Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd posiadam XSX to chyba każda odpalona przeze mnie gra działała w 60fps. Jakież było moje zdziwienie jak włączyłem Far Cry 5 a tam tylko 30 ;/ Skorzystałem pierwszy raz z funkcji fps boost i o matko jak to źle wpływa na jakość obrazu... To chyba ma sens tylko w przypadku jeszcze starszych gier z 360 albo coś, o ile tam to działa 

Odnośnik do komentarza

Z tym liczeniem na poprawę optamalizacji gier i jakieś cudowne narzędzia, to bym raczej powściągał konia. Już teraz produkcja gier trwa wieki i nie wydaje mi się, żeby dewom chciało się jeszcze bardziej do tego przykładać. Chcesz lepszą jakość, to sobie kup 3090.

Widać to choćby po takiej niby topowej na konsoli FH5... nawet względem czwórki jest tam sporo downgoradów w postaci ogromnego pop upu i wykastrowanego oświetlenia w nony. 

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że w stosunku ceny do jakości konsole leją pecety niemiłosiernie. Za XSX dałem 2200zl i poki co jestem z niego bardzo zadowolony. Niedawno też poskładałem kompa za 3k i na razie mozna na nim pograć co najwyżej w pasjansa (integra Ryzen 5600g) i żeby to dorównało konsoli, to pewno trza wsadzić kartę za cene całej konsoli xD

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.07.2022 o 12:32, SnoD napisał:

W ogóle co to za rozkminy czy XSS będzie wspierany. To ta sama generacja, ta sama architektura więc musi i będzie.

 

Dlatego raczej postanowione. Podejrzewam że akurat gry od studiów Microsoftu będą naprawdę dobrze zoptymalizowane na obu konsolach 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał:

Jeszcze mam pytanie do posiadaczy SS. Czy konsola się nagrzewa przesadnie? Bo widziałem filmiki ostrzegające przed tym. 

 

Mam tę konsolę od półtora roku i jeszcze nigdy nie było problemu z przegrzewaniem w żadnej grze, nawet latem. A przy tym jest tak cicho, że masz wrażenie jakby konsola była wyłączona.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, drozdu7 napisał:

Jeszcze mam pytanie do posiadaczy SS. Czy konsola się nagrzewa przesadnie? Bo widziałem filmiki ostrzegające przed tym. 

No i jak mam tv pseudo 4k 55cali to obraz nie będzie przesadnie rozmyty? 

Możesz wytłumaczyć to pojęcie "tv pseudo 4k 55cali"? 

Nie bardzo rozumiem bo albo TV jest 4K albo FullHD. Jakiś pomiędzy tymi standardami to chyba nie było telewizorów :D

Odnośnik do komentarza

Kurde gram teraz w Gears of War Judgement i z tym boostem i 4K wygląda to zajebiście! Trójka była spoko, a tutaj jest jeszcze lepiej. Spokojnie można by ją było traktować jako grę z Xbox One, podobnie jak Halo 4. Wiem, że na 360 to nie działało tak samo, ale i tak szacunek za ogólną oprawę graficzną.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, maxofff napisał:

Możesz wytłumaczyć to pojęcie "tv pseudo 4k 55cali"? 

Nie bardzo rozumiem bo albo TV jest 4K albo FullHD. Jakiś pomiędzy tymi standardami to chyba nie było telewizorów :D

Hah no w sensie 4k Samsung z dolnej półki, kilka lat temu kupiony za mniej niż 3 tys :)

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, 20inchDT said:

Judgement ma podbitą rozdziałkę? Myslalem, ze to jedyna czesc, ktora nie dostała boosta

Nie wiem jak z rozdziałką bo tych informacji w dashu nie ma ale na pewno mam Zwiększony klatkarz + Auto HDR. Na 720p czy 1080p to też nie wygląda więc myślę, że jest 4K. Ogólnie bardzo mi się podoba sama gra i jej arcadowy styl.

Odnośnik do komentarza

Judgement jest w 720p z 60 fps i Auto HDR. Nie ma w ogóle podbitej rozdzielczości co widać na pierwszy rzut oka ;) Ale nie ma tragedii przy ogrywaniu na XsX, bo to jednak było szczytowe osiągnięcie graficzne X360 obok FH1 i Halo 4. Sam ostatnio przeszedłem całą grę i nadal liczę na update do 1440p jak w przypadku Gears of War 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...