Skocz do zawartości

Następna generacja


Następna generacja  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na początku nadchodzącej generacji mam zamiar zainwestować w:

  2. 2. Co do Cyberpunka 2077 to:

    • biorę na premierę
    • poczekam już na dedykowaną wersję pod next-geny (2021)
    • nie interesuje mnie ten tytuł

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.11.2020 o 21:22

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Można już preordery na pierwszą grę na nextgeny składać

https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-x/gry-na-xbox-series-x

https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/gry-na-ps5

 

XD prawie 300zł za normalna edycje obojętnie jakich gier trochę już będzie bolało

Odnośnik do komentarza

@Figuś Ale póki co to tylko 2K. A oni już oficjalnie zapowiedzieli, że zwiększają ceny o 10$. Poza tym wydaje mi się, że na początku każdej generacji ceny są zawyżane i sprzedawcy/sklepy doliczają sobie jakiś "podatek od nowości". :/ 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
26 minut temu, Square napisał:

Z 260 na 360? No to super się zapowiada. Mam nadzieję, że to tylko tak dla beki.

Absolutnie żadna beka. Taka właśnie będzie cena a nie inna. Dlaczego tak sądzę? Otóż...

Co roku zawsze robiłem tak, że preorderowałem CoD-a w RTV Euro AGD celem otrzymania kluczyka do bety. Ten sklep zawsze dawał go bez pudła. W przypadku MW2019 nie było inaczej. Cena preordera tam to było 269 zł. WTF, co za poyebana cena, sobie myślę. Po otrzymaniu klucza anulowałem więc preorder licząc na to, wręcz będąc tego pewien na 100%, że jak już gra się ukaże to kupię gdzieś taniej. Otóż...NICHUYA! Wszędzie cena taka sama była, więc jak niepyszny musiałem rozwiązać sakiewkę i nabyć grę właśnie za tyle, także tego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...