Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w żadnej z 30 gier które mam zainstalowane nie działa Quick resume, myślałem że jakaś aktualizacja naprawi to, ale już z 3 miesiące nic z tego. Próbowałem całkowicie wyłączyć konsole, wyłączyć kabel zasilający ale nic to nie dało. Podejrzewam że całkowity reset do ustawień fabrycznych powinien pomóc, ale nie chce mi się znowu ściągać 900giga gier. Szukałem jakiegoś rozwiązania w necie, ale chyba trafił mi się jakiś wyjątek i nic nie ma 

Odnośnik do komentarza

Największa wada Quick Resume to brak dźwięku po uruchomieniu niektórych gier. Zwłaszcza częsty przypadek w Prey, ale zdarzył się w Halo 5 i ostatnim Wolfenstein którego bardzo powoli aktualnie ogrywam.

Przypadków w których gra wyleciała z QR miałem moźe kilka i kwestia w zasadzie pomijalna.

Koniec końców rewelacyjna funkcjonalność.

Odnośnik do komentarza

To nie jest wadą QR tylko samego OS-u, identyczny problem pojawia mi się na XOS, wystarczy uśpić konsolę z grą w tle aby po wybudzeniu nie bylo audio. W Batmanie zdarzyło mi się raz na kilka wyłączeń, w AC Origins każdorazowo, w Godrizonie nigdy.

Odnośnik do komentarza

Wszystko byloby lepszym wyborem chyba ze faktycznie zaskocza i te miejscowki beda nieoczywiste. Jak sobie po tych plotkach obejrzalem pare pocztowek z meksyku na jutubie to boje sie ze to bedzie kopia Australii. A akurat ogrywam sobie trojke w miedzyczasie dlatego podwojnie chcialbym innego klimatu. No i co z 4 porami roku :( 

Odnośnik do komentarza

Zawsze można postawić na wyścigi miejskie, czy to w potężnej metropolii jaką jest Mexico City czy to bardziej na obrzeżach z rozpadającymi się, kamiennymi willami. Do tego Festival de la Muerte + mnóstwo efektów cząsteczkowych, mocny HDR. Oczywiście wciąż łudzę się, że te przecieki to prank i będzie Japonia, ale wiemy wszyscy jak to będzie.

 

Bardziej niż wybór miejsca (z którym Playground i tak sobie poradzi) martwi mnie co mają zamiar jeszcze wprowadzić w kwestii samych systemów - jazda będzie dobra, ale co zrobić żeby po 3 częściach w otwartym świecie, gdzie mam wrażenie było już wszystko, tytuł wciąż zaskakiwał?

Odnośnik do komentarza

A może będzie dobrze. Wróci w końcu klimat festiwalu. Zakłady z kartelami przed startem :obama: Zamiast wyścigów będziemy dowozić towar z pkt A, do pkt B i ucieczka przed Mexican Police. Może być spoko. 

 

Japonia czy tam Azja to też nie bardzo. Górzyście i masa zakrętów. Bajka dla fanów driftu.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, schabek napisał:

Wszystko byloby lepszym wyborem chyba ze faktycznie zaskocza i te miejscowki beda nieoczywiste. Jak sobie po tych plotkach obejrzalem pare pocztowek z meksyku na jutubie to boje sie ze to bedzie kopia Australii. A akurat ogrywam sobie trojke w miedzyczasie dlatego podwojnie chcialbym innego klimatu. No i co z 4 porami roku :( 

 

Zawsze potrafią zaskoczyć czymś nowym, więc spokojnie FH5 też dostanie coś czego po przednie części nie miały  :)

pytanie co dokładnie...

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Meksyk nie kojarzy Ci się z motoryzacją, ale Australia już tak panie kolego? :lapka: 

Się wtrącę - Australia jak najbardziej. Jest tam bardzo mocna społeczność samochodziarzy i odwieczna wojna Ford vs GM. Są legendarne wyścigi Bathurst 1000, będące areną walk pomiędzy Holdenem i Fordem. Cóż, Holden już praktycznie nie istnieje w AU i NZ, ale obozy fanów tych dwóch marek pozostaną wiecznie żywe. Nie mogę znaleźć tego filmu, ale na YT widziałem krótkometrażowy dokument, w którym jedna z występujących osób mówiła, że albo jesteś za jednymi, albo za drugimi :) Nawet Eric Bana nakręcił film Love The Beast, w którym to opowiada o swoim Fordzie Falconie XB.

 

Moje motoryzacyjne skojarzenia z Meksykiem to linie produkcyjne wielu marek, tanie samochody kompaktowe i dziury po kulach :reggie:

 

You and ur holden nicholas | Chevy jokes, Ford jokes, Ford

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby

 

 

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

no już nie róbmy z Meksyku kraju bez żadnych tradycji motoryzacyjnych, wg wikipedii w Meksyku odbywa się jeden z najsłynniejszych i najbardziej prestiżowy wyścig offroadowy - Baja 1000, a poza tym w Meksyku regularnie odbywają się rajdy w ramach WRC i kilka innych mniej znanych zawodów motoryzacyjnych.

Myśle że to poziom porównywalny poziom "tradycji" co Australia.

 

Sama miejscówka też zapowiada się spoko, wróci pewnie słonecznego klimatu z pierwszej części, barwne miasteczka, plaże, skaliste góry i tereny pustynne, więc egzotyka i różnorodność zapewniona

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

martwi mnie co mają zamiar jeszcze wprowadzić w kwestii samych systemów - jazda będzie dobra, ale co zrobić żeby po 3 częściach w otwartym świecie, gdzie mam wrażenie było już wszystko, tytuł wciąż zaskakiwał?

Może teraz wprowadzą bardziej ekstremalne warunki pogodowe, typu tornada, burze piaskowe? Tak jak to było np. w Fuel.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza

Co ciekawe Meksyk jest interesującym motoryzacyjnie krajem dla Amerykanów, ponieważ akceptowane są tam europejskie homologacje. W związku z tym sprzedawane są tam kompletnie egzotyczne w USA marki jak Peugeot czy Seat, których samochodami na meksykańskich blachach można potem zaskakiwać na amerykańskich ulicach, co pokazał Doug DeMuro w swoim teście 3008. Jednakże akurat w grach jest to kompletnie bez znaczenia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ASX napisał:

Maluch racer i Robert Kubica to troche za mało

Mamy bardzo bogatą tradycję motoryzacyjną, Fakt że wszystko było by do znalezienia na mapie do odrestaurowania ale jednak. Wiele konceptów czy czy zniszczonych prototypów przez wiadome czasy. Po przekształceniu większość już zna historie i nie ma za bardzo co wspominać.

 

Spoiler

Ale bym zapierdalał Nyską po buraki :fsg:

ścigał się z jakimś Autosanem czy Jelczem w pokazowym evencie.

Albo z Luxtorpedą :obama: tym kredensem

piotr-kiepura-rajd-slask-44025e2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Teraz tak sobie myślę, że fajnie jakby w forzie znalazła się Hawana, malownicze uliczki, stare krążowniki. Byłaby szansa nawet na te rumple z Polski. xd

Pamiętam, że któraś tam część drivera miała tam miejsce. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...