Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Gattz napisał:

tia moment. z 9 dni unikania calego internetu bo jesli czegos mnie force awakens nauczylo to ze spoilery pojawia ci sie wszedzie, nawet na forach o szydelkowaniu czy pielegnacji ogrodka.

Pamiętam akcje z Heavy Rain kilka lat temu jak jeszcze się korzystało z komunikatora GG. Siedze raz na kompie, a tu nagle dostaje wiadomość od kogoś obcego kto jest zabójca w Heavy Rain... Myślałem że mu j...bne

Odnośnik do komentarza

Podczas gejmpleju nie wypada tak źle, ale te uwstecznienie względem poprzednika boli. Słaby jest też brak interaktywności, przedmioty się nie walają, nie ruszają po strzałach, nie sypią. Ogólnie ten cały obszar to makieta.

Jeśli chodzi o Nemesisa, to jego mordy i głosu nie akceptuje, ale podczas gry i tak podnosi ciśnienie, bo nie ma czasu, żeby się skupiać na szczegółach.

Gra ma też dziwne mleko zamiast czerni, nie wiem, czy to ustawienia, nie taka konsola, czy TV, ale coś tam nie gra. Raczej nie będzie z tego wymarzonego rimejka, ale powinno być przynajmniej dobrze. Aha, no i  kamera zbyt blisko, nie wiem czy celowy zabieg, ale przesadzili.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, smoo napisał:

Wystarczy ze kiedykolwiek wyszukiwalo sie cos np na YT w temacie Resident Evil i algorytm potrafi za(pipi)ac spoilerem "od tak". Wczoraj nacialem sie na mega spoiler odnosnie Nicholaia :frog:

 

Lista ignorowanych kanalow na YT rosnie jak na drozdzach.

ale jak ot tak? w sensie gdzie ci ta informacja wyskoczyla? w popupie? czy w jakims filmie ktory zdecydowales sie odpalic? no bo wiesz, jak to drugie, to jednak zawinil czynnik ludzki po twojej stronie. nie szwedac sie po forach, redditach. nie szukac zadnej informacji. date premiery znasz i teraz to sie trzeba do jej nastania odkleic od tematu i skupic na innej grze/hobby. nie klikac w zadne newsy. a jak juz wylapujesz chamsko spoiler w jakims naglowku, no to na to nic nie poradze. ale to nie to samo co "eee, nie wiedzialem ze w temacie o re3 beda spoilery".

 

 

podsumujmy: nie ma wyborow, otoczenie jest interaktywne na poziomie commodore, nemesis juz niektorych irytuje.

 

no to niezly ten rimejk nemesisa na ktory kazdy czekal. zadowolony w 100% to bedzie chyba tylko wredny

Edytowane przez Najtmer
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Figaro napisał:

A jakiś argument za tym regresem?

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to oczywiście oprawa wizualna - zombie (szarobure kukły pozbawione detali); porzucone kanciaste pojazdy (to auto z migającą lampą XD), efekt lagujących płomieni (mam nadzieję, że na pro albo PC to lepiej wygląda). Sama animacja też dosyć dziwaczna - zwłaszcza podczas tych uników. Pstrokaty wygląd miasta mi osobiście jakoś nie podszedł - miałem dziwne skojarzenie z... BioShockiem. Jill w porządku, Nemesis gorzej - straszny chaos się wdziera podczas starć z tym bydlakiem. Dla mnie jako fana trójki najlepszy moment w demku, to oczywiście wizyta w save roomie:

:banderas:

Obawiam się, że takie odcinanie kuponów może zakończyć się grą 6/10. Obym się mylił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, stoodio napisał:

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to oczywiście oprawa wizualna - zombie (szarobure kukły pozbawione detali); porzucone kanciaste pojazdy (to auto z migającą lampą XD), efekt lagujących płomieni (mam nadzieję, że na pro albo PC to lepiej wygląda)

 

Na PC wygląda identycznie, jedyna różnica to framerate i rozdzielczość (z kolei AA jest skopane). Wyżej kolega pisał że całość wygląda jak makieta - bardzo dobre porównanie. Głównie przez brak jakiejkolwiek fizyki obiektów oraz brak dynamicznych cieni - ogień i eksplozje nie powodują rzucania cieni przez obiekty i postaci co wygląda strasznie sterylnie :/

W dwójce nie było praktycznie scen z ogniem, więc aż tak się to nie rzucało w oczy. Dużo tutaj poszło pod nóż w oprawie, po raz enty - za wcześnie wydają tę grę :/

 

Swoja drogą, od premiery demka nie wypowiadał się @Josh Mam nadzieję, że się chłopina nie załamał tym demem. Chętnie bym przeczytał jego odczucia.

Odnośnik do komentarza

Josh jest po mojej stronie barykady - nie tykać dema przed pełniakiem. Choć w przypadku DMC5 się złamał.

 

Generalnie ja biore na premierę, to i tak moja ukochana seria, więc nie będę żałował ani zeta, a dodatkowo całkiem czekam na Resistance, bo tvgry się jarali, więc im ufam. Z opowieści wynika, że to crap, więc i tak zapewne będe się dobrze bawił. Być może faktycznie powinni byli zaczekać z premierą i jeszcze rok nad grą posiedzieć, ale chyba wolą ten dłuższy czas zarezerwować dla projektu na next-geny, jakimkolwiek Residentem by nie był. Ja i tak się pogodziłem z tym, że tak jak RE2 było po prostu totalnym remake'iem, ale zostawiającym komisariat jako tako, tak RE3 jest już faktycznie reinterpretacją - z trailerów nie poznałem ani jednego miejsca z oryginału.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...