Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Moldar ma rację z tym obniżeniem rozdzielczości żeby było 120fps. Jedyna gra na liście która działa w 4k120fps to New Super Lucky's Tale i przy niej nie ma zaznaczone 'Off by default on Series X'. Więc te 6 nowych gier z listy które działały w 4k na OneX i które mają 'Off by default' (dla 120fps) obniżą rozdzielczość, pytanie tylko do jakiej wartości.

Odnośnik do komentarza

Gdyby serwery były żywsze to z tego jedynie pierwszy Titanfall mnie interesuje.
Tam i tak jest słaba rozdziałka, więc boost będzie fajną sprawą.
Szkoda, że to gierki od EA - liczyłem na tego Sunset Overdrive troszeczkę (no i k#rwa, Alan Wake mógłby dostać jakiś boost, najlepiej do rozdzielczości).

Odnośnik do komentarza
Gdyby serwery były żywsze to z tego jedynie pierwszy Titanfall mnie interesuje.
Tam i tak jest słaba rozdziałka, więc boost będzie fajną sprawą.
Szkoda, że to gierki od EA - liczyłem na tego Sunset Overdrive troszeczkę (no i k#rwa, Alan Wake mógłby dostać jakiś boost, najlepiej do rozdzielczości).



Gdzieś było, że boost nie działa z grami z Xboxa 360, ale ciągle badają temat, więc bym się nie nastawiał czy kiedykolwiek to nastąpi.
Odnośnik do komentarza

No bo patrząc na listę co ktoś wrzucił wyżej, tylko te dwie gry mają wyłączone domyślnie fps boost, bo obniża rozdzielczość. Więc wszystko się tak właśnie układa w logiczną całość, że tam gdzie fps boost nie jest ustawiony domyślnie, możemy go włączyć, ale przy okazji uruchamiamy wersję z one s.

Tak bfa sprawdzałem i rozdzielczość spada.

Odnośnik do komentarza

Wg DF gry wydane przed premierą Xboxa One X lub nie mające patcha pod niego działają w rozdzielczości takiej samej jak na One S (przykładowo w 900p) ale za to z 2x większą ilości FPSów, jedynym wyjątkiem jest tutaj Super Lucky's Tale. Fallouty które mają wersję na OneX działają w trybie FPS Boost tak jak na OneS. Z tego można wyciągnąć wnioski że wszystkie gry z nowej listy które miały dedykowaną wersję pod OneX aby osiągnąć 120fps nie będą działały w np. 4k jak na OneX tylko w 1080p jak na OneS. Inaczej nie miały by zaznaczonego 'Off by default on Series X'.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Moldar napisał:

Pray również działa w wersji one x, więc czasem się uda, czasem nie. Dziwię się, że Gearsy ultimate jeszcze nie dostały.

Gearsy Ultimate są skopane jeśli chodzi o działanie w więcej niż 30FPS. Ogrywałem rok temu na PC i framerate latał od 35 do 75 dodatkowo były jakieś randomowe przycinki. Dla porównania Gearsy 4 i 5 na tym samym PC działały w 75FPSach ze spadkami podczas największych zadym do 70FPS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...