Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem w szoku, że M$ chcę mieć kilka studiów robiących gry za free na Xa i że ludzie więcej o tym nie mówią. 

Przecież to wygląda jak narodziny Netflixa growego. 

 

Rozumiem, że GamePass nie jest nowością, ale że się rozwija i pomaga zarobić developerom jest dla mnie bardzo ciekawe. 

A co jeśli 90% gier na Xa będzie za free? Jak Sony będzie konkurować jeśli ludzie będą kupować tylko exclusivy od Sony, a za cenę 6 gier resztę dostaną w abonamencie od M$?

Laska ma rację, że exclusivy od Sony mają głównie na celu sprzedać playstation, by sony dostało swoje 30% ze sprzedaży całej reszty gier.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Figuś napisał:

Wiesz, podziękuj kolegom którzy to nie opowiadali jakie to oranie będzie, HALO perła w koronie Xboxa miała zniszczyć niebieskich, paru puściły nerwy i chcieli banów ale jak podobne rzeczy działy się w temacie PS to XD śmichy chichy, no sorry ale tej wzajemnej karuzeli wyśmiewania już się raczej nie zatrzyma.

Widzę, że wywołujesz mnie do tablicy, więc Ci odpowiem, ale najpierw zapytam. Czy Ty piszesz w CW na poważnie? Nie odnoszę takiego wrażenia, ale być może. Na poważnie to w tym topicu to na pewno pisał zanim go rzecz ciemna odstrzelili niebieski ewangelizator, kapłan Sony i jehowy PlayStation w jednym, tj Mendrek. Oprócz niego może jeszcze ze dwie-trzy osoby trzymają ciut za sztywno kij w dupie. Jeśli chodzi o mnie to ja tam zajmuję głos tylko dla czystej zabawy, rozrywki, czyli tzw beki. Czy to jasne? Na poważnie zaś odniosłem się do tego co Microsoft pokazał na tym pożałowania godnym evencie kilka stron wcześniej. Czytałeś? Jak nie to przeczytaj.

Nieważne już z resztą. Ochłonąłem, podjąłem decyzję i jest ona nieodwołalna. Sprzedaję Koxa i Elite`a 2. Nie od razu, bo w najbliższym czasie przybywają do mnie chrześnice i chrześniacy na wakacje, a ja mam wobec nich jakieś powiedzmy zobowiązania i chcę im zapewnić jakąś tam rozrywkę. Niech sobie popykają w tego Minecrafta Dungeons w coopie. Byłbym chuyowym wujkiem i egoistą zarazem, gdybym opchnął xboxa już teraz.

Po tym co zobaczyłem na pokazie M$ uznałem, że nie ma na co czekać. Robię sobie dłuższą przerwę w graniu. Jak Sony wraz z M$ zbliżą się choćby do połowy w swoich grach do poziomu z prezentacji UE5 to być może wówczas wskoczę do tego basenu. A tak to mam wylane. 

Tylko świnia nie zmienia poglądów, więc jeśli np okaże się, że pomimo graficznej grzybni Multi W Halo Infinite okaże się zjawiskowe i przekozacko zayebiste to się złamię i SeX-a kupię.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ASX napisał:

3tzVub5.png

 

Taka lista wykonana na podstawie informacji na stronie Xboxa 

 

Sory ale po co ta lista. Ja od lat korzystam z wykazu na gematsu jak uzupełniam kolekcję gier tytułami ekskluzywnymi daję po prostu zakładkę "Full" i widzę co dana konsola ma do zaoferowania.

 

Na dzień dzisiejszy na XSEX wygląda to tak:

 

KA2EH4G.png

 

Na PS5 tak:

 

mYSox0G.png

 

 

Nie ma nic pomiędzy. Dla graczy liczą się jednak tytuły ekskluzywne. Tak już jest i będzie zawsze. Ogarnijcie się.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, mozi napisał:

Fantastyczna konsola. Serio nie ma 1 gry tylko na xboxa? 

Nie bedzie, 

 

Nowy Xbox będzie chyba pierwszą konsolą w historii która nie dostanie żadnej gry ekskluzywnej dedykowanej tylko jednej konsoli. Wszystkie tytuly będzie można ograć na windowsie i wkrótce na xcloudzie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...