Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na razie V akt i w sumie od początku skipuję wszystkie scenki żeby w końcu przejść do farmienia bo w Diablo zawsze to liczyło się dla mnie najbardziej. Na razie jest tak sobie. Czasem potworów trzeba wręcz szukać ale jak już dojdzie do walki to jest konkretny ogień. W serię gram od samego początku. Diablo 1 było pierwszą oryginalną grą, którą kupiłem na PC. W d3 grałem kilka lat, w D2R całe półtora roku. Czwórka na razie nie zapowiada się wybitnie ale dla fanów statystyk i farmienia wydaje się ok. Ja z pewnością wyleveluję wszystkie klasy jak nie po przejściu story to na pewno w sezonach. Ktoś wcześniej pytał o granie na Ps4. Tragedii nie ma ale ja w Q2 grałem kiedyś w 40 fpsach więc ta gorsza animacja nie razi mnie tak w oczy. Najwięcej problemów i czkawki dostaje konsola kiedy na koniu podróżujemy między „krainami”. Wtedy gra potrafi „stanąć” na dwie sekundy. Pieszo nie miałem z tym problemów bo najwidoczniej przy powolniejszy przemieszczaniu się gra nadążała z ładowaniem się nowych terenów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No necro super, naprawde ciezko sie czasami zdecydowac na stylowke. Tu moja postac po ostatnich szlifach ze zdobytymi transmogami, jeszcze pare itemow zostalo do kolekcji ale juz po 2-3 na czesc ekwipunku tylko. Mam tylko nadzieje ze beda dodawali na biezaco a nie wypychali ludzi w sklepik ale kogo ja oszukuje xd

Untitled.jpg

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ornit napisał:

Gram na razie V akt i w sumie od początku skipuję wszystkie scenki żeby w końcu przejść do farmienia bo w Diablo zawsze to liczyło się dla mnie najbardziej. Na razie jest tak sobie. Czasem potworów trzeba wręcz szukać ale jak już dojdzie do walki to jest konkretny ogień. W serię gram od samego początku. Diablo 1 było pierwszą oryginalną grą, którą kupiłem na PC. W d3 grałem kilka lat, w D2R całe półtora roku. Czwórka na razie nie zapowiada się wybitnie ale dla fanów statystyk i farmienia wydaje się ok. Ja z pewnością wyleveluję wszystkie klasy jak nie po przejściu story to na pewno w sezonach. Ktoś wcześniej pytał o granie na Ps4. Tragedii nie ma ale ja w Q2 grałem kiedyś w 40 fpsach więc ta gorsza animacja nie razi mnie tak w oczy. Najwięcej problemów i czkawki dostaje konsola kiedy na koniu podróżujemy między „krainami”. Wtedy gra potrafi „stanąć” na dwie sekundy. Pieszo nie miałem z tym problemów bo najwidoczniej przy powolniejszy przemieszczaniu się gra nadążała z ładowaniem się nowych terenów.

Ja pytałem o ps4, dzięki. Na zwykłej grasz czy Pro?

Odnośnik do komentarza
Necro to chyba najlepiej wyglądająca klasa, Druid wygląda jak jakiś dziad, na szczęście i tak ciągle jestem w formie wilkołaka
Przechwytywanie.thumb.JPG.130359d9263b11ba84d0b1646b73e95d.JPGPrzechwytywanie2.thumb.JPG.54dc6ace9db123711ff3b51e08b8fb83.JPGPrzechwytywanie3.JPG.da2c988711a761ac299756c586dbf20d.JPGPrzechwytywanie4.JPG.c7ebc8365ed4dce4b8596442120fdb92.JPGPrzechwytywanie5.JPG.2172b35931be68ecb3ae5d94fb745849.JPGPrzechwytywanie6.thumb.JPG.a48eec662590e1a52968a02f31ea5066.JPG
Mieszam trochę swoim buildem, ale ciągle mi brakuje many. Też mam na pełzacza, wilki + wilkołak. Później to się jakoś normuje? Jakiś itemki poprawiają regenerowanie siły duchowej?
Jestem po kampanii, 45 lvl
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, zagul napisał:

Mieszam trochę swoim buildem, ale ciągle mi brakuje many. Też mam na pełzacza, wilki + wilkołak. Później to się jakoś normuje? Jakiś itemki poprawiają regenerowanie siły duchowej?
Jestem po kampanii, 45 lvl

Ja teraz gram pod dwa ziemne spelle z duza szansa na krytyka, a krytyki resetuja cooldown petów, wiec mozna spamowac krukami, wilkami i pełzaczem

 

Coś takiego mam teraz @zagul ale jak nie masz wilkołaków to nie polecam, one roznosza wscieklizne. Przed wilkołakami uzywalem wscieklizna + rozszarpanie, uderzenie burzy jako podstawowy skill i dorzucona pasywka Jasność, odnawia siłe duchową, gdy zmieniasz się w człowieka. Czyli uzywajac na zmiane rozszarpania i uderzenia burzy zmieniasz się ciagle w wilkołala i człowieka, to powinno troche pomoc

188c039726351-screenshotUrl.thumb.jpg.0f2ae8a7a89b0818b7d7af96db301804.jpg188c03983bf16-screenshotUrl.thumb.jpg.583795e5a522ad429d227a7342512b25.jpg188c039929032-screenshotUrl.thumb.jpg.2c74a2aaeb1086aac63521eb4cf1963a.jpg188c039a12e33-screenshotUrl.thumb.jpg.c0ab59ed7267a4d63230e923ebf53012.jpg

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, GearsUp napisał:

 

 

Czyli w tym temacie można pisać albo pozytywnie albo wcale?

 

Uwierz, że gdybym chciał popsuć komuś zabawę to zacząłbym tu spamować niemiłosiernie :)

 

 

A Lilith to stara kurwa.

 

Sam tutaj krytykowałem tą grę i osobiście uważam, że jest słabsza od D2, ale nikt mnie nie minusowal. Ty dostajesz minusy i krytykę, bo zwyczajnie jesteś już mega nudny.

Odnośnik do komentarza

A ja miotam jak szatan. Z jednej strony grałbym jak pojebany, ale z drugiej kurczę wydać 350 zł na grę :( chyba za biedny jestem na granie konsolowe na premierę.

 

Przy okazji ogólnie zauważyłem trend, że dzisiejszy internet wypaczył trochę granie w gry. Nie mam nawet gry kupionej, a oglądam na YT filmy z buildami...

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Sedrak napisał:

A ja miotam jak szatan. Z jednej strony grałbym jak pojebany, ale z drugiej kurczę wydać 350 zł na grę :( chyba za biedny jestem na granie konsolowe na premierę.

 

Przy okazji ogólnie zauważyłem trend, że dzisiejszy internet wypaczył trochę granie w gry. Nie mam nawet gry kupionej, a oglądam na YT filmy z buildami...

 

 

Miałem podobnie, ale później sobie przypomniałem ile h spędziłem w Diablo 3, przechodząc grę różnymi postaciami na 3 generacjach konsol xD jeżeli miałeś podobnie, to te 350 nie jest aż taka wysoką cena.

 

Inna sprawa że na OLX kupisz taniej, albo doładowania gdzieś na sieci, bo 340 zł to mi wyszła wersja Delux.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Sedrak napisał:

A ja miotam jak szatan. Z jednej strony grałbym jak pojebany, ale z drugiej kurczę wydać 350 zł na grę :( chyba za biedny jestem na granie konsolowe na premierę.

 

Przeciez to gra na lata, myslalem, ze agenci nieruchomosci lepiej zarabiaja. Na sonke chociaz mozna doladowania przycebulic za 80zł

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...