Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba jedyna platforma na którą jeszcze nie wydałem ani grosza.Kiedyś było 6 miesięcy gratis dla posiadaczy ps5 , póżniej nadrabiałem zaległości z innych serwisów , potem znowu jakaś promka na trzy miesiące wpadła.

Przy zakupie sprzętu Apple też jest chyba 3 miesiące dostępu.Teraz chciałem na świeta wreszcie pierwszy raz normalnie kupić , a tu znowu dwa miechy wpadają:)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Aleks napisał:

Chyba nadal mało popularny Apple TV, skoro co chwilę takie promo. Szczególnie u nas, w Polsce ludzie omijają ten streaming. A dla mnie on numer jeden! 

 

Oni mają tyle pieniędzy, że danie darmowego dostepu do paru krajow zwróci im sie z nawiązką, bo ludzie później jednak kupują w pelnej cenie jak wciągną się w jakiś serial.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, messer88 napisał:

Fajnie, 3 stycznia mi się kończy :)

 

AppleTV+ przekonało mnie do siebie przede wszystkim nie tyle co biblioteką niezwykle ambitnych, świetnie realizowanych, nietypowych tematycznie, własnych produkcji,  ale samą jakością wszystkiego, co daje nam platforma, z którą odtwarzam treść strumieniowaną przez dość satysfakcjonujące łącze internetowe i bardzo dobry technologicznie TV OLED. W tym elemencie Apple bardzo mnie do siebie przekonuje; z czasem przekonanie do pozostałych oryginalnych tytułów, w tym kapitalnie wyglądających, mających uznanie wśród fanów, seriali, których jeszcze nie zacząłem oglądać! I nie będę oszczędzał - subskrypcja z półrocznej ,,promki" PlayStation na AppleTV+ kończy mi się w podobnym, co u Ciebie, terminie: 4 stycznia. Przedłużę żywotność swojego konta na platformie, zapłacę te bodaj około 40zł za miesięczny abonament. 

 

3 odcinek ,,Monarcha" za mną - przygodowy thriller detektywistyczny, z elementami intensywnej akcji i twistów w fabule. Na coś takiego wygląda mi ta produkcja. Zapewne po finale sezonu serial uzyska status niczego więcej poza byciem ,,jednostrzałowcem dopełniającym treści" do Uniwersum Godzilli/MonsterVerse od m.in. Legendary. Efekty wyglądają tu w grafice o tyle kapitalnie, że przy ukazywaniu skali wielkości Potworów w stosunku do ludzi czy różnych obiektów i zestawieniu tego w jednym kadrze, nie tracą one na jakości, wręcz zyskują. Na ten moment ocenię ostrożnie ów serial: 6,5/10. 

Odnośnik do komentarza

6 odcinek i Godzilla

Spoiler

śpiąca sobie "zakopana żywcem" na jakiejś pustyni. WAT? 

Pozatym- mało interesujące gadki w obu liniach czasowych.

W sumie szkoda, że nie będzie ciągu dalszego z Konga- co się stało z Marvel i Lokim i resztą co ocaleli. Monarch raczej ich nie puściła. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Jeez_PS napisał:

Ktory z seriali si-fi na aplu jest najlepszy?

 

Zdania co do tego, ,,który serial w gatunku sci-fi na AppleTV+ jest najlepszy" są na pewno podzielone. Drugie ,,na pewno" to to, że nie ma - oczywiście z mojej subiektywnej perspektywy - na tej platformie nie wiadomo jak potężnych i niesamowitych ,,top all time" seriali fantastyczno-naukowych nie ma. Nie widziałem wszystkiego, co w tej kwestii ma do zaoferowania ,,Jabłucho" xD... Ale z tego, co oglądnąłem mogę polecić: "Fundacja", "Godzilla" (jako uzupełnienie treści do MonsterVerse) i przede wszystkim naturalny, surowy, turbo klimatyczny "Silos". "For All Mankind" również wygląda na co najmniej spoko serial sci-fi, tak samo "See", ale najpierw musiałbym obejrzeć przynajmniej dwa odcinki z każdych z nich, żeby ocenić ,,czy warto się na nie skusić". Gusta gustami - ostatecznie wszystko zależy od oczekiwań odbiorcy; generalnie jesteśmy wybredni, a znam i takich, którzy nie oglądają nic na AppleTV+, bo... w większości ofert tej platformy nie ma wersji lektora... jakiejkolwiek: czy to film, czy serial. I tak się generują narzekania. Także tego. :reggie:

 

Apple za kilka lat będzie tak samo liczącym się w strefie streamingowej rozrywki filmowo-serialowej graczem, którym jest obecnie Disney+ czy Netflix. Tu się robi mniej niż konkurencja, ale lepiej, bardziej subtelniej i dokładniej. Tylko gawiedzi brakuje zapewne ilości super-hiper-duper tytułów do oglądania, dlatego Jabłucho nie jest aż tak w streamingu popularne i pożądane jak tuzy branży. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Jeez_PS napisał:

Zmieniłbym klimat na coś syfy kandydaci to:

1. Invasion

2. For All Mankind

3. Fundation

Inwazja pierwszy sezon był co najwyżej ok, ale drugi siadł mi dużo bardziej.

FAM jest ogólnie bardzo dobre, obecnie trwa czwarty sezon i dalej potrafi trzymać poziom.

Fundacji nie widziałem jeszcze drugiego sezonu, który podobno bardzo daje radę, pierwszy był fajny.

 

Z tej trójki powiedziałbym, że FAM najlepszy. Od siebie polecam Ted Lasso, nawet jak nie cierpisz piłki nożnej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...