Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Nowe info z dzisiejszego streama CapcomTV

 

Cytat

 

  • Capcom is happy with the positive reception to RE3 though the announcement was tough (not said but implied because of leaks).

  • RE2 and RE3 were developed simultaneously.

  • Nemesis is developed to be a smarter and more terrifying stalker than Mr. X.

  • With Resident Evil 2 they tried to stick closer to the original in many ways to capture the spirit of it, but for Resident Evil 3 they are going to make some bigger changes to the game. They even say some story events may be dramatically changed to what we remember.

  • One of their big goals with RE3 Remake was to make the cast of characters more interesting, and stand out as an interesting cast you care about.

  • Dario Rosso has a MUCH larger role, confirmed he's in and does a lot more now.

  • Hunter Beta is confirmed to be in the game, but Kawata hints it may behave quite differently as they've reimagined the Hunter enemy for the modern era and gameplay style, and how to make Hunters more interesting for a modern audience.

  • They're working on the second trailer right now, it will feature Carlos and Nemesis a lot more and show some cool things we may be interested to know. The trailer will hit early next year, likely January.

  • 14-pages Famitsu article coming out tomorrow will feature a lot more new information.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, smoo napisał:

Z DC jest tylko taki problem, że obecnie nie ma absolutnie żadnego hype na temat dinozaurów, a grę trzeba sprzedać komuś więcej niż garstce starych byków wychowanych na PS1.

Resident Evil HD sprzedał się podobno w ponad milionie egzemplarzy. Capcom wie co robi.Mają dobrą strategię w przeciwieństwie do Konami co wykopało Kojime i można pomarzyć o remaku Silent Hill.Nie przepadam za peanami dla symulatora kuriera.Ale nazwisko Kojimy przyciągnęło jego fanów do grania w Death Stranding.

Edytowane przez bartez85
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, smoo napisał:

Z DC jest tylko taki problem, że obecnie nie ma absolutnie żadnego hype na temat dinozaurów, a grę trzeba sprzedać komuś więcej niż garstce starych byków wychowanych na PS1. Zombie są "na fali" więc RE kupują też casuale. Czy gra o dinozaurach będzie miała szansę na taką sprzedaż? Trudno powiedzieć, ale może być ciężko.

Czy ja wiem? Może to nie ten hajp z 90-tych za sprawą Spielberga, ale nowe filmy z tej serii(JP) robią grube wyniki w kinach. Mimo, że są dosyć słabe/przeciętne.

W grach jest też ten plus, że to będzie coś w miarę nowego na dzisiejsze czasy(do tego nowa generacja), bo jednak to nie jest prz.eruchany temat jak gry o zombie. Nie ma zmęczenia materiału.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

No właśnie - sami sobie robią dobrą prasę, no i chociażby takim Monster Hunterem jakieś tam podwaliny pod gierkę z dinozaurami już mają :)

Mi tam nawet podobały się dwie części Jurassic World, w porównaniu do tego, co było pomiędzy tym a Jurassic Park (jedynką) to i tak rewelacja, a wyniki w kinach chyba niezłe.
Poza tym dinozaury to raczej ogólnie temat, który poniekąd jara, czy chociażby interesuje 90% społeczeństwa - ja jako dzieciak strasznie uwielbiałem wszelkiego rodzaju ilustrowane książki, figurki, czy co tam z dinozaurami się dało znaleźć, a żaden film mi tego nie hajpował. Mój sześcioletni siostrzeniec też  ma zajawkę na tym punkcie, więc albo sprawa genetyczna, albo coś jest na rzeczy...

Odnośnik do komentarza

Te modelki z Jill mają wspólną tylko ilość naturalnych otworów ciała. Co za bezsens doszukiwanie się na kim wzorowali się projektanci. Jeżeli by sobie kogoś konkretnego upatrzyli to byłoby wiadomo od razu. Teraz co miesiąc będzie kolejny (pipi) news bo komuś laska z gierki będzie przypominała sąsiadke. 

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to błąd logiczny popełniasz przy zdaniu "do kogo jest podobna". To news o modelce, która gra tę postać. W dobie fotogrametrii jest to informacja ciekawa i dająca pewien pogląd na zaawansowanie zastosowanej technologii.

 

Ale lepiej wylać trochę gówna na forum internetowym, to zawsze jest istotne i "wnosi coś" do dyskusji

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Bzdurasjak samą fotogrametrią się jaram i jakość tego co pokazali w RE7, RE2 i RE3 jest genialna, tak zupełnie nie rozumiem jarania się jakąś modelką, która użyczyła tylko swojej facjaty (którą zmienili ostatecznie) dla bohaterki gry i jak to określiłeś "gra ją". Może ja nie do końca czegoś tutaj rozumiem ale co wnosi informacje, że tej konkretnej pani modelce zeskanowali twarz, porobiła miny (zakładam, że to miałeś na myśli pisząc o jej grze) po czym przemodelowali ją, tak że jest nie do poznania. To mógłby być każdy ale ludzie robią wielkie dochodzenie bo...tak. Gdyby odwzorowali ją 1:1 i byłaby jak żywa to ten news miałby jakąkolwiek wartość i można by było określić "zaawansowanie zastosowanej technologii." 

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko to wciąż aktorka, która wcieliła się w jej postać i odegrała rolę w cutscenkach plus VA.

 

Nie napisałem nigdzie że jest brzydka. Myślę, że w grze będzie wyglądać jeszcze lepiej. Twarz Claire podczas produkcji przeszła pewne zmiany kto wie czy tutaj nie zdążą jeszcze coś zrobić.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...