się, że będzie przez to ciężej. No i magia mnogością czarów zawsze kusi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2022 o 20:06, Basior napisał:

No właśnie zastanawiam się czy w to nie iść. Zawsze dex albo mag.

 

Nigdy str nie grałem. Ale boję się, że będzie przez to ciężej. No i magia mnogością czarów zawsze kusi.

Zależy od odsłony i celu takiej postaci. Taką dwójkę z dlc buildem pure str przeleciałem pve bez większych trudności. Jedyne co robiłem to machałem wielkim mieczem :shotgun:

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Masorz napisał:

Ja chyba będę młócił tym Wariorem, bo ponoć dobry do łuków a dawno tak nie grałem. I pasuje do open worlda.

Będzie piromancja osobno, czy ją wciągnęli ogólnie do magii?

 

piromancja będzie się teraz skalowała z faith pod wspólną kategorią dla pyro i miracles - inkantacje.

 

btw. to będzie pierwszy souls/like w którym pierwsze playthrou zrobię hybrydą str/faith, a nie pure melee (no, może z 15faith/itn do podstawowego buffa) jak dotychczas. magia jest na tyle fajna i jednocześnie skuteczna, że tak. do tego wygląda na to, że można skutecznie czarować bez dużego wkładu w int/faith. 

 

można jakoś na pewniaka dostać steelbooka (PS4) ?   

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...