Skocz do zawartości

Outriders


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to nie przepadam za destiny czy the division ale tutaj przyjemnie mi się łupie. Może z uwagi na podobieństwo do gearsów (w sumie nie dziwota bo pcf robili GoW judgment). Z mobów fajnie robi się krwawą miazgę, te moce też niczego sobie, w coopie pewnie jest jeszcze przyjemniej. 

Odnośnik do komentarza

Skończyliśmy kampanie, zrobiliśmy 2 ekspedycje. Można sobie regulować poziom trudności. Ekspedycje są na czas, im szybciej tym lepszy Loot.  Generalnie gra się świetnie. Te misję endgame to coś na wzór strikeow z Destiny. Kontentu starczy jeszcze na sporo grania, liczę, że będą dodawać nowy  

Odnośnik do komentarza

Przyjemnie się grę. Gram w pojedynkę i niektóre starcia na lvl świat 7 już potrafią być nieco wymagające. Fajnie. Już zaczynam pomału grzebać w sprzęcie i dostosowyc pod starcia. Troche tylko te loadingi wytrącają z wczuwy mimo że sekundowe. Po usłyszeniu polskiego dub była to pierwsza opcja jaka zmieniłem xD

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Voytec said:

Ja ściągnę jeszcze raz demo bo poprzednio spędziłem w nim 3 minuty ale o grze mówi się tyle dobrego że spróbuje ponownie. 

Mnie demko nie porwalo wrecz odrzucilo, jednak po graniu przez ostatnie kilka lat tylko w destiny potrzebowalem czegos innego i dalem szanse Outridersom. Musze przyznac ze to byl strzal w 10 - mam radoche z strzelania i uzywania mocy, fabula moze dosc przewidywalna ale calkiem spoko ale teraz najwazniejsze : loot i skille. Loot daje radoche, w destiny egzotyki i legendy sypalo i sypie jak chore przez co nie bylo czuc poza paroma wyjatkami ze gramy egzotyczna bronia - tutaj dostslem pierwszy egzo na 24 lvl i od razu poczulem kopa ze ten przedmiot jest rzeczywiscie czyms mocnym. Tak samo z skillami - poczatkowo nie czulem mocy postaci z czasem kiedy skille i mody zaczynaja wspolpracowac czujesz ze masz pod komenda koksa dojebanego a nie popierdołke. Moim zdaniem warto dac szanse grze bo naprawde miodnie sie gra. Pozatym naprawde licze ze SE i PCF ogarna temat i beda rozszerzac gre mimo ze na poczatku mowili o 40h.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Bielik said:

Czy was też tak w okolicach 15lvl przytkało w progresowaniu grając samemu ? Czy w coopie HP wrogów się zwiększa ? Żądają większy dmg?

mnie przytkalo w dwoch momentach - 3ci boss i teraz 25lvl - albo zmien na nizszy WT albo dolacz do kogos. wczoraj meczylem sie ponad godzine w jednym miejscu - bylo to bez sensu bo exp dostaniesz ten sam. obniz przejdz etap wroc na swoj WT i tak do 30lvl;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...