Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ASX napisał:

Jeśli kogoś interesuje sprzedaż nowych konsol do wg Daniela Ahmada xboxow sprzedało się do tej pory ok miliona mniej Ps5 

Czyli ok. 3 mln

 

No to całkiem nieźle. Myślałem, że max że 2 mln. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ASX napisał:

 

MS był podobno w grze ale jednak nie kupili Gearboxa

Gearbox poleciał za 1.3mld $  :yao:  Trochę sporo jak na studio które ma tylko dobre Bordery na koncie.

MS po zakupie Zenimaxu, chyba więcej nie potrzebuje ekip do FPSów.

 

Potwierdzają się plotki od insajderów którzy zapowiadali 1-2mc temu HW do FH4 i FH5 na jesień  :fsg:

EtQWBlMXcAQSmlz?format=jpg&name=small

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, funditto napisał:

Ten Hot Wheels Pack do FH4 to nie fake ?

Nie, ale insajderzy się pomylili bo mówiło o DLC w stylu tego do Horizona 3 a zamiast tego będzie tylko carpack

 

Z drugiej strony brak dużego doc oznacza że Horizon 5 jest coraz bliżej

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Koledzy, mam pytanie. Nigdy nie miałem konsoli od Microsoftu, baaaa, ostatnia moja przygoda była z PS3 ;), gram na PC, ale ciekawią mnie różne kwestie.

Mam jedno pytanie, czy da się w miarę normalnie grać na nowej generacji nie korzystając (lub tylko tam, gdzie to konieczne) bez użycia internetu ?

Nie chcę owijać w bawełnę i pisać nie wiadomo co, po prostu internet mam od PLAYA (LTE), prędkość szału nie ma, a limit to tylko 200 giga miesięcznie i bardzo, ale to bardzo męczę się ze STEAMEM, nie chcę w żadnym wypadku znów pobierać gier po 5 dni ;) i stąd zapytanie odnośnie konsoli.

Chcę zostać tradycjonalistą i korzystać z wersji na płytkach.

 

Czy starsze wersje (pudełkowe) z XBOXa - po włożeniu w nową generację idą z płyty, czy po prostu gra zacznie mi się ściągać na konsolkę, znów pobierając cenne bajty i znów tracą ze 40 godzin :( ?

 

Czy jest możliwe granie w gry pudełkowe tak, aby ograniczyć połączenie z siecią ?

(Na Steamie np. bez sieci ciężko mi odpalić niektóre gry)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Cześć.

Koledzy, mam pytanie. Nigdy nie miałem konsoli od Microsoftu, baaaa, ostatnia moja przygoda była z PS3 ;), gram na PC, ale ciekawią mnie różne kwestie.

Mam jedno pytanie, czy da się w miarę normalnie grać na nowej generacji nie korzystając (lub tylko tam, gdzie to konieczne) bez użycia internetu ?

Nie chcę owijać w bawełnę i pisać nie wiadomo co, po prostu internet mam od PLAYA (LTE), prędkość szału nie ma, a limit to tylko 200 giga miesięcznie i bardzo, ale to bardzo męczę się ze STEAMEM, nie chcę w żadnym wypadku znów pobierać gier po 5 dni ;) i stąd zapytanie odnośnie konsoli.

Chcę zostać tradycjonalistą i korzystać z wersji na płytkach.

 

Czy starsze wersje (pudełkowe) z XBOXa - po włożeniu w nową generację idą z płyty, czy po prostu gra zacznie mi się ściągać na konsolkę, znów pobierając cenne bajty i znów tracą ze 40 godzin :( ?

 

Czy jest możliwe granie w gry pudełkowe tak, aby ograniczyć połączenie z siecią ?

(Na Steamie np. bez sieci ciężko mi odpalić niektóre gry)

 

 

Pozdrawiam

Gry z Xboxa One zainstalują Ci się z płyty na nowym Series X, tylko nie jestem pewien czy wszystkie, niektóre po prostu wymagają połączenia z internetem, muszą ściągnąć pozostałą zawartość z neta itd. W przypadku gier z Xboxa 360 czy oryginalnego Xboxa, będziesz musiał już niestety pobierać grę w całości.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Ok, tak daleko sięgał nie będę. Wstecz tylko o jedną generację niżej. Czyli jest szansa, że gry pudełkowe z XboxOne zainstalują się z płyty. Ufff. Czyli np. Cyberpunk pójdzie z płyty bez  ściągania z internetu ? (Na Steamie próbowałem ściągać - wyszedł czas ok 70h - zrezygnowałem) :)

 

 

 

Wątpie że pójdzie bez patcha widziałem w necie jakiś problem że nie da sie tej gry zainstalować bez pierwszej łatki 

Odnośnik do komentarza

@StaryGraczPegasusa ostatnio na konsolach byles na ps3...teraz jest troszke inaczej i czesto po premierze pojawiaja sie patch roziwjajace/naprawiajace produkcje. Czesto przy premierach czekaja latki po 20 giga lub wiecej. Jak masz w glowie ze kupujesz plyte i bedziesz gral to juz tak nie bardzo ;) tez mam slabego neta ale jakos sobie radze (zostawiam na noc na sciaganie) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Wiem, że PATCH musi być :) - ale to na pewno nie tyle GIGA, co cała gra. Te np. 20 GIGA to jakoś ogarnę ;) w kilka godzin, ale nie 200...

Patche są różnej wielkości często jest tak że sam patch waży tyle co gra, niestety mamy takie czasy że musisz się liczyć z tym że każda gra dostaje day one patcha który często waży niewiele mniej niż sama zawartość płyty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...