Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Bigby napisał:

Serio.

 

Gra działa w 4K60 na XSX i nie ma ray tracingu. Każdy myślał, że będzie 60 w 1080p.

 

Ja nie myślałem, spodziewałem się raczej 30 własnie bo przecież to crossgen, do Odyssey np było mocno wymagającą grą. Na XSX nie działa w natywym 4K ponoć więc weź to pod uwagę. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

a gdzie to info o 30 klatkach? Myślałem, że 60 to pewniak.


 

Cytat

 

Let’s address this first: It is very disappointing to see “Assassin’s Creed Valhalla” not run at 60 frames per second on the Xbox Series S.

 

The great news for Series S is that the image resolution on “Valhalla” is sharp, likely holding to the promised maximum Series S resolution of 1440p. The bad news is that on two different 60hz screens, the Series S image had considerably more screen tearing.

 

 

https://www.washingtonpost.com/video-games/reviews/xbox-series-s-release/

Odnośnik do komentarza

Ale na czystą logikę to dopłacając 900zł czyli 99zł mniej niż kosztuje dodatkowe rozszerzenie pamięci dostajesz konsole w chuj mocniejszą i z 1TB dyskiem.

 

Series S jest dobrym rozwiązaniem dla "Januszy" (no offense Bigby) i na prezent komunijny z biblią. Kolega raczej chciał SS jako dodatek do PC bo tam ten gamepass jest trochę biedniejszy niż na konsolach. No i lepiej będzie wyglądał pod TV niż XSX

Odnośnik do komentarza

Ta Ska może być serio sporym hamulcem dla exów od MS. Wydaje mi się ,że przesadzili trochę z różnicą mocy, mogli ją zrobić te 50-80 dolców droższą a dopchać lepsze podzespoły. U Sony nie będzie takiego problemu z eksami a tutaj muszą pisać gierkę uwzględniając 4 terafanki. 

Odnośnik do komentarza

Nie będzie żądnego hamulca, ASX napisał jak wyglądają devkity do Series Xa. które po prostu emulują moc serie S, także i tak wszystko będzie najpierw powstawać na Series X i będzie downgrade do series S. U Sony będzie jeszcze większy problem w postaci 1.8 TF bazowej PS4, która ma być jeszcze długo wspierana. 

Edytowane przez Soul
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie odpalała Odyssey w 60 fps w dużej mierze z powodu CPU. Widoczne również w przypadku innych gier Ubi, które mocno siedzą na procesorze.

 

Nawet na PC ze starym Core i5, niezależnie od karty graficznej, nowe Asasyny za nic nie ruszą w 60 fps. Wystarczy jednak zmienić na coś pokroju 6-rdzeniowego/12-wątkowego Ryzena i jest to z łatwością osiągalne. Przerabiałem to.

 

Cytat

Series S jest dobrym rozwiązaniem dla "Januszy" (no offense Bigby) i na prezent komunijny z biblią. Kolega raczej chciał SS jako dodatek do PC bo tam ten gamepass jest trochę biedniejszy niż na konsolach. No i lepiej będzie wyglądał pod TV niż XSX

 

Spoko. Dla mnie to miał być głównie dodatek do PC - coś co pozwoli mi ograć dostępne w konsolowym Game Passie tytuły, gry ze wstecznej (jak RDR, Ninja Gaiden) a także te, które z jakiegoś powodu nie trafiają na pecety (Crash Bandicoot 4, Devil May Cry 5 Special Edition itd.).

Po prostu liczyłem, że Ubi nie pokpi sprawi i zoptymalizuje pod 60 klatek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...