Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Czoperrr napisał:

@lpclJestem na 99% pewny, że nie odzyskam nawet już zapomniałem, że go miałem :rayos: 

Więcej wiary czoper. Kiedyś jak odesłałem na serwis to zapomniałem gry z napędu wyjąć i się miło zaskoczyłem, że gierka wróciła do mnie. Może tym razem ktoś ogarnięty zajmie się twoją konsolą. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, lpcl said:

Więcej wiary czoper. Kiedyś jak odesłałem na serwis to zapomniałem gry z napędu wyjąć i się miło zaskoczyłem, że gierka wróciła do mnie. Może tym razem ktoś ogarnięty zajmie się twoją konsolą. 

Nawet jak już nie wróci to wielkiej straty nie będzie, 2k w doope ale pogram sobie w indyki z GPU na laptopie do 2023 :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Teraz myślę że nie wróci żadna, ani moja rozwalona ani replacement skoro w systemie pusto i tracking nie działa :pawel:

Z takim nastawieniem to zostało tylko pochlastać się szarym mydłem. 

4 minuty temu, ASX napisał:

Mi nigdy nie wracają gry które zostawiłem w napędzie wysyłając do serwisu xd

 

ale nigdy też nie poobijali mi konsoli xd

Gierki za 3 i pół bomby pewnie by mi też nie odesłali. xd

Odnośnik do komentarza

Chyba tydzien temu w podcascie xboxery był ktoś z devteamu pracujacego nad aoe4 i rozmawiali między innymi o wersji konsolowej. Rozważano wymóg myszki i klawy, ale ten koleś powiedział żartobiliwe, że Phil by go pogonił, gdyby wyskoczył z takim pomysłem. Możliwe, ze w przyszłosci zrobią wersję na pada dla konsol. Szkoda tylko, ze wtedy gra bedzie zdałniona.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, lpcl napisał:

Tak na serio to z singla tylko reach jest bardzo dobry, zaraz za nim trójka a reszta to takie 7/10 w podrygach. 

 

Czy ja wiem? Wszystkie ogrywałem maks do roku czasu od premiery i robiły wrażenie. Halo 1 to była najlepsza kampania do czasów HL2 jeśli chodzi o FPSy. Trójka to było złoto, ta muzyka i te bitwy:banderas: Chociaż graficznie była już taka sobie nawet na premierę to cała reszta top serii. 

Odnośnik do komentarza

Inxile w zeszłym roku wydało Wasteland 3, niedługo wychodzi DLC. Jeżeli coś wydzadzą to za trzy, cztery lata, do tego ich gierki to niestety techniczne potworki. Zresztą podobne obawy mam do Obsidian i ich Avowed. Oba studia nie mają dużego doświadczenia z grami w tròjwymiarze i nawet kasa z MS może nie pomóc. Niby Obsidian ma na koncie Fallout: NV i The Outer Worlds oraz Grounded ale działa to i wygląda tak sobie.

Tymczasem zdaję się jedni i drudzy celują w sektor wysokobudżetowy i gierki mają być złożone.

Oba studia stawiam wyżej niż Bethesdę, zwyczajnie są lepsi w tworzeniu gierek typu rpg, to technikalia na podobnie niskim poziomie mają opanowane.

Zobaczymy, ale mojego cebularskiego Game Passa do naładowanego do niemal końca 2023 roku będzie trzeba przedłużać jeszcze z rok żeby zobaczyć co upichcą.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...