Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Dave Czezky napisał:

Cudownie czyta się ten bol dupy, okazuje się że ludzie na innych platformach graja w grafikę i framerate XDDD 

No serio, Horizon może wyglądać milion razy lepiej, mieć fabułę, 60 klatek, lepszy system walki, ale to przy Zeldzie człowiek człowiek zapomina, że to tylko gra i czas płynie.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Dave Czezky napisał:

Cudownie czyta się ten bol dupy, okazuje się że ludzie na innych platformach graja w grafikę i framerate XDDD 

Naturalnie że zawsze można się przyczepić grafiki czy płynności rozgrywki, bo przecież "jakieś standardy powinny obowiązywać". 

Tylko czemu ma dotyczyć jedynie oprawy? Czemu standardem nie jest fizyka w grze? Czemu wielkie tytuły AAA nie są jebane za to że nie można wejść na jebany murek? Że świat nie reaguje na nasze poczynania?

Dlaczego od jakiegoś czasu to grafika jest wyznacznikiem wszystkiego? 

 

Oczywiście, dobrze uargumentowana krytyka Zeldy jest jak najbardziej na miejscu, bo nie ma gry bez wad. Ale jeśli ktoś jebie grę gdzie masz niemal pełną dowolność i kreatywny gameplay, a potem leci spuszczać się nad kolejnym ubirakiem z makietą zamiast świata to elo siemano

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Dave Czezky napisał:

Cudownie czyta się ten bol dupy, okazuje się że ludzie na innych platformach graja w grafikę i framerate XDDD 

Każdy powinien przypomnieć sobie gierkowanie na ps2 np. w MGS 3 

chrupało i nikogo to aż tak nie bolało . Liczyło się to co się przeżywa przed ekranem .

Dziś niektórzy mają od razu blokadę " są ząbki i spadki animacji nie odpalam" 

NS to dla mnie powrót do staroszkolnego grania gdzie zbyt mocno angażuje się w to co przeżywam przed ekranem i nie zwracam uwagi na techniczne mankamenty . 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Plackus napisał:

Każdy powinien przypomnieć sobie gierkowanie na ps2 np. w MGS 3 

chrupało i nikogo to aż tak nie bolało . Liczyło się to co się przeżywa przed ekranem .

Jednak mamy trochę inne czasy i inni twórcy pokazali, że wcale nie jesteśmy skazani na albo ładną i płynną animację albo imołszyns przed telewizorem, ale ja nie o tym chciałem.

 

Przecież ta gra nawet ze spadkami w kilku momentach jest jakimś kosmicznym osiągnięciem jeśli weźmiemy pod uwagę, że działa na urządzeniu o mocy mniejszej od yebanych telefonów. Tyle systemów, tyle mechanik, fizyka i - jak na możliwości konsolki - ładna grafika upchnięte w 16GB na małym karcie? Przecież to jest jakaś aberracja w obecnych czasach wydawania półproduktów na premierę i kazania konsumentom najpierw wywalić trzy i pół bomby za pudło, a potem czekać X miesięcy because fun is coming at a later date with patch. Nintendo wystawiło sobie tą grą pomnik trwalszy niż ze spiżu, dziękuję chińczyki za to, że pamiętacie słowa Reggiego o funie :banderas:

 

  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem w ogóle po co porównywać grafikę do obecnych gier, Switch to przecież generacja ps4 i nie konkuruje pod tym względem. Zawsze gram w trybie handheld a na handheldach grafika zawsze była gorsza od stacjonarnych teraflopow. Nie porównujcie a grajcie i cieszcie się, po prostu ;) Nintendo to inna kategoria grania 

Odnośnik do komentarza

Święto graczy na całego, nawet nie mając Switcha i tak je czuję w powietrzu. Brawo Ninny :yes: Gdyby nie to, że na maksa wciągnął mnie H: FW i nic nie mogę z tym zrobić, to konsolka wraz z grą już by do mnie leciały. Udanego giercowania wszystkim! :)

Edytowane przez Brolin
  • Plusik 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem fabularne podsumowanie od Nintendo. Oglądałem wiele streamow. Widziałem ostatnia walkę. 3 lata temu tez grałem trochę. Wiec wiem mniej więcej o co kaman.
Po prostu nie chce mi się zaczynać poprzedniej części mając świadomość ze jest nowa. Znudzi mi się pierwsza cześć i na pewno nie będzie mi się chciało wrócić do totk wiec wole wejść już w nowa rozbudowana udoskonalona cześć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...