Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, smoo napisał:

 

 

Aaa jeszcze co do podobieństwa Nemesisa do Mr X - zasadniczon Nemesis to jest wkaśnie MrX z wszczepionym pasożytem (podobnym do plagias lub nawet plagas, nie pamiętam dokładnie - stąd pozszywana głowa), który pozwalał na większą kontrolę nad bydlakiem oraz zwiększał nieco jego inteligencję.

 

 

 

Istotnie. To ten sam rodzaj pasożyta, którym była zarażona Lisa Trevor w REmake, który czyni jego nosiciela praktycznie niezniszczalnym i dodając mu trochę inteligencji. 

 

Cytat

Co do Jill to fajny jest ten motyw jak w lustrze widzi swoje "zombiacze" odbicie - widać że będzie grany motyw z jakimś ptsd po akcjach w posiadłości, a później jak Nemmy wiadomo co jej zrobi to mogą ten motyw fajnie rozwinąć. Potencjał jest spory.

 

O, to to! W komiksie (który swoją drogą luźno bazuje na RE3 i dodaje sporo nowego contentu) też miała jakieś schizy, a po tym jak ją Nemesis zaraził wirusem miała nawet flashbacki jak znowu walczy w posiadłości Spencera. Odpowiednie rozwinięcie tego motywu może ładnie odświeżyć fabułę RE3. 

Odnośnik do komentarza

Nie chce zadnego otwartego swiata. Chce normalny RE3 tak jak to bylo z RE2. Otwarty swiat to w RE8 moga zrobic. Jill na screenach wyglada gorzej niz na pierwszej grafice , ktora sie pojawila.

 

Niech lepiej popracuja nad interakcja i niedociagnieciami jakie im wytkneli przy RE2, np. nierozbijalne szyby w drzwiach.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

nie zebym mnie dziwilo ze capcom zweszyl znowu latwe pieniadzie i cos tu tak to wszystko grubymi nicmi szyte.

 

piekne sa posty typu "capcom powraca w pieknym stylu".

no, do dojenia swojej marki. 

Postacie w pierwszych Simsach maja wiecej charakteru wyrysowanego na twarzy niz Jill. tutaj calkowita porazka.

 

no i te REsistance, nie wiem co o tym myslec, wyglada troche jakby ktos z MTV mial zrobic grafike pod szyldem RE, a z drugiej strony taki 'kid's view' na raccoon city moze byc ciekawe, o ile oczywiscie nie bedzie to kolejny cash grabber.

 

 

zasadniczo jestem juz teraz pelen obaw o wykonanie, o muzyke ktora byla mocno srednia w rimejku 2. o glowna bohaterke o aparycji ktora sie zapomina 15 minut po obejrzeniu trailera. o to ze to bedzie chamski ch.uj w dupe a nie cos co ma stac obok rimejku 1.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie zawiodłem, ani na remakeu jedynki, ani dwójki. Może nie były idealne, ale naprawdę dały radę.  Skokiem na kasę to są remastery, szczególnie gier z jednej generacji wstecz. Mają mój kredyt zaufania, ocenię gdy dostanę końcowy produkt. Remake jedynki był trochę lepszy od dwójki, moim zdaniem, bo ogólnie tą część lubię najbardziej, więc pewnie stąd takie odczucie :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Początkowo Nemesis bedzie na pewno wygladal niemal identycznie jak Mr X, zeby "zaskoczyc" te kilka osob ktore nie slyszaly nigdy o oryginale - caly poczatek trailera byl tak zmontowany, zeby maxymalnie sciemnic odbiorce.

 

Jak Nemmy zbierze solidny oklep,  shit will get real.

 

edit: ciekawe, czy dadza robala (gravediggera) To scierwo bylo obrzydliwe nawet w tamtej PSXowej oprawie :s

Edytowane przez smoo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Michał_K napisał:

I najgorsza walka z bossem jakiego pamiętam.

 

Bez przesady, aż takie złe jak walka z latającym

wielorybem

w Death Stranding nie było. Pierwsze spotkanie z robalem nawet fajnie rozwiązali, można było mu umknąć nie oddając nawet jednego strzału, a przy drugiej potyczce dało się go usmażyć prądem. Mimo to nie obrażę się, jeżeli w remake'u dadzą zamiast niego coś innego. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Josh napisał:

 

Bez przesady, aż takie złe jak walka z latającym

  Pokaż ukrytą zawartość

wielorybem

w Death Stranding nie było. 

 

Doczytałem że jesteś speedrunnerem i już mi tylko współczucie zostało dla Ciebie. Tyle zmarnowanego życia którego Ci nikt nie odda, ale widocznie nie masz możliwości na lepsze go spędzenie. Więc obsmarowuj grę 10/10 :D

 

  • Haha 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
Teraz, Michał_K napisał:

Najgorszy nie znaczy od razu kiepski

 

Cytat

I najgorsza walka z bossem jakiego pamiętam.

 

Nie, wcale nie wynika z tego, że walka była kiepska. Ani trochę. 

 

Cytat

Poza tym to temat  o resident evil 3, więc gdzie o tym pisać, w temacie o Forzy?

Odpuść już

 

A pisz sobie śmiało, czy ktoś Ci zabrania? To Ty podchodzisz do tematu bardzo osobiście co najmniej jakbym Ci matkę zamordował tłuczkiem do mięsa i mnie obrażasz, bo za każdym razem Cię piecze jak napiszę coś krytycznego o DS. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...