Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, tlas napisał:


Nie warto, lepiej kupić amiibo w perfect blue. Tylko szybciutko, bo taki Link wydany na premierę TOTK już podrożał!

 

Nie zbieram niczego poza zwykłymi wersjami gier, a starszych konsol się pozbywałem, żeby ktoś inny mógł się cieszyć, do trumny ich nie zabiorę, dlatego pytam o te dodatki w grze i o cenę tych kart, czy warto?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam 75h i 82 shriny zrobione. Koroki mnie omijają i nie mam zadnego questa zeby zdobyc cos co mi pomoze je znaleźć. Ogolnie nadal sie świetnie bawie. Fabularnie mam juz chyba ostatni quest wiec pewnie niedlugo skoncze co trzeba. Powoli zabieram sie za podziemia bo mam odkryte moze 40% mapy. No bedzie to moje goty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Zawsze myślałem, że te karty podróbki Amiibo dają jakieś extra bonusy, na przykład wdzianka z innych Zeld, których nie można zdobyć grając?

w botw tak było tutaj dostajesz stroje które normalnie można znaleźć w świecie gry :shieeet: + jakieś śmieci typu rzeczy do craftingu, słabe brońki itp. zdecydowanie nie warte złamanego grosza

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Pupcio napisał:

@Butt da się jakoś

  Ukryj zawartość

wyjebać te moduły domku albo je sprzedać? Kurde poomysł z budową swojej chatki super ale jego wykonanie :wujaszek: co za debil wpadł na pomysł żeby ten chłop za nami łaził podczas budowy?

 

Da się

Spoiler

schować niepotrzebne moduły. Wywal je gdzieś dalej poza teren działki, np. ze skarpy i ten cieć będzie je przechowywał. Potem można go poprosić, żeby je nam wydał. No mega wkurzające, że typ nam nie daje większej swobody. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Homelander napisał:

A mi się zwyczajnie nie chce grać. Gram strasznie na siłę, chyba te lata grania w BotW i kilkaset godzin sprawiły, że zwyczajnie mam dość i odłożę na jakiś czas TotK aż się stęsknię. Sam jestem sobie winien grajac ponownie w BotW przed sama premiera

Ja zrobiłem 65h w botw I specjalnie dalej nie grałem mimo wielkiej ochoty, bo wiedziałem, że zaraz TOTK. Mimo, że już nie ma tego samego efektu co z botw, to tutaj dużo lepiej się bawię i po 60h nawet bardziej mi się chce grać niż na początku. 

Mój Główny cel to wszystkie shrine i questy poboczne, których nie robiłem w botw praktycznie. Shrine chce bo super zbroja za to. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Homelander napisał:

A mi się zwyczajnie nie chce grać. Gram strasznie na siłę, chyba te lata grania w BotW i kilkaset godzin sprawiły, że zwyczajnie mam dość i odłożę na jakiś czas TotK aż się stęsknię. Sam jestem sobie winien grajac ponownie w BotW przed sama premiera

 

Pisałem Ci o tym, po co grasz w BOTW drugi raz przed samą premierą, mam poszukać? :)

 

Ja nie grałem w BOTW od premiery poza kilkunastoma krótkimi sesjami, żeby sobie przypomnieć, że kiedyś to było, w trakcie których odnalazłem kilka Koroków. I mam straszną ochotę pograć dłużej w TOTK, ale nie mam czasu. Od pon do pt od 5.45 do 21 jestem zajęty, a przed 23 idę spać. Teraz będę miał długi weekend z wolnym poniedziałkiem to może troszkę program, ale ma być ładna pogoda, więc pewnie uderzę pod namiot, tak że więc xD

 

Jednak z drugiej strony, gdybym miał czas to zeżarłbym to pyszne danie i wylizał talerz w miesiąc, a tak to będę się delektował może nawet rok :banderas:

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

W Breath of the Wild grałem dawno, kilka lat temu i już wiele z tej mapy zapomniałem. Dzięki temu odkrywam mapę w Tears of the Kingdom na nowo. Ma to plus, ale także wadę, bo nie pamiętając mapy aż tak dobrze, nie wyłapie tych wszystkich zmian i drobnych smaczków z tym związanych.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, zdrowywariat said:

 

Pisałem Ci o tym, po co grasz w BOTW drugi raz przed samą premierą, mam poszukać? :)

 

Ja nie grałem w BOTW od premiery poza kilkunastoma krótkimi sesjami, żeby sobie przypomnieć, że kiedyś to było, w trakcie których odnalazłem kilka Koroków. I mam straszną ochotę pograć dłużej w TOTK, ale nie mam czasu. Od pon do pt od 5.45 do 21 jestem zajęty, a przed 23 idę spać. Teraz będę miał długi weekend z wolnym poniedziałkiem to może troszkę program, ale ma być ładna pogoda, więc pewnie uderzę pod namiot, tak że więc xD

 

Jednak z drugiej strony, gdybym miał czas to zeżarłbym to pyszne danie i wylizał talerz w miesiąc, a tak to będę się delektował może nawet rok :banderas:

 
Wiem pamiętam. No cóż, widać mam ochotę na coś innego teraz. Nie ucieknie mi ta Zelda na pewno przecież, bez różnicy czy zagram teraz czy za kilka miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pupcio napisał:

@Butt posągowa misja gerudo była robiona? 

  Ukryj zawartość

zawiozłem na sankach tą babe od posągów na miejsce i co dalej? :wujaszek: mówi że dwóch posągów brakuje, w tej jaskinii jest jeden z tego co widze ale nic z tym fantem  nie moge zrobić bo nie dostałem żadnej misji ani nic

 

No doszedłem do tego samego miejsca i dałem sobie spokój. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Okej będę próbował rozwiązać tę tajemnice i dzielić się wiedzą jak w starożytnych zagrajmerskich czasach

A jak już jesteśmy przy Gerudo, to czy

Spoiler

zebrałeś wszystkie kule do posągów w bunkrze? Mi została tylko jedna, ale nie mogę jej znaleźć.

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Zelda to jedna z najlepszych gier w jakie grałem w swoim życiu i mam zupełnie na odwrót niż Homelander.

 

W domu pocinam w TOTK wersję definitywna na PC, poza domem w BOTW w wersji HH (no ale w 1 grałem te 6 lat temu i odpuściłem praktycznie przed samym finalem).

 

Teraz mam tak, że nie chce mi się praktycznie w żadne gry grać poza Zelda.:dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...