Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra recenzja z punktu widzenia fana serii, z której dowiedzieć się można między innymi że cała ta sprawa z czasem gry jest trochę wyolbrzymiona, gdyż te 5h to wynik który gra pokazuje na tablicy z oceną, a tam nie jest wliczany czas spędzony w cutscenkach, ekwipunku, mapie, notatkach itd, a realny czas pierwszego przejścia (bez lecenia na pałę rzecz jasna) to okoł 9-10h.

 

edit: jak coś polecam słuchać, zamiast oglądać bo jest trochę spoilerowatych scen pokazanych.

Edytowane przez smoo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, - V - napisał:

Kocyk i kakałko? A tampony jakiej firmy kupujesz? :D

Nauczyłem się od @Figaro :D

 

11 minut temu, aux napisał:

Gierka wymiata :obama:

 

Bezspojlerowo mogę powiedzieć że:

-to jest cudowne uzupełnienie RE2make, serio momentami krzyczę sam do sobie "O kur.wa!" :)

-graficznie jest sztos

-na zwykłym PS4 chodzi idealnie

-od pierwszej minuty są niespodzianki

-Nemesis, zwany na pewnym portalu Genesisem, wymiata i co ważne, wcale nie jest obecny cały czas! Jest dużo swobodnej eksploracji.

-nigdy nie zrozumiem czemu wycięli gore, to jest jedyna wada tej gry na ten moment

 

Właśnie wylałeś beczkę miodu na moje serce, piękna sprawa :fsg:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Powiem wam tak.

 

Nie jestem ekspertem ani znawca serii, a wręcz żółtodziobem ale po świeżym przejściu obu kampanii - Leona i Claire - w RE2 na Hardcore jestem zawiedziony brakiem inków, które wprowadzały element strategiczny przez całe przejście. Jednak na zmiany w Nemesisie, na które narzekają fani, że Nemesis nie będzie we free roamie jak Mr X na komisariacie ja przyznam szczerze patrzę przychylnie. Na chwilę obecną czułem się już grając Claire zaczyna mi przeszkadzać. Choć pierwsze spotkanie robi piorunujące wrażenie. Zapowiada się na taki miks Mr X i Tyranta G, który dał mi tak w kość jak nie pamiętam który boss w jakiejkolwiek ostatnio grze.

 

Liczę, że w kampanię trochę pogram. Raz, że od razu na Hardcore (jak to @Wredny stwierdził - jedynym słusznym poziomie w RE2), a dwa Leon zabrał mi 11,5 godziny a Claire 8,5. To naprawdę sporo, kiedy mówi się, że na normalu ludzie grali po 6. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Sphere Hunter to psychomaniak serii, można go posłuchać jeśli ktoś chce znać punkt widzenia takiej osoby. "Normalni" gracze są pochowani na innych kanałach :)

 

Boja wiem czy taki "psycho"? Nie sypie dziesiątkami i otwarcie mówi że z(pipi)ali np z ragdollem i fizyką, czy wyciętym kontentem.

Osobiście wole taką recenzję niż pseudo śmiesznych youtuberów w stylu AngryJoe którzy już pewnie kręcą materiały na którym będą wylewać kontener goovna na tę odsłone, byle wyświetlenia się zgadzały (może się mylę, bo AJ też lubię czasem pooglądać, żeby nie było).

 

48 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

To nie babka czasami?

 

secret hotdog :reggie:

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, smoo napisał:

 

Boja wiem czy taki "psycho"? Nie sypie dziesiątkami i otwarcie mówi że z(pipi)ali np z ragdollem i fizyką, czy wyciętym kontentem.

Bardziej chodziło mi o całość contentu - kanał jest bardzo mocno (nazwijmy to) zorientowany na gierki Capcomu z naciskiem na Residenty właśnie. Chodziło mi o oddanie marce i zgłębianie jej do stopnia, który obecnie nazywa się "psycho" przez niektórych. Fajnie, że nie pomija wad w całej fascynacji serią, ale nie popada w przesadyzm i nie daje 3/10 bo coś-tam nie gra tak, jak powinno.

48 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

O hcuj to nie prima aprilis?

43 minuty temu, smoo napisał:

Nie, w sieci podobno można znaleźć też amatorskie filmiki typu fiku-miku potwierdzające te doniesienia.

Nie polecam reddita jeśli ktoś nie chce zwizualizować sobie słów "czary-mary z magicznej fujary" :potter: Nie wpływa to na odbiór całości, ale warto mieć z tyłu głowy zanim zakocha się w głosie Sphere (którego naprawdę dobrze się słucha, swoją drogą) - już kilku "zdziwionych" adoratorów w komentarzach pod filmami na Tubie było :kaz:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ano, będzie ostro żeby zdobyć S na Inferno. Ja zacząłem od normal żeby zapoznać grę i przyjemnie się pobawić. Mam na liczniku 6 godzin i według zapisu streama jakiegoś typa z YT, zostały mi 2 godziny zabawy. Czyli wychodzi 8 godzin spokojnej gry z eksploracją i backtrackingiem. Moim zdaniem dobry wynik. Szybko na pałkę wyjdzie 4 do 5 godzin, a speedruny w okolicach godziny, tak jak w RE2.

 

Płaczą ludzie w komentarzach za parkiem i ratuszem, a mnie tego nie brakuje. Szpital Spencera jest zaje.bisty i w pełni mi rekompensuje wycięte lokacje. Generalnie fajnie napisał Komodo w nowym numerze PE - od zawsze RE3 ustępował RE2 i tutaj jest tak samo. 

 

Ten moment gdy w końcu zdobywasz Lightning Hawka... :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...