Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.08.2021 o 10:19, dee napisał:

Z One Drive miałem taki problem, że screeny wychodziły ciemne, prawie nieczytelne, jakby cos sie pochrzaniło z graficznymi ustawieniami. Oczywiście te same screeny oglądane przez konsolę czy ściągane przez appkę były ok. I głównie z tego powodu przestałem używać.

Dlatego, że uploadowales screeny HDR. Konsola robi dwa jednocześnie SDR i HDR. Z tymi drugimi to wiadomo, ekran musi być kompatybilny, inaczej widzisz wszystko cieme z przekłamanymi kolorami. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie jestem trochę zaskoczony zacofanie oprogramowania XSX. Pamiętam jak miałem X350 to miałem wrażenie, że działało to bardzo dobrze w porównaniu z PS, a teraz to jest jakiś dramat. Samo znalezienie gier z GOLDa to wyzwanie, ściągnąłem demo gry i nigdzie nie mogę go znaleźć i tak dalej i tak dalej. Na razie to chyba największy minus. A i ostatnio włożyłem grę do napędu i matko jak człowiek się przyzwyczaił do ciszy :)

 

Odnośnik do komentarza

Ja również uważam, że na konsolach obecnej generacji przydałoby się jakieś odświeżenie UI. Nie jest ten interfejs najgorszy, ale przy porównaniu do UI z PS5 wygląda słabo. Do tego niech coś zrobią z nagrywaniem klipów i screenshotów, bo już na PS4 dużo lepiej to działało. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, orion50 napisał:

Ja również uważam, że na konsolach obecnej generacji przydałoby się jakieś odświeżenie UI. Nie jest ten interfejs najgorszy, ale przy porównaniu do UI z PS5 wygląda słabo. Do tego niech coś zrobią z nagrywaniem klipów i screenshotów, bo już na PS4 dużo lepiej to działało. 

Co jest nie tak z nagrywaniem i screenami? 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Hubert249 napisał:

Co jest nie tak z nagrywaniem i screenami? 

 

Wszystko :reggie:

Przede wszystkim powinno to się zapisywać tylko na dysku konsoli, bez jakiegoś cudowania z chmurą, przez co czasem wieki trwa zwykły zrzut ekranu.

A jeśli już chmura to przynajmniej jako opcja dla tych, co lubią czekać.

No i opcja zmiany rozdzielczości - w większości przypadków i tak służy mi to do wrzucenia na forumek czy inny fb, a jak wiadomo ten pierwszy ma dość spore ograniczenia.

Klipy to już w ogóle straszny cyrk i szkoda nawet gadać.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Banan91PL napisał:

Ktoś wie kiedy ten update z wyłączaniem światełek w konsoli/padzie ? To Będzie fajna opcja włączasz sobie Spotify ustawiasz wyłączenie konsoli za godzinę wyłączasz obraz telewizora i można spać , tak musiałem zakrywać lampkę od konsoli bo świeciła mega

Koledze też ta dioda przeszkadzała, ale poradził sobie :kaz:

 

689B196D-5FC0-4730-AA1E-9FD05B176F7E.jpeg

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Texz napisał:

Co wylosowała czapka, Gryffindor czy Slytherin? 

Klinika Magicznych Chorób i Urazów Szpitala Świętego Munga

 

Właśnie zobaczyłem, że series x nie da się obecnie kupić za mniej niż 2700 zł :blink: 

Myslicie, że rzucą coś do sklepów w ludzkiej cenie przed listopadem, czy raczej zacząć już polowania na używkę?

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, second napisał:

Właśnie zobaczyłem, że series x nie da się obecnie kupić za mniej niż 2700 zł :blink: 

Myslicie, że rzucą coś do sklepów w ludzkiej cenie przed listopadem, czy raczej zacząć już polowania na używkę?

 

Nie "polowania", a zakupy w mięsnym - ogłoszeń ze sprzedażą XSX jest zatrzęsienie, choćby na facebooku i tamtejszych grupach xboxowych.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...