Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, smoo napisał:

 

Swoja drogą, od premiery demka nie wypowiadał się @Josh Mam nadzieję, że się chłopina nie załamał tym demem. Chętnie bym przeczytał jego odczucia.

 

7 godzin temu, Nyu napisał:

Josh jest po mojej stronie barykady - nie tykać dema przed pełniakiem. Choć w przypadku DMC5 się złamał.

 

 

Fakt, przy DMC się złamałem, ale to jednak trochę inny typ gry. W przypadku Residenta nie chcę sobie popsuć przede wszystkim spotkania z Nemesisem, wolę mieć niespodziankę jak mi wyskoczy po raz pierwszy. Jego obecność w demie to IMO wielkie nieporozumienie, gigantyczny wręcz spoiler. Poza tym chcę "na świeżo" chłonąć klimat miasta Raccoon i napawać się miejscówkami. Jeszcze tydzień, wytrzymam lekko. Z drugiej strony nasłuchałem się kilku niezbyt pozytywnych opinii i odczuwam lekki niepokój. Generalnie nie spodziewam się aż takiego hitu jak RE2, moje oczekiwania nie są aż tak wysokie, więc i ewentualny zawód będzie mniejszy. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ale jak zupelnie inaczej? jak to sobie wyobrazasz, skoro on prawdopodobnie tak jak mr X uprawia free roam, z teleportami i skryptami uwarunkowanymi zbieraniem key items. 

 

mozliwe ze bedzie wiele wariacji jego appear'ow definiowanych przez rng, ale chodzi o to ze juz wiemy jak on sie bedzie zachowywal ZAPEWNE w wiekszym stopniu poza jakimis skryptami. moze pare jego ruchow/atakow schowali, ale watpie zeby ODBYWALO SIE TO ZUPELNIE INACZEJ. no chyba ze mowisz jedynie o dany, fragmencie gry, no to powrot do poczatku tego akapitu.

 

hmmm, i tak jak sie zastanawiajac, to to ze on  uprawia ten free roam nie jest nawet pewne juz, bo robi te rocket jumpy na ksiezyc ktore sa zwyklymi frajerskimi teleportami. na ulicach pewnie go nie bedzie slychac, fajnie gdyby chociaz w budynkach wprawial w panike odglosem swoich krokow. troche sie jednak obawiam ze moze nawet i to nie zostanie sprawnie przeniesione.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Ja bety unikam. Preferuję wersję finalną. Tryb Resistance zapowiada się naprawdę ciekawie. Fajnie byłoby wtedy się umówić grupowo z forum bo niestety w okolicy nie mam nikogo kto by lubił te klimaty.

 

Natomiast co do samej gry. Myślę, że troszeczkę podzieli graczy. Na tej zasadzie, że grono nowych graczy z pewnością tych minusów nie dostrzeże co my starzy wyjadacze z lat 90.

Uważam, że gra mimo wszystko odniesie sukces. Szkoda jednak, że nie pracował nad nią ten sam team co przy Re2. Gotów byłbym poczekać nawet rok dłużej a mieć dopracowany projekt na 100%

 

 

Wytapane z HaTeCeka U11

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problem tkwi w tym, że jakości czerni jest daleka do ideału i nawet najlepszy monitor nie odda pełnej jakości. Choć i tak lepiej niż w RE2 gdzie i tak dopiero po zaaplikowaniu moda Reshade czerń wygląda tak jak trzeba. Capcom powinien się bardziej przyłożyć bo w tego typu grach czerń musi być na wzorowym poziomie bo buduje klimat :)

Odnośnik do komentarza

Napisałem, że producent gry powinien się przyłożyć. Tu nie chodzi o to czy ktoś ma Oleda(choć takowy marzy mi się) czy Tv z matrycą Va bądź IPS. Podobnie kwestia z monitorem.

Temat był i jest znany nie od dziś. Na Youtube jest ewidentnie pokazane, że hdr jest skopany. A po drugie gdyby czerń fabrycznie była tak idealna to jaki sens byłoby wydawać moda Reshade ?. Odsyłam po szczegóły --> https://www.nexusmods.com/residentevil22019/mods/14 Skoro płacimy za dany produkt oczekujemy, że będzie wszystko dopięte na ostatni guzik. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...