Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do chwalenia pada i yebania klikania :lapka:
No i dla dotychczasowego PlayStationowca to dość spory szok, że bateryjki z konsolowego zestawu trzymały cały tydzień (25h według exophase) - dopiero wczoraj weszło na czerwone i pewnie jeszcze by pociągnęły, ale na noc zapodałem już Play & Charge w zamian.
W sumie z tym ostatnim jest lipa, że nie ma na padzie jakiejś diody, która by pokazywała, że się ładuje - miałem spore wątpliwości po podłączeniu, ale rano sprawdziłem i pełna :wub:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

a to chyba na kablu widać, nie? :lapka: 


Właśnie ten nowy, dedykowany P&C pod XBOX Series nie ma już światełka, więc wszystko na czuja.
Ale ogólnie to dla mnie niesamowity bajer, że mimo wyłączonej konsoli, zarówno headset, jak i pad się przez nią ładują :ohboy:
 

6 minut temu, SetoPL napisał:

A z ciekawości to nie opłac się bardziej zwykłe akumlatorki + ładowarka bardziej od tego zestawu play and charge?


Ja wziąłem Play & Charge, bo jestem starym PlayStationowcem, ale tak obiektywnie rzecz biorąc i patrząc na to, że zwykłe Energizery, otrzymane w zestawie wytrzymały tydzień czasu to muszę przyznać rację bateryjkowiczom :hi:

Już Alan Wake wiedział, co dobre :D

 

Alan Wake (2).png

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Oj, Alan to generalnie była fantastyczna gra. Eh, ciekawe jak Remedy poradziłoby sobie z potencjalnym sequelem.

 

Mój ulubiony ex na 360. Świetny klimat, świetny gameplay. Świetna historia. Świetny soundtracka. Świetna oprawa wizualna. No świetna gra. Jedno trzeba było Sony w tamtej generacji oddać. Miało cierpliwość do swoich studiów. I pozwalało im realizować swoje wizje, mimo tego, że np. pierwsza część danej gierki nie spełniła w 100% oczekiwań. A MS odpuszczał. Moim zdaniem, druga część AW została by zdecydowanie lepiej odebrana przez krytyków. Jestem też pewien, że sprzedała by się lepiej niż Quantum Break. Ta latarka na potężnym Xbox One'ie:obama:? No szkoda. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zloto napisał:

 

Mój ulubiony ex na 360. Świetny klimat, świetny gameplay. Świetna historia. Świetny soundtracka. Świetna oprawa wizualna. No świetna gra. Jedno trzeba było Sony w tamtej generacji oddać. Miało cierpliwość do swoich studiów. I pozwalało im realizować swoje wizje, mimo tego, że np. pierwsza część danej gierki nie spełniła w 100% oczekiwań. A MS odpuszczał. Moim zdaniem, druga część AW została by zdecydowanie lepiej odebrana przez krytyków. Jestem też pewien, że sprzedała by się lepiej niż Quantum Break. Ta latarka na potężnym Xbox One'ie:obama:? No szkoda. 

Ja nie grałem jeszcze w AW, ale do dziś żałuję, że odeszli od pierwotnych założeń. Moze w sequelu by do tego wrocili.

Odnośnik do komentarza

boziu jaka ta konsola jest cudowna :banderas:dzięki xsx tak się wkręciłem na nowo w granie na konsoli, że pc z ryzenem 3600 i gtx 1660ti będzie mi już służył tylko do neta i multimediów, co przed zakupem nawet mi do głowy nie przyszło. nie ma sensu się męczyć i nerdzić, konsola to jednak jest to.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, XM. napisał:

Ja nie grałem jeszcze w AW, ale do dziś żałuję, że odeszli od pierwotnych założeń. Moze w sequelu by do tego wrocili.

No z tego co pamiętam to jednym z głównych założeń miał być otwarty świat. Z ciekawości co jeszcze?
Dzięki Panie Boże growy, że tak się nie stało. Co dobre gierka też ma ciut bardziej otwarte momenty (jazda np dojazdy autem).

 

Panie XM zagraj Pan jak najszybciej. Dla mnie zdecydowania najlepszy ex na x360, no dobra obok FH1. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Oraz Stephena Kinga! Grając w to czułem się jakbym czytał jedną z jego powieści. Senne miasteczko, bohater pisarz. No za(pipi)ista gierka, mam pudełko na X360 - zdecydowanie mój faworyt na tą konsolę.

 

Natomiast American Nightmare o wiele gorszy, zmuszałem się do ukończenia.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...