Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ASX napisał:

Spencer niby uprzedzał że będzie bieda na start, ale częśc osób aż do ostatniej chwili się ludziło.

 

Szykuje się generacja This is waiting, zanim te wszystkie studia jak: Turn10, Obsidian, Undead Labs, Rare czy Playground wypuszczą swoje zapowiedziane gry minie conajmniej 2-3 lata, a do tego czasu będzie jedno Halo, jakieś mniejsze gry jak Medium czy Scorn, darmowe remastery i multiplatformy

co? chyba latało bo necie że to najbardziej zróżnicowany start xboxa (pomijając nawet gry ze wstecznej) 

7 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie żebym był niezadowolony z gier, ale raczej Phil stracił w moich oczach wiarygodność: zawsze myślałem, że to co mówi to jego opinia, ale dla mnie to poprostu odgrywany scenariusz napisany przez wyżej od niego postawionych.

to zamieszanie z crossgenami przez 1-2lata a później zupełnie inne oblicze podczas show niż było mówione, no słabo panie Spencer, słabo.

 

Ze startowymi grami trochę przesadzacie że zawsze jest lipa:

 

xbox - halo, pgr, doa3

x360 - pgr3, kameo

xo - forza5, ryse, killer, max 

 

XSX - halo, medium, ascent, gears tactics, falconeer i trochę indyków

 

W poprzednich generacjach zawsze minimum jedna gra ładnie się wyróżniała że ''tu zobaczysz nextgena''  a w tym roku to takie płynne przejście, brakuje tutaj wizualnego kopniaka który najwcześniej będzie za rok.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Daddy napisał:

co? chyba latało bo necie że to najbardziej zróżnicowany start xboxa (pomijając nawet gry ze wstecznej) 

No Spencer mówił kilka rzeczy, powiedział m.in: 

- że mają najbardziej różnorodny zestaw zapowiedzianych gier w historii Xboxa i chyba można się z nim zgodzić patrząc na to jakie gry mają zapowiedziane

- mówił też że Xbox Series X wystartuje z największą biblioteka gier w historii konsol i tu też trudno się nie zgodzić bo nową konsoli odpali tysiące gier z 4 generacji

- kilka miesięcy temu mówił też że nowy Xbox nie będzie miał wielu gier na start, ale ten nagłówek jakoś słabo sprzedawał się w clickbaitowych mediach więc wielu go nie zauważyło.

- wspominał również wiele miesięcy przed lipcową prezentacją, ze pandemia wpłynęła na produkcję wielu gier, część prac  przez konieczność przejścia na  prace zdalną zostało mocno opóźnionych, a niektóre rzeczy jak np. prace nad motion capture zostały całkowicie zatrzymane na wiele tygodni.

 

Odnośnik do komentarza

ASX, masz sporo racji, ale chyba nie tylko ja liczyłem na to, że skoro w Microsoft dawno wiedzieli, że przegrali tę generację to pójdą drogą Nintendo, które na WiiU wydawało mniej gier, żeby zbudować mocny lineup na start Switcha. Covid oczywiście wpłynął na rozwój gier, ale bez przesady.. zakładając kilkumiesięczne przesunięcie powinni mieć  z 5-6 dużych bomb do końca 2021 roku. A co możemy realnie dostać do końca 2021 roku ? Halo Infinite, być może Forza Motorsport i oby Microsoft Flight Simulator.. oprócz tego gry na poziomie indyków (Battletoads, Psychonauts 2) i porty oraz multiplatformy 

 

Mimo tego nie jest tak najgorzej. Na premierę XSX wjadą Fifa 21 (Ultimate), DIRT 5 i DLC do Forzy Horizon 4. Jeśli w 2021 dojdą do tego Forza Motorsport, Microsoft Flight Simulator i kolejne multiplatformy to powinienem być w miarę zadowolony.

 

Z drugiej strony nie wiem czy wybiorę tę platformę czy PS5, bo tam też mogę ograć Fifa 21 i DIRT 5. Zamiast FM będzie GT 7. Chyba przy żadnej generacji nie miałem takiego dylematu. Sprawę ułatwiłaby mi Forza Horizon 5, ale jeśli ma wyjść w 2023 to do tego czasu zdążę sprzedać konsolę dwa razy..

 

W tym momencie za XSX przemawia przede wszystkim: 

 

większa moc

gamepass

pad, który leży mi bardziej niż dualshock

mniej fanów Xboxa w Polsce (łatwiej będzie ją kupić na premierę)

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, drozdu7 napisał:

A jeśli chodzi o wsteczną kompatybilność XSX to są jakieś informacje że dojdą jakieś gry z Xbox Classic/360 których na tą chwilę nie ma w BC?? Czy to już jest zamknięty temat? 

nic nie wiemy, może wrócą do dodwania gier z xboxa 360 i classica a może nie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Colin napisał:

Oczywiście, sam tak gram :cebula:

 

Dzięki Panie kolego, a skoro już rozmawiamy to powiedz proszę jak Ty nakurczasz te nieziemskie ilości GSu które sprawiają, że jesteś grubo poza konkurencją w miesięcznych rankingach? :obama: 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy na Xboxie jest ten trend, ale na ps4 są całe fora dedykowane sejwom z gier ze zdobytą platyną. 

Tzn. samo skopiowanie sejwa nie wbija platyny, ale wystarczy jakiś drobiazg zaliczyć, by konsola rozpoznała osiągniecie.

 

 

 

EDIT: https://www.thetechgame.com/Downloads/cid=94/xbox-one-game-saves.html

 

Sejwy zarówno do Xboxa jak i ps. Każdy leszcz może więc sobie platynę zaliczyć w Wipeout czy DMC5.

Ludzie z OCD mogą sobie dodać osiągnięcia online po zaliczeniu wszystkiego offline.

 

Sam się nie uganiam za trofeami, ale w jednym RPG mi kiedyś się to przydało, by uniknąć wielu dni grindowania. 

Słyszałem też, że ludzie z Dark Souls używali tego do pvp, by mieć idealne savy z maks broniami i exp do testowania różnych buildów.

 

Taki tam oftopic

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, C1REX napisał:

Nie wiem, czy na Xboxie jest ten trend, ale na ps4 są całe fora dedykowane sejwom z gier ze zdobytą platyną. 

Tzn. samo skopiowanie sejwa nie wbija platyny, ale wystarczy jakiś drobiazg zaliczyć, by konsola rozpoznała osiągniecie.

 

 

 

EDIT: https://www.thetechgame.com/Downloads/cid=94/xbox-one-game-saves.html

 

Sejwy zarówno do Xboxa jak i ps. Każdy leszcz może więc sobie platynę zaliczyć w Wipeout czy DMC5.

Ludzie z OCD mogą sobie dodać osiągnięcia online po zaliczeniu wszystkiego offline.

 

Sam się nie uganiam za trofeami, ale w jednym RPG mi kiedyś się to przydało, by uniknąć wielu dni grindowania. 

Słyszałem też, że ludzie z Dark Souls używali tego do pvp, by mieć idealne savy z maks broniami i exp do testowania różnych buildów.

 

Taki tam oftopic

Tylko co to za przyjemność? Chyba większa satysfakcja płynie z tego że sami to osiągnęliśmy? No ale jak kto woli. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, C1REX napisał:

Nie wiem, czy na Xboxie jest ten trend, ale na ps4 są całe fora dedykowane sejwom z gier ze zdobytą platyną. 

Tzn. samo skopiowanie sejwa nie wbija platyny, ale wystarczy jakiś drobiazg zaliczyć, by konsola rozpoznała osiągniecie.

 

 

 

EDIT: https://www.thetechgame.com/Downloads/cid=94/xbox-one-game-saves.html

 

Sejwy zarówno do Xboxa jak i ps. Każdy leszcz może więc sobie platynę zaliczyć w Wipeout czy DMC5.

Ludzie z OCD mogą sobie dodać osiągnięcia online po zaliczeniu wszystkiego offline.

 

Sam się nie uganiam za trofeami, ale w jednym RPG mi kiedyś się to przydało, by uniknąć wielu dni grindowania. 

Słyszałem też, że ludzie z Dark Souls używali tego do pvp, by mieć idealne savy z maks broniami i exp do testowania różnych buildów.

 

Taki tam oftopic

 

O w mordę, jaka patologia... :yao:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Colin napisał:

 

@C1REX wgrywanie cudzych sejwów to już ostra patola, hatfuu lepe na twarz.

 

No wiem i to mi pomaga w leczeniu  i olewania trofeów. Ch.uj wie ile tak ludzi robi.

Poza tym przy niektórych trofeach wydaje mi się, że developerzy trolują graczy. Np. wrzucą 200h łowienia ryb do gry, czy zabicia 50K przeciwników by gracz miał szansę udowodnić, jakim to jest frajerem. 

 

Moim największym osiągnięciem z  frajerstwa było 1000/1000 w Star Ocean na x360. 500h grania, z czego 450 to grind.

Wtedy byłem z tego dumny, ale miałem czas na frajerstwo, bo miałem lipną robotę, brak dzieci i laskę, na której mi nie zależało.

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...